Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 17:27:01

Cytat
anuska155
No może i macie racje! Ostatnio sobie poświeciłam pokoj to odrazu lepiej sie spało :D chyba, że tylko mi się wydawało! Mam w domu 3 poświecone medaliki, gdyż kiedys uczestniczyłam biernie w kosciele w róznych organizacjach ;]
Ten medalik jednak chyba od kogos dostałam...

Ale moze to tylko dziwny zbieg okolicznosci, ze te łancuszki sie zrywały. Raz pociągłam za mocno gdy się bawiłam, 2 raz jak chciałam na łancuszek włozyc medalik maryi to jakos tak nacisłam ze wyleciała zapinka i nie da sie jej juz załozyc :(, a 3 3 dni temu zepsółam, bo jak wyszłam zkąpieli to ręcznikiem przejechałam po nim lekko i sie zerwał:(

ale lepiej dmuchać na zimne

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 20:33:42

Cytat
natalia870530
jak śni mi się że mi zęby wypadają to zawsze jestem chora :P
maszracje to nie smierc ,tylko choroba zeby i gdzyby:))

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 20:35:01

Cytat
anuska155
No może i macie racje! Ostatnio sobie poświeciłam pokoj to odrazu lepiej sie spało :D chyba, że tylko mi się wydawało! Mam w domu 3 poświecone medaliki, gdyż kiedys uczestniczyłam biernie w kosciele w róznych organizacjach ;]
Ten medalik jednak chyba od kogos dostałam...

Ale moze to tylko dziwny zbieg okolicznosci, ze te łancuszki sie zrywały. Raz pociągłam za mocno gdy się bawiłam, 2 raz jak chciałam na łancuszek włozyc medalik maryi to jakos tak nacisłam ze wyleciała zapinka i nie da sie jej juz załozyc :(, a 3 3 dni temu zepsółam, bo jak wyszłam zkąpieli to ręcznikiem przejechałam po nim lekko i sie zerwał:(
to moze powinnas zainwestowac w grobszy i z solidnym zapieciem ,zeby sie nie psol:))))))))))

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 20:48:29

kiedys w podstawowce bylismy na kilku dniowej wycieczce, i dziewczyny spaly w jednym pomieszczeniu,chlopacy w drogim .Gdy tak lezalysmy zaczelysmy sobie opowiadac o duchach, noi jedna kumpela zaczela opowiadac ,ze u nich na wsi ,kiedys szedl jakis zawiany facec i szedl przez pola na skroty do domu, noi idzie ,ksiezyc swieci ,noi on zauwazyl jakies sylwetki na polu,a dokladnie w zycie ,gdy podszedl blizej zobaczyl ,ze maja rogo ,ogony i kopyta ,to byly diably tanczonce w zycie,jak to zobaczyl,momentalnie wytrzezwial i spierdzielal jak nigdy dotad,.Nastepnego dnia tak dla pewnosci wziol kumpla i poszedl zobaczyc ,czy to byla prawda ,czy pijackie widma ,jeszcze bardziej sie przestraszyl ,gdy zobaczyl w zycie wyraznie wydeptane slady...................

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 21:02:12

zmykam i napewno bende miala kolorowe sny:))))))))))))))))))))))))))

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 21:08:55

Może jednak był pijany :) a ślady zwykły przypadek! :D

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 21:38:19

dojechalam do 24 strony i mam juz dosc;) a jeszcze moja wyobraznie pobudza fakt ze jestem w internacie prowadzonym przez zakonnice, ktory kiedysbyl szpitalem:/ boje sie niesamowicie:( a w piatek mam tu spac sama na pietrze;(

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 21:44:33

Cytat
czekoada
dojechalam do 24 strony i mam juz dosc;) a jeszcze moja wyobraznie pobudza fakt ze jestem w internacie prowadzonym przez zakonnice, ktory kiedysbyl szpitalem:/ boje sie niesamowicie:( a w piatek mam tu spac sama na pietrze;(


dasz rade :))))

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 21:54:00

NO ja kolezance nie zazdroszcze spania samej na pietrze:P

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 22:36:40

ja sobie tez nie zazdroszcze... zwłaszcza ze od paru dni jakas taka dziwna atmosfera panuje:/ na dodatek jak jestem domu spie w pokoju w ktorym zmarl moj dziadek;( uhh.. ale przynajmniej wiem ze on mnie chroni:)

W moim domu straszy....

11 lut 2009 - 23:10:50

Ej, no nie kończcie jeszcze, coś się od dzisiaj sypiemy, już nie ma historii.:)):D.

W moim domu straszy....

12 lut 2009 - 00:20:35

Widze,ze watek wygasa,historie sie skonczyly:)Czyzby brak nawiedzonych domow??:)

W moim domu straszy....

12 lut 2009 - 00:25:13

hehe, pewnie i tak, ale 31 stron to i tak na pewno jakaś rekordowa ilość xD

W moim domu straszy....

12 lut 2009 - 00:26:46

No tez mialam to napisac:)Moglo by dolaczyc pare nowych osob,ze swiezymi historiami:)))

W moim domu straszy....

12 lut 2009 - 06:58:13

to ja wam cos powiem ,;
moj mial wstac dzis rano o piotej i nastawil telefon na budzenie,no i slysze jak telefon dzwoni (ma taki charakterystyczny sygnal) ,i tak z lekka sie przebudzilam i nasluchiwalam ,potem slysze jak otwiera i zamyka drzwi,no i zasnelam .W pewnym momencie budzi mie ten dzwonek ,obudzilam sie i unioslam glowe no i slysze jak moj chodzi ,myje sie i takie tam,potem otwiera i zamyka drzwi .az wstalam i poszlam do okna i faktycznie to byl on. To w takim razie co,to bylo co slyszalam wczesniej...??????

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smiech na sali