Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 13:59:27

Czy to naprawde cos daje.Uzywacie.Jesli tak to jakie i po jakim czasie sa efekty.

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:00:57

tez sie chetnie dowiem :))

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:06:54

ja ostatnio kupiłam balsam soraya był na wyprzedaży wiec się skusiłam, jest dość gęsty przez co od razu zmusza do robienia masażu żeby się wchłonął, ale nie zostawia tłustej warstwy może nie ma za przyjemnego zapachu, ale nie narzekam, plus ma z tyłu rysunek jak używać aby były efekty, no i po tygodniu stosowania codziennie, zauważam, że moje nóżki są troszkę ładniejsze, i jędrniejsze, więc mogę polecić bo jestem zadowolona, powinien być jeszcze na promocji w Rossmanie ( mam wersję z pompką, która jest świetna, wyciska idelaną porcje balsamu i buteleczka nie jest cała tłusta)



Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:10:14

podbijam

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:14:17

ja osobiscie nie uzywam takich balsamow chociaz chetnie bym sprobowala, ale slyszlalam, ze kiedy skonczy sie buteleczka trzeba kupic nastepna bo efekty szybko znikaja bez dalszego uzywania. ;/ czy to prawda??

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:17:33

Powiem Wam szczerze, że samo masowanie wyszczupla! Serio. Po tabsach anty zrobił mi się cellulit na nogach i troszkę mi przybyło w udach. Kupiłam sobie mały masażer z Avonu(taki zwykły- żaden hit), Codziennie wieczorem wcierałam balsam+ dość mocne masaże i już po 3 tygodniach zauważyłam efekty. Więc może sam sposób wcierania tych specyfików pomaga.

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:17:43

A ja polecam balsamy z lini Solutions z Avonu :) Teraz ich nie używam, ponieważ jestem w ciąży, a one zawierają kofeinę. W zeszłym roku moje uda wyszczuplały mniej więcej ok 2 cm i pozbyłam się "małego" cellulitu. Trzeba tylko wcierać 2 razy dziennie. Do tego robiłam krótkie ćwiczenia, bo jestem leniwa :) Stosowałam przez 3 mies i po ok 1 mies zauważyłam efekty, ale trzeba to robić na prawdę regularnie. Ćwiczonka które rozbiłam to:
położyłam sie na plecach z ugiętymi nogami w kolanach i założyłam ręcę za głowe. Potem prawą ręką dokładnie łokciem dotykałam lewego kolana, podczas unoszenia tej nogi. Tak ok 10 razy potem zmiana. Lewa ręka do prawego kolana i też 10razy. Później kładłam sie na boku z prostą ręką do góry i prostymi nogami. Tę nogę która była w górze unosiłam i też 10 razy i zmiana. Tak co dziennie lub co 2 dzień wieczorem. Spróbujcie

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:19:58

Dziewczyny ja jestem kosmetyczką i wiem dosc sporo na ten temat------------------niestety balsamy nie wchłniają się w głąb skóry poprawiają jedynie wyglad naskórka. Jednak moge polecic bo samna uużywam błoto z morza martwego( pojemnik na allegro za 50 zł wystarcza na długo) najpierw peeling póżniej błoto po czym owijam się folią i wskakuje na 30 minut pod koc.pootem zmywam i balsam wysczuplający- TAKA KOMBINACJA POMAGA!!!!!!

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:20:54

DAX COSMETICS z chilli, po nałożeniu takie masakryczne uczucie gorąca, że chyba zostawię go na zimę. Nie wiem, czy skuteczny, bo stosuję nieregularnie, ale za 13 zł warto spróbować.


Pozytywne opinie czytałam na wizazu o Dove shape up, w takim pudełku jak krem - planuję kupić.

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:23:18

Jeśli chodzi o balsamy wyszczuplające to z nimi tak nie do końca prawda. Owszem, ubędzie ci parę cm, może max 5 cm, jeśli jesteś już szczupła i będziesz go używać regularnie. Ale jeśli masz więcej tłuszczyku to one nic nie zdziałają. Ew. będziesz miała gładką skórę. Uważam że dla dziewczyn większych (jak ja) jedyne co działa to balsamy antycellulitowe - przy regularnym stosowaniu. W każdym razie na mnie działają. A wyszczuplające to o kant tyłka...

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 14:25:28

ja teraz troche eksperymentuje. Garnier żółty jest fajny bo ma dobrą konsystencję - nie za gęsty, nie za rzadki, dobrze się wchłania, poprawia jędrność. a obecnie smaruję się lirene body antycellulite program, serum na noc i też jestem zadowolona bo skóra jest przyjemnie miękka, ale czy jest skuteczny sie okaże bo stosuje dopiero niecały tydz. dodatkowo łykam capivit hydro control bo ogólnie moja skóra jest mocno przesuszona ( albo raczej była ;) ). przerzucam się w tym miesiącu na belisse hydro sprawdzić czy też jest skuteczna. wiem, że nie temat o tabletkach ale może któraś stosowała jedno i drugie i wie które są lepsze ? :)

Balsamy wyszczuplajace???????

16 sie 2010 - 16:04:32

moim zdaniem tylko poprawiaja optycznie wyglad skory, ale dobre i to

Balsamy wyszczuplajace???????

17 sie 2010 - 12:11:01

Ja do ciała używam L'Oreal, Nutrilift jest super, pięknie pachnie i naprawdę dobrze nawilża, następnie posiadam żel Nivea goodbye cellulite, jest naprawdę dobry, nie mam celulitu, skóra jest ujędrniona, po prostu wygląda dobrze, a żel nie jest wyszczuplający... mam jeden żel wyszczuplający z serii Eveline..wyszczuplenie+ujędrnienie i musze powiedzieć, iż ten z Nivei jest troche lepszy.. no i jeszcze lubię używać balsam z Dove z jedwabiem, pod słońce moja skóra promienieje do tego bardzo ładnie pachnie.



niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

Balsamy wyszczuplajace???????

17 wrz 2010 - 13:44:25

Nie wiem czy tak narpawdę wyszczuplają, ale te z wyższej półki z pewnością poprawią kondycję skóry. jednym z lepszych jest balsam z Merino (nowozelandzka marka). Zawiera on świetnie nawilżającą lanolinę. Dzięki zawartość i w nim kolagenu i elastyny świetnie modeluje sylwetkę i poprawia jakość skóry. Ponoć dobry jest też na rozstępy.

Balsamy wyszczuplajace???????

17 wrz 2010 - 13:46:49

One ujędrniają ;p dziwne byłoby, gdyby jakiś balsam powodował spalanie tłuszczu ;)

następna dyskusja:

tłusta cera-pomocy :(