Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

Aktywne użytkowniczki

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:01:44

idę dzis di fryzjera - ma juz fryzure jaka bede robić

chciałam też farmować ale niewiem czy mi ta farba za mozno rozjasni wlosy

mam brozowe wlosy a chxialabym użyć słodkie capucino , czy dobze robie czy moze kupić sobie cos ciemniejszego z farb

prosze o rade ??????????????????????/

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:03:28

może podasz jakieś konkretne marki?

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:05:40

jeśli masz ciemne włosy to najpierw będzie koniecznyrozjaśniacz a dopiero później jasniejszy odcień dużo kłopotów i włosy bardzo sie niszczą po takich zabiegach

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:06:53

proponuję Ci to farbowanie zrobić u fryzjera, bo wszelkie rozjaśniania samemu w domu są dość niebezpieczne.

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:08:19

jeśli zmieniasz kolor to najlepiej nie rozjaśniaj, to niszczy włosy... ale jeśli już to na zasadzie ton w ton, czyli łagodnym przejściem... a farby tylko z serii profesjonalnej, nie daj sobie użyć jakiegoś sklepowego syfu na głowie bo będziesz mieć włosy jak lalka...:/ sama sobie kiedyś zniszczyłam, na szczeście już prawie wszystko odrosło, ale niemal płakałam....!

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:08:27

jak idziesz do fryzjera to fryzjerki maja farby lagodniejsze dla wlosow i dobiora odpowiedni kolor

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:08:31

Na ciemnych włosach farba zawsze wychodzi ciemniej niż na fotce na opakowaniu:(

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:10:18

WCALE NIE MUSI ROZJAŚNIAĆ Z TEGO CO WIDZĘ ONA NIE CHCE ZA JASNYCH A NA TWOICH POWINNY WYJŚĆ O TON CIEMNIEJSZE NIŻ NA OPAKOWANIU Z TAKIM POŁYSKIEM DLATEGO POLECAM ZASTOSUJ JĄ BEZ ROZJAŚNIACZA( A JAKA TO FARBA ? )

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:10:24

Cytat
Lostintube
proponuję Ci to farbowanie zrobić u fryzjera, bo wszelkie rozjaśniania samemu w domu są dość niebezpieczne.


dokładnie:) skończysz z jakimś fioletem na włosach i co wtedy?:)))))))))

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:11:20

Cytat
agata74
jak idziesz do fryzjera to fryzjerki maja farby lagodniejsze dla wlosow i dobiora odpowiedni kolor

Łagodniejsze? W czym łagodniejsze? Czesto fryzjerzy uzywają mocniejszej wody utlenionej, by kolor wyszedł taki jak chce klientka. Farby Loreala czy Garniera niczym się nie różnia od tych używanych u fryzjera.

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:13:01

Cytat
monipolka
Cytat
agata74
jak idziesz do fryzjera to fryzjerki maja farby lagodniejsze dla wlosow i dobiora odpowiedni kolor

Łagodniejsze? W czym łagodniejsze? Czesto fryzjerzy uzywają mocniejszej wody utlenionej, by kolor wyszedł taki jak chce klientka. Farby Loreala czy Garniera niczym się nie różnia od tych używanych u fryzjera.


a byłaś kiedyś u fryzjera? może u jakiegoś kiepskiego osiedlowego....:/ w dobrym salonie nikt się nie odważy zepsuć włosów, poza tym oni mają o wiele więcej kombinacji kolorow do wyboru, a nie tak jak w sklepie.. 2 brązy i jeden mahoń...:/

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:13:21

Ja polecam nie farby ale szampony do 28 myć z l"oreal casting są boskie kolorki i długo się trzymają

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:15:20

Cytat
motylek2606
Ja polecam nie farby ale szampony do 28 myć z l"oreal casting są boskie kolorki i długo się trzymają


ja po castingu włosy mam jak sztuczne, poza tym one zmywają się baaardzo ciężko a brązy wychodzą jak czarne.

jedynym szamponem po którym włosy mam piękne, lśniące i mocne jest Palette... Ale broń boże nie używaj farby z palette bo to totalne przeciwieństwo szamponu :) straszny syf jednym słowem:)

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:18:55

Cytat
bossa
Cytat
monipolka
Cytat
agata74
jak idziesz do fryzjera to fryzjerki maja farby lagodniejsze dla wlosow i dobiora odpowiedni kolor

Łagodniejsze? W czym łagodniejsze? Czesto fryzjerzy uzywają mocniejszej wody utlenionej, by kolor wyszedł taki jak chce klientka. Farby Loreala czy Garniera niczym się nie różnia od tych używanych u fryzjera.


a byłaś kiedyś u fryzjera? może u jakiegoś kiepskiego osiedlowego....:/ w dobrym salonie nikt się nie odważy zepsuć włosów, poza tym oni mają o wiele więcej kombinacji kolorow do wyboru, a nie tak jak w sklepie.. 2 brązy i jeden mahoń...:/

To Ty masz złe wspomnienia po wizytach u fryzjera, a nie ja:) Mają dużo kombinacji bo sami mieszają farby:)

jaka farbe użyć!???????????????

18 mar 2009 - 11:22:47

Cytat
monipolka
Cytat
bossa
Cytat
monipolka
Cytat
agata74
jak idziesz do fryzjera to fryzjerki maja farby lagodniejsze dla wlosow i dobiora odpowiedni kolor

Łagodniejsze? W czym łagodniejsze? Czesto fryzjerzy uzywają mocniejszej wody utlenionej, by kolor wyszedł taki jak chce klientka. Farby Loreala czy Garniera niczym się nie różnia od tych używanych u fryzjera.


a byłaś kiedyś u fryzjera? może u jakiegoś kiepskiego osiedlowego....:/ w dobrym salonie nikt się nie odważy zepsuć włosów, poza tym oni mają o wiele więcej kombinacji kolorow do wyboru, a nie tak jak w sklepie.. 2 brązy i jeden mahoń...:/

To Ty masz złe wspomnienia po wizytach u fryzjera, a nie ja:) Mają dużo kombinacji bo sami mieszają farby:)


ale tylko profesjonalne. i później naprawde czuć różnicę. polecam salon Roman w Krakowie... przy okazji klinika Kerastese...

następna dyskusja:

ABY WŁOSY BYŁY PIĘKNE (PORADY)