Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ORIFLAME CZY AVON?????

22 paź 2012 - 12:58:58

Moja siostra jest konsultantką i używam właściwie wszystkiego z Avonu. Tusz, krem matujący, szampony, balsamy, kremy do rąk, cienie, fluidy, szminki, kremy i balsamy do stóp. Mi pasuje i to bardzo;)

ORIFLAME CZY AVON?????

22 paź 2012 - 12:59:42

Ja wolę AVON a to pewnie dlatego, że nie mialam jakoś okazji "wypróbować" Oriflame. :)

ORIFLAME CZY AVON?????

22 paź 2012 - 13:00:53

jak dla mnie i avon i orfilame -na duze NIE!..kosmetyki uczulaja, nie sa wcale dobrej jakosci...


dlatego podziekuje za te "pseudo" kosmetyki

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:14:06

ja jestem konsultantką avonu, tylko taką bardzo z doskoku. jak czegoś potrzebuję ja albo ktoś z rodziny, to wtedy kupuje. i może nie wszystko jest super, ale są niezłe pozycje - kremy do rąk, clearskin, produkty spa itp.
ale z oriflame'u też coś kiedyś brałam, bo koleżanka była konsultantką i też byłam zadowolona. czyli tak naprawdę kwestia konkretnego kosmetyku, a nie firmy.

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:25:28

z O. tylko podpasowaly mi perfumy GG,a z A. tusz mialam,blyszczyk [jednego juz nieprofukuja],zele ,odzywki do włosków i perfumy - today,incadensses,passion dance, pur blanca blush,summer white, treselle, eternal magic...;D i generalnie jak juz to perfumy z A. :))
Bardoz mi sie podobaja Escada,ale narazie mnie na nie nie stac ;D

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:28:02

Ja jestem konsultantką Oriflame. Szczerze mówiąc, wcześniej moje użycie kosmetyków ograniczało się do niezbędnego minimum, ale teraz korzystam z możliwości i testuję różne produkty na sobie. Pytam też o zdanie wszystkie moje klientki (zwykle to moje koleżanki) - wszystkie dziewczyny są zadowolone, zresztą ja też. Nie chcę wyjść na stronniczą, ale wydaje mi się, że kosmetyki oriflame są jednak lepszej jakości niż te z avonu (oczywiście nie mówię o wszystkich, ale oceniam na podstawie własnych spostrzeżeń. Rzeczy z oriflame nigdy mnie nie zawiodły, a na avonie parę razy się przejechałam... ale i tak jestem wierna ich tuszowi do rzęs SUPER SHOCK:)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:29:33

jest parę dobrych kosmetyków w Avonie, ładne ma zapachy
Orifalme - drogo i beznadzieja

jestem jednak za polską firmą, która oferuje jakościowo lepsze kosmetyki, po bardzo niskich cenach (dlatego właśnie, że to polska firma)

ta firma to MARIZA, od niedawna jestem konsultantką i śmiało mogę polecić
zainteresowane osoby zapraszm na pw

Cytat
kamila098765
najlepszy jest FM group ! naprawde polecam,jestem konsultantką ;)

ta firma to dopiero kompletne dno... perfumy drogie, zapachy nie mają nic wspólnego z oryginalnymi zapachami, mało wydajne i zapach krótkotrwały

reszta kosmetyków taka jak wszędzie - zwyklaki, jakość średnia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-23 00:32 przez xanthina.

zweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:32:46

jestem konsultantka avon, polecam;)

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:38:51

w oriflame jest super krem do rak kokosowy , ale chyba wydaje mi się że w avonie jest dużo więcj promocji i są fajne perfumy ;]

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:39:02

nie używam ani tego, ani tego, jak już to Mariza
mam jedną rzecz z Oriflame, jest to tonik :)

ORIFLAME CZY AVON?????

23 paź 2012 - 00:53:21

czasami, ale bardzo rzadko zdarzało mi się kupować kosmetyki zarówno z avonu jak i oriflame. moim zdaniem nie powalały jakością, kilka fajnych ale raczej przeciętnych, ceny tez średnie. Ostatnio poznałam nową firmę tego typu FM. Nie pracuję tam, część moich znajomych tak więc dostaję sporo produktów również próbki do testowania. Niektóre wystawiam nawet tutaj. Jak na razie jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, z kosmetyków naturalnych. zobaczymy jak będzie dalej :)

Cytat
xanthina
jest parę dobrych kosmetyków w Avonie, ładne ma zapachy
Orifalme - drogo i beznadzieja

jestem jednak za polską firmą, która oferuje jakościowo lepsze kosmetyki, po bardzo niskich cenach (dlatego właśnie, że to polska firma)

ta firma to MARIZA, od niedawna jestem konsultantką i śmiało mogę polecić
zainteresowane osoby zapraszm na pw
Cytat
kamila098765
najlepszy jest FM group ! naprawde polecam,jestem konsultantką ;)

ta firma to dopiero kompletne dno... perfumy drogie, zapachy nie mają nic wspólnego z oryginalnymi zapachami, mało wydajne i zapach krótkotrwały

reszta kosmetyków taka jak wszędzie - zwyklaki, jakość średnia...

nigdzie w katalogach fm nie jest napisane, że zapachy mają być identyczne z jakimiś tam innymi :P także trzeba kupować co się komu podoba a nie jako "podróbki". Osobiście uważam, że wody perfumowane (a nie toaletowe jak większość w avon itp) za ok 30zł to bardzo tanio, a nie drogo:P oczywiście nie są pięknie opakowane, ale nie można im zarzucić, że są mało wydajne i krótko się utrzymują bo to zwykła bujda! mam wrażenie, że piszą tu same "konsultantki"...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-23 01:00 przez mauaboo.

ORIFLAME CZY AVON?????

25 paź 2012 - 21:02:17

Spróbujcie dołączyć do Avonu to się przekonacie:) Zobaczycie, jak to funkcjonuje, a nie musicie przecież zobowiązywać się na kilka lat. Po prostu jeśli chcecie to składacie zamówienie i kupujecie, nie macie obowiązku składania zamówień co katalog, a zawsze można kupować kosmetyki sobie i rodzinie taniej:)

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie:) ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 5/5

ORIFLAME CZY AVON?????

25 paź 2012 - 22:07:35

Oriflame- zapraszam na priv

ORIFLAME CZY AVON?????

06 lis 2012 - 13:23:16

witaj,
zapraszam Cię na moja stronę, która jak myślę może Cię zainteresować. czy słyszałaś już może o grupie MojeOri?
jest to grupa konsultantek Oriflame, działających wg nowej metody OriNet. dzięki niej można zarabiać pieniądze
pracując głównie w interneci. Jezeli jestes zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę-tam możesz pobrać darmowe Vademecum,
zktórego dowiesz się więcej. adres mojej strony to www.aniag.mojeori.pl

pozdrawiam
Ania

ORIFLAME CZY AVON?????

20 gru 2012 - 20:39:14

Jeżeli chcesz podejść poważnie do biznesu sieciowego to zwróć uwagę na to kto będzie Cię promował.
Wybór Lidera to podstawowa sprawa w marketingu sieciowym.
Oczywiście pierw wybrać musisz firmę z którą chcesz współpracować.
Z tym z kolei jest tak, że jeżeli wybierzesz firmę znaną na rynku to łatwiej Ci sprzedać produkt ponieważ firma ma już wyrobioną markę, ale trudniej zrobić tam karierę.
W nowych sieciówkach z łatwiej zrobić karierę a ale ciężej sprzedać produkt.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na mój blog www.mariolamachnio.pl
tam znajdziesz również zakładkę kontakt
pozdrawiam i życzę owocnego biznesu oraz wesołych świąt

następna dyskusja:

kolczyk