Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Drukarnia

18 minut temu

Samochód.

36 minut temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:58:50

Cytat
8Nemezys8
Cytat
skategirl21
Cytat
8Nemezys8
np.rodzice mi opwiadali,ze kiedys w nocy jak ogladali film to tv przestalo dzialac.ale to wydawalo sie normlane .wiecie kolorowe paski i ten wkurzajacy pisk jak stacje skonczyla nadawac.i uslyszeli jak cos biegnie przez korytarz.mysleli,ze to ja zeby to wylaczyc.i podbieglo im do lozka.mama to widziala.kobieta bez oczu,bez nog,nie wiem jak to nazwac.widmo.nachylila sie nad nimi...mama zamknela oczy.i juz tego nie bylo.oboje rodzice to widzieli.od rana byli nie swoi .opowiedzili mi to dopiero nie dawno.jak w tv byl program o duchach

Mi kiedyś opowiadała że kiedyś jak moja starsza śiostra miała trzy latka przebudziła się i zobaczyła nad jej łóżkem mojego zmarłego dziadka bez głowy.Przejechał go samochód na przeciw domu w którym teraz mieszkam.Samochód mu po głowie przejechał :O

to powaznie?
akurat w duchy zmarlych wierze najbardziej...bo dusza ludzka po smierci nie moze sie odnalesc na poczatku.nie wie co sie stalo.czesto nie wie,ze nie zyje:( a zwierzeta i dzieci wlasnie widza wiecej niz dorosli ludzie ktorzy w pewien sposob sa ogrnaiczeni pod tym wzgledem swoja wiedza i przekonaniami
Moja mateczka też w to wieży

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:00:00

Cytat
Hippiska
ueeeee tam, nie wierze w to ^^
ja tam lubie w to wierzyc;d

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:00:30

a ja nawet jesli troche wierze, to nie chce w ogole o tym myslec, bo mam tendencje do wariowania w samotnosci w ciemnym mieszkanu ^^

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:00:38

nie jest sie na wykładach ;P
ja tez spadam bo juz czerwone oczy w szafie widze xD ajjjjjj
dobranoc ;***

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:02:35

byscie tu ze mna poopowiadaly sobie straszne historie to nie:(
ja tez sie boje .bardzo bardzo;d ale ja jak bylma mala zamiast dobranocki ogladalam z archiwum X :D powaznie

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:04:25

Hm...Mogłabym powiedzieć "nie wierzę w tego typu bajki", ale...Tyle jest niewytłumaczalnych zjawisk!I czy zawsze musimy negować to, czego nie jesteśmy w stanie zrozumieć?Ja miałam kiedyś taką sytuację - byłam u koleżanki na imprezie, stara kamienica, ble ble ble...Wyszłam w którymś momencie do kibelka.Kiedy stałam przy umywalce i myłam ręce nagle poczułam czyjąś obecność, a raczej czyjeś spojrzenie na swoich plecach - ale to tak bardzo wyraźnie!Zaczęłam się rozglądać po łazience, była dosyć duża!Zajrzałam nawet za zasłonkę prysznicową, byłam pewna, że ktoś mi robi kawał.Uczucie było tak niemiłe (ktoś się na mnie gapi!), że wybiegłam stamtąd!Po kilku miesiącach dowiedziałam się tak całkiem przypadkiem, że w tamtym domu popełniono morderstwo, w łazience...Jakiś mężczyzna zamordowała tam swoją żonę...

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:05:11

też miałam historię z duchami...;/ u babci w poniemieckim domu....kiedyś spałam w pokoju sama i w nocy obudził mnie hałas. Spojrzałam się na meble a tam drzwiczki szklane otworzyły się i zamknęły z trzaskiem i znowu się otworzyły...rano gdy się obudziłam to myślałam że mi się to śniło ale babcia przyszła do mnie rano i pyta się "Czemu te drzwiczki szklane są otwarte?" oniemiałam....od tamtej pory wierzę w duchy...a to było jakieś z 10 lat temu...

Jak babci powiedziałam o tym to Ona nie uwierzyła mi, bo jak uważała jej takie coś lub podobne nigdy się nie zdarzyło...

Dowiedziałam się po tym od drugiej rodziny która mieszka w tym domu że kilka osób na strychu umarło...i że oni słyszeli różne odgłosy na strychu a ich pies to szczekał nie wiadomo do kogo...i się chował pod łóżko...

W innym domu też w tej wsi pojawił się diabeł...facet w czarnym cylindrze, czerwone oczy itp...a moja znajoma na podwórku również zobaczyła zjawę na czarno ubraną i w czarnym cylindrze...

Co najgorsze na środku tej wsi jest cmentarz poniemiecki...ta wioska jakaś nawiedzona jest...podziwiam ludzi którzy tam mieszkają...

A jeszcze inna historia to koleś jeden w lesie zrobił sobie zdjęcie a za nim, nad nim duch:/ wyraźna zjawa...jak się potem dowiedział w tym miejscu powiesił się chłopak na drzewie...

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:06:03

Cytat
8Nemezys8
byscie tu ze mna poopowiadaly sobie straszne historie to nie:(
ja tez sie boje .bardzo bardzo;d ale ja jak bylma mala zamiast dobranocki ogladalam z archiwum X :D powaznie


Ja to jutro bede miała straszna historie na egzaminie xD

ostatnio u mojej siostry w bloku powiesił się 19-letni chłopak... na klatce, bałybyście się??? ona sra po kątach

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:06:59

ee tam, w zdjecie to juz totalnie nie wierze ^^

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:07:01

Cytat
8Nemezys8
byscie tu ze mna poopowiadaly sobie straszne historie to nie:(
ja tez sie boje .bardzo bardzo;d ale ja jak bylma mala zamiast dobranocki ogladalam z archiwum X :D powaznie

Też oglądałam te Z archiwum X a będąc dzieckiem ma się bujną wyobraźnie...długo się bałam...nie zdrowe takie bajeczki dla dziecka:D

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:07:33

jezu.nienawidze was! :D co za duzo to niezdrowo.:p

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:07:49

Cytat
Hippiska
ee tam, w zdjecie to juz totalnie nie wierze ^^

ale to prawda...

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:09:50

Cytat
8Nemezys8
jezu.nienawidze was! :D co za duzo to niezdrowo.:p

chciałaś to masz ;D

a ja słyszałam historie ze pochowano kobiete i potem jak odkopywali trumne to otworzyli ją i ona miała poobgryzane paznokcie do kości i powyrywane włosy... czaicie? OBUDZIŁA SIE W TRUMNIE

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:11:35

ja bym ztamtad juz dawno zwiala z tego domu.....

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 01:12:30

a teraz cos nie uslyszane od babci czy ciotki.moja wlasna historia.
mam pokoj z mlodszym bratem.kiedys mial poukladane na polce samochody.na samej gorze.wieksze,mniejsze,takie na pilota.itd.i kiedys w sroku nocy obudzil mnie okropny trzask!1 wielki i za chwile mniejszy.tuz nad moja glowa!rodzice przybiegli zaplaili swiatlo.okazal sie ze spadl 1 z samochodow brata.wielki i ciezki.najpierw on potem pilot.tuz nad moja glowa;/ dodam ze samochod ten lezal na polce tak dlugo ze bym zakurzony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smiech na sali