Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:28:47

Jakiś czas temu wprowadziliśmy się do dużego domu.Stary, poniemiecki...Piwnica, dwie kondygnacje i strych.Dom ma dosyć bogatą historię.Od jakiegoś czasu słyszę dziwne hałasy na górze.Mówiłam o tym moim rodzicom, ale oni wszystko racjonalizują i bagatelizują.Zaczyna się o pierwszej w nocy.Z początku myślałam, że to szczury, myszy albo inne zwierzątka (może koty), ale dom jest zamykany, nie ma żadnych wybitych okien na górze, itd.Poza tym odgłosy są bardzo wyraźne, jakby ktoś przesuwał na górze meble po jakimś piasku albo szkle.Ostatnio tak się bałam, że zadzwoniłam do swojej koleżanki i prosiłam żeby ze mną rozmawiała tak długo jak się tylko da...Dowiedziałam się od sąsiadów, że w tym domu zmarło wiele osób, ale nie zdradziłam im dlaczego pytam o to, kto tam wcześniej mieszkał.Na razie nie mówię o tym nikomu, bo nie chcę być posądzana o to, że zmyślam :( W tym domu zmarło podobno dziecko, 6 dorosłych osób, jedna zginęła śmiercią tragiczną.Czy Wam też zdarzyło się poczuć obco w jakimś miejscu?Wierzycie w duchy?Ja już sama nie wiem co o tym myśleć, ale odgłosy, które słyszę na górze są prawdziwe, a jednak nie potrafię tego wytłumaczyć..

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:31:13

u mojej kolezanki w domu straszy.. nieraz miala rozne dziwne historie az sie wierzyc nie chce.. jak chcesz o tym pogadac lub cos sie dowiedziec co ona z tym zrobila to napisz na priv, pozdrawiam:)
ja bym sie bala mieszkac w takim domu..

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:34:05

ja mieszkalam w domu gdzie powiesil sie jakis facet, pewnej nocy mialam zapalone swiatlo i otwarta szafe na przeciwko niej wisialo lustro, przebudzilam sie bo slyszlaam kroki wychylilam sie i spojrzalam w lustro a tam zpbaczylam odbicie szafy a w niej glowe jakiekos kolesia od tamtej pory nie spalam w tym pokoju i juz tam nie mieszkam

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:34:08

No właśnie boję się mieszkać we własnym domu..Mam małego pieska, któremu zdarza się coś takiego: w ciągu dnia staje okoniem w jednym miejscu i zaczyna szczekać patrząc się w jeden punkt takim głosem, jakiego nie słyszałam jeszcze.Jakby coś widziała.Mama się śmieje, że to "zajączki", że widzi jakieś odbicie, ale to mało możliwe.Zdjęliśmy wszystkie ozdoby świąteczne, nic się nie świeci...

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:34:56

Łooo, aż mnie ciarki przeszły....
Masakra współczuje, ja bym oszalała, na dłuzszą mete nie wytrzymała bym i tak podziwiam że się jeszcze nie wyprowadziłas...
Jeśli tak dalej pójdzie to bedziesz chyba musiała księdza wezwać, albo egzorcyste.

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:37:46

ja tez mam psa i jak tam mieszkalam czesto szczekala w moim pokoju nie wiadomo dlaczego w srodku nocy, a tak na marginesie powiesil sie w pokoju w ktorym ja spalam;/

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:38:48

Na razie staram się sobie wytłumaczyć to jakoś, bo tak jest lepiej.Ale odgłosy są na prawdę niewytłumaczalne.Najgorsze jest to, że rodzice mają swoją sypialnie w innym skrzydle.A jeśli chodzi o księdza o ksiądz był u nas z kolędą i poświęcił dom, a na dodatek na naszej ziemi stoi kapliczka, taka z dawnych czasów, poprzedni właściciele ją pielęgnowali, bo dom jest poza miastem.Ziemia jest więc jakby poświęcona :(

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:39:33

Kiedyś spałam u kumpla.Pokój miał nad strychem gdzie kiedyś zamordowali żydowskie dzieci to dopiero było straszne.

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:42:26

Cytat
misiaanetka
ja mieszkalam w domu gdzie powiesil sie jakis facet, pewnej nocy mialam zapalone swiatlo i otwarta szafe na przeciwko niej wisialo lustro, przebudzilam sie bo slyszlaam kroki wychylilam sie i spojrzalam w lustro a tam zpbaczylam odbicie szafy a w niej glowe jakiekos kolesia od tamtej pory nie spalam w tym pokoju i juz tam nie mieszkam

Myślisz, że to Twój strach podsunął Ci taki obraz?Tzn to przywidzenie?Może byłaś rozespana?Czy codziennie czułaś się obco i nieswojo?

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:43:24

łoo...przez was nie pojde sie myc do lazienki ;d sie boje.
ja mam pelno strasznych historii z zycia.duzo pisania

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:44:31

a z kim mieszkasz?jeju ja to bym chyba nawet zasnac nie mogla w takim domu..

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:46:02

Cytat
skategirl21
Kiedyś spałam u kumpla.Pokój miał nad strychem gdzie kiedyś zamordowali żydowskie dzieci to dopiero było straszne.

A koleżanka znów nie śpi? :D

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:46:58

eee tam TROLL- osoba która was podpuszcza :P
nie ma rzeczy, prawie nic postów i puszcza Wam bajeczke stara jak świat :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-07 00:48 przez gdansk_23.

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:47:15

np.rodzice mi opwiadali,ze kiedys w nocy jak ogladali film to tv przestalo dzialac.ale to wydawalo sie normlane .wiecie kolorowe paski i ten wkurzajacy pisk jak stacje skonczyla nadawac.i uslyszeli jak cos biegnie przez korytarz.mysleli,ze to ja zeby to wylaczyc.i podbieglo im do lozka.mama to widziala.kobieta bez oczu,bez nog,nie wiem jak to nazwac.widmo.nachylila sie nad nimi...mama zamknela oczy.i juz tego nie bylo.oboje rodzice to widzieli.od rana byli nie swoi .opowiedzili mi to dopiero nie dawno.jak w tv byl program o duchach

W moim domu straszy....

07 lut 2009 - 00:48:47

Cytat
gdansk_23
eee tam TROLL- osoba która was podpuszcza :P
nie ma rzeczy, prawie nic postów i puszcza Wam bajeczke stara jak świat :D

jesli nawet bajeczki.to fajne:d lubie sie bac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

smiech na sali