Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZA ODWAŻNY .. jak dla mnie to czysta głupota kolczyk z takim napisem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 01:34 przez PiNaCoLaDkA69.

Cytat
menka1989
a to twój kolczyk??
tak moj :)

wedlug mnie to tandenty..:) tez mam i mam kulke. Z tego co wiem to facetom tez sie srednio podoba;p nikogo nie chce obrazac przekazuje tylko co uslyszalam ,ze nosza ja glupie cizie...

Cytat
boska_mlc
wedlug mnie to tandenty..:) tez mam i mam kulke. Z tego co wiem to facetom tez sie srednio podoba;p nikogo nie chce obrazac przekazuje tylko co uslyszalam ,ze nosza ja glupie cizie...
dziewczyny czytajcie uwaznie mi sie on podoba i nie pytam o to czy fajny tandetny czy nie :) i facetom nie musi sie podobac bo go ogladac nie musza ja mam sw mezczyzne i tylko on go widzi :)

pytasz czy za odważny, no to ci mówię że tak, każdy facet czy dziewczyna jak zobaczy taki napis na twoim języku to pomyśli jedno ..
takie moje zdanie

a mi sie baaardzo podoba :) taki nie typowy :)

kurcze, znowu rozwazania o dupie maryni .... 21 lat i napis sex za odwazny ??? To w takim razie kolczyki do jezyka z napisami BLOW ME, SLUT, FUCK ME, CUM TUNNEL, CUM HERE, SUCK IT itp powinny bbyc tylko dla dziwek ??
przepraszam a 15to latki ktore rodza juz dzieci ???

Kazdy nosi to co lubi i sie jemu podoba

mi się w ogóle nie podobają kolczyki w języku... a ten w ogóle jak dla mnie odpada.

fuj ale ohydny jęzor:ppp bllee

Cytat
Yelonka
ja mam kolczyk w jezyku ale nigdy bym sobie sexu do niego nie wsadziła.. wole zwykłe tradycyjne kuleczki

popieram w 100%, ja tez mam kolczyka w jezyku ale zwykla kuleczke, nigdy bym nie wsadzila sobie w jezyk takiego napisu w ogole zadnego napisu, ani nic innego poza kuleczka
a poza tym wiadomo jaki funkcjonuje stereotyp myslowy na temat kolczyka w jezyku u dziewczyn, no jak ma nie funkcjonowac jak ktos zobaczy w jezyku taki napis, sex to sex - czyli dajesz innym do zrozumienia skoro masz taki napis w jezyku ze jestes dz...ą, lodziara itp itd. ten napis jest tak tandetny ze az razi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 10:18 przez roxi25.

hmmm wydaje mi sie ze bd nie wygodny



i tez mi sie wydaje ze taki kolczyk moze byc roznie rozumieny wiesz ocb



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-05 10:17 przez kindzior.

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

odwaznie czy nie-nie wiem...za to tandetnie-zdecydowanie tak.
nie podoba mi sie.

Skoro tobie sie podoba to niewidze problemu hehe ale poza tym nie jest zly:)

Gdzie lepiej?
Czy bardzo boli?
Podobno po zrobieniu kolczyka w języku puchnie język i są problemy z jedzeniem i wymową. Jak długo to trwa?

następna dyskusja:

depilator, a wosk