Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 17:34:10

Witam, doradźcie mi jaką prostownice kupić, ja mam firmy eurolux i jest to kitu, coraz wolniej się nagrzewa, ma ceramiczne białe płytki, muszę kupić nową bo ta wysusza włosy i nie są one takie jakie powinny być, czyli gładkie z połyskiem.
I jeszcze takie pytanko czy kolor płytek ceramicznych się czymś różni (białe a czarne) ?

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 17:51:58

Radzę ci postawić na żel lub jakiś lakier, bo prostownica psuje włosy potwornie. Ale jak już musisz to jedną z lepszych jest firma elite

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:10:59

ja mam z firmy ga.ma - polecam, jest swietna, mam ja juz od jakiegos czasu, bedzie z dwa lata ponad, dalam za nia ok. 260 zlotych gdzies kolo tego, a trzyma sie do dzis :)

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:17:02

najhlepsza to brauna ale ta z ion-shine czyli zeby wlosy sie nie elektryzowały blyskawiczne nagrzanie białe płytki ale naprawde nie zdzieraja sie ja cos o tym wiem duzo juz miałam ciagle prostuje. profesjonalne to babbyles ale ja nioe uzywałam

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:21:37

co inna dziewczyna inna opinia:) więc ja polecam Remingtona:) własnie tydzien temu kupiłam ją i jestem zadowolona:) :)
włosy po dwóch dniach mam proste no moze lekko końcówki się wywinęły:) jeśli chodzi o pogodę nawet jak dziś mżawka lekka była to tragedii nie zauważyłam ;D

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:22:36

a ktora remingtona ?

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:26:26

no ja kupiłam zwykłą Remington S 9904:) co prawda mam cienkie włosy i do ramion wystrzępione tyle, że taki problem, że szybko się puszą wywijają oraz ciężko prostują;p
ale koleżanki wcześniej prostowałam Remingtonem 9904 jest jak dla mnie LUX poprostu miałam włosy jak drut;p;]] i ta moja koleżanka zaznaczam ma grube kręcone włosy i za łopatki :)

a co do brauna miałam własnie taka kupic:D ale na remingtona się zdecydowałam :)

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:30:43

tak tak:) ta:))

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:32:40

:) moze tym razem ja zmienie ale kurcze cena nie jest duza :( nie wiem czy bedzie dobra ja mam puszace sie wlosy jak lekka wilgoc odrazu faluja sie a uzywasz jakis balsamow szamponow

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:42:08

no ja tez mam ten problem puszace się włosy ;/ ;/ i zawsze jak wyprostowałam wyszłam na wiatr albo wilgotne powietrze miałam siano ostre.
a uzywam zwykłe szampony i odzywki obecnie jest to Seboradin szampon i wcierke , odżywkę mam o'loeara , bo ten seboradin dla mnie cuchnie ale pomaga na odrastanie włosów i zoabczyłam ze nowe rosną ale to trzeba stosować dość długo, żeby rezultaty zobaczyć..
jeśli chodzi o prostowanie to używam tylko jedwabiu i po wyprostowaniu kropeczkę:)

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:55:05

Seboradin po tym szamponie to co sie robi ? wlosy sa ladniesze a po ile ten szampon

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:55:43

ja mam z biosilku to jak jedwab sie uzywa ale to jest taki jakby balsam

Prostownica, doradźcie

17 gru 2008 - 18:59:48

seboradin jest na porost włosów niby likwiduje łupiez itp. ja uzywam dlatego ze moje wlosy mają skłonność do wypadania;/ więc:) wpisz na necie Seboradin i tam bedzie pisało juz to ponad dwa miesiące używam i zauwazyłam, że włsoy mniej wypadają gdzie niegdzie, i że mi rosną :) widzę to po odrostach :) i pojawiają się małe meszki takie :) a jadwab tez mam z tej firmy w małej buteleczce 13 ml podajże:) i kosztuje 6zł

następna dyskusja:

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?