Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

Zapalenie pęcherza

19 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NO-SCAR opinie pomóżcie

29 lip 2010 - 18:05:00

czy któraś z was używała tego kremu z masy perłowej ?
czy on działa? zmniejsza przebarwienia i blizny po trądziku ? pomaga zwalczyć trądzik? i rozstępy ?
Proszę o szczere opinie osób które uzywały, lub uzywają tego kremu
z góry dziękuje za wypowiedzi
nikt nie pomoże ? podbijcie chociaż moze ktoś będzie coś wiedział :)
pomóżcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 19:38 przez sttoprocentt_.

NO-SCAR opinie pomóżcie

29 lip 2010 - 22:09:53

Krem No-Scar jest szczególnie zalecany na blizny po oparzeniach, zabiegach chirurgicznych, owrzodzeniach i trądziku. Zmniejsza i wygładza rozstępy. Działa rozjaśniająco, zmiękczająco oraz wygładzająco na stwardniałą i przerośniętą tkankę blizn, wpływając korzystnie na strukturę kolagenu, poprawia wygląd skóry. Dzięki obecności mikroelementów i aminokwasów przyspiesza regenerację oraz nawilża naskórek, dlatego znosi uczucie napięcia i świądu.

Niezwykłe właściwości zawdzięcza masie perłowej, wewnętrznej warstwie muszli kilku gatunków ostryg z rodzaju Pteria. Zawarte w niej minerały, głównie węglan wapnia, aminokwasy i mikroelementy wpływają korzystnie na metabolizm komórek skóry. Badania wykazały, że proszek perłowy ma skład odpowiadający strukturze tkanek ludzkich. Dzięki temu stymuluje wytwarzanie włókien kolagenowych – głównego składnika budulcowego skóry.

Zawarta w kremie alantoina – to swoisty „pobudzacz” regeneracji komórek; łagodzi, zmiękcza i wygładza skórę.

NO-SCAR opinie pomóżcie

29 lip 2010 - 22:13:26

Ale ona prosiła o opinie na temat kremu a nie kawałka tekstu reklamującego ściągniętego z internetu...

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:48:57

halo, ktos jeszcze? tez jestem ciekawa?

zweryfikowana
Posty: 422
Ostrzeżenia: 1/5

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:52:35

tez jestem ciekawa:P uzywal ktos?

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:53:49

nie pomogę, ale sama się chętnie dowiem, więc podbijam! :)

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:54:02

Czytałam kiedyś na forach, że dziewczyny bardzo polecają, ale sama nie używalam.

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:54:56

Używałam. Mi nie pomógł, ale może też przez to, że nie stosowałam go regularnie. :)
Na przebarwienia polecam contractubex (nie pamietam, czy tak to sie pisze).

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:56:31

Ja ostatni kupiłam Hascoderm- czytałam o nim bardzo pochlebne opinie, że działa na trądzik i przebarwienia.

czy rzeczywiście jest taki super jeszcze nie wiem, bo używam dwa dni ;]

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 13:56:47

uzywałam jak miałam problemy z cerą, krostki i te sprawy. pomógł trochę,rozjaśniał przede wszystkim.;

zweryfikowana
Posty: 422
Ostrzeżenia: 1/5

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 14:00:15

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9565 znalazlam to na wizazu, pomocne opinie:)

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 14:05:13

ja uzywałam ale w sumie mi robiły sie po nim takie małe ropne krostki bo on zatyka pory czy cos takiego, ale to chyba jest indywidualna sprawa bo jest dużo pozytywnych opini o nim poszukajcie na forum bo sa o nim wątki:) pozdrawiam :)

NO-SCAR opinie pomóżcie

02 wrz 2010 - 14:28:13

dziewczyny a może używałyście czegoś innego co naprawdę działało?

NO-SCAR opinie pomóżcie

07 wrz 2010 - 23:24:24

Uzywalam no scar dosc dlugo i nie bylo zadziwiajacych efektow, natomiat zel Millenium z firmy Vision rewelka, jak na swoja cene bomba, no i jest wydajny starcza na bardzo dlugo. Kosztuje 160 zl. Jestem dystrybutorem jakby ktoś chcial, zapraszam.

następna dyskusja:

Sposoby golenia bikini :)