Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W moim domu straszy....

31 paź 2018 - 15:02:32

Cytat
groklin
to ja też coś opowiem:) moja ciocia przeżyła śmierc kliniczną i jak była w śpiączce to chodzliśmy do niej całą rodziną do szpitala. Wujek twierdził, że osoba w śpiączce słyszy co się do niej mówi, wszyscy więc z nią rozmawialiśmy, opowiadaliśmy jak minął dzień, żaliliśmy się itp. Kilka lat później, kiedy moja ciocia już wyszła z tego stanu i była w trakcie rehabilitacji, zapytałam ją czy coś słyszała będąc w śpiączce. Powiedziała że pamięta tylko jedno- jak ktoś mówił "gośka wstawaj już bo wszyscy na ciebie czekamy" i to był chyba jej brat. Ale powiedziała mi coś jeszcze co troche mnie przeraziło- że widziała jak stoi nad nią stara babcia w długiej czarnej sukni,białych koralach i czarnej chuście na głowie. Jak już wyszła ze śpiączki to opowiedziała to swojej mamie, opisała dokładnie jak wyglądała ta kobieta, jak była ubrana itp i okazało się, że tak dokładnie wyglądała mojej cioci mamy babcia;P i taką właśnie miała suknię w trumnie...
Niesamowite! Przyszła zobaczyć swoją prawnuczkę!

Ja też mam pewne historyjki paranormalne .
1.Kiedy mój dziadek zmarł ze strony taty , przyszedł we śnie pożegnać się z moją mamą , moja mama miała bardzo dobre relacje ze swoim teściem (z moim dziadkiem) przyśnił jej się jak siedzieli sobie na łóżku i sobie opowiadali i dziadek przepowiedział jej przyszłość że jej życie ulegnie zmianie , że pod koniec życia jej się życie będzie układało a jego gospodarka upadnie itp rano dowiaduje się od taty że dziadek zmarł (a mnie na świecie jeszcze nie było).

2.Kiedy zmarł drugi mój dziadek , moja mama była na dworze zbierała pranie , jak się odwróciła to zauważyła na szybie pare jakby ktoś ręką przecierał szybę jak się znowu odwróciła to już tego nie było , po jakimś czasie w tym samym dniu dowiedziała się od milicjanta że dziadek nie żyje.

3.Moja babcia ze strony mamy opiekowała się kiedyś staruszką i gdy zmarła ciągle coś pukało jej do drzwi , otwiera nikogo nie ma , i znowu coś puka i nie ma nikogo i znowu coś puka i otwiera a tu ta chustka którą miała na sobie miała ta staruszka którą się opiekowała.

4.Mój instruktor od prawa jazdy opowiadał mi że gdy jego ojciec leżał na OIOM-ie to zawsze mu kładł rękę na czole , ale gdy jego ojciec zmarł to po jakiś 3 tygodniach w nocy poczuł taką zimną rękę na czole , i wtedy pomyślał że to mógłby być jego ojciec.

5.Kiedy robiłam sobie sesje zdjęciową to po pewnym czasie znalazłam jakieś dziwne postacie jakby pies-demon , kot i twarz w drzwiach a co do tego kota może być prawda bo kiedyś mieliśmy kota który był taki marchewkowy i na górze zdechł więc to może być jego duch i przysięgam że to nie jest żaden fotomontaż , nic z tym nie robiłam.

6.U moich znajomych na wsi chodziła zjawa , która miała na sobie długą białą suknie i krew na twarzy i widziało ją kilka osób.

7.Ja miałam zmorę nocną co była pod postacią faceta w kominiarce i mnie dusiła a ja nie mogłam się ruszyć i musiałam patrzeć na jego przerażone oczy :O , bardzo się bałam ale na szczęście to jakiś straszny sen ale był bardzo realistyczny.

Cytat
ewulka199513
Historie o duchach często wydają się zmyślone, jednak sama doświadczyłam niejednokrotnie dziwnych wydarzeń związanych z życiem pozagrobowym. Nie mieszkam z rodzicami, jednak odwiedzam mamę często w jej nowym domu w górach. Otóż wprowadziła się tam niedawno. Domek niewielki, dwa pokoje i kuchnia oraz łązienka, dziwnie "przyłączona do domu", zawsze zimna. Byłam tam całe wakacje, pewnej nocy mój wujek, a brat mamy miał polecieć do Egiptu z całą rodziną. Każdy denerwowął się jego podróżą - w końcu samoloty, niebezpiecznie czasem bywa. Moją mamę obudził w nocy blask wyświetlacza telefony. Była godz 3 a na wyświetlaczu pewien nieznany numer. Jak się później okazało, był to numer lotu, którym miał lecieć wujek. Choć nic się nie stało.. niewiadomo dlaczego numer się pojawił. Następnej nocy także o godzinie 3 obudziło mnie światło. Otóż ktoś zapalił lampkę w moim pokoju, jednak nie miała swojej właściwej barwy - świeciła się na czerwono, a na telefonie pojawiła się cyfra 3. Byłam przerażona, zwlaszcza gdy nagle coś usiadło na moim łóżku i przejechało dłonią po mojej dłoni. Wczoraj dowiedziałam się, że w tym domu zmarła pewna kobieta. Ostatnio ppjawiła się jej postać w oknie łazienkowym, nie pozwoliła nawet zamknąć drzwi, gdyż tak mocno je trzymała. poprzestawiała drzewo w stodole, napisała coś niewyraźnie na ścianie, jadę tam znów na ferie, jednak nie ukrywam - boję się; /

WSZYSTKO NA TO SKAZUJE ŻE SĄ TO DEMONY!!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-02 08:55 przez zuu09.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

16 maj 2019 - 13:11:00

To niezłe te domy macie.

W moim domu straszy....

16 maj 2019 - 20:09:53

bo to czego nie widac nie oznacza ze nie istneje

W moim domu straszy....

17 gru 2019 - 11:38:36

nagraj to straszenie i zarabiaj na tym kase, proste

W moim domu straszy....

09 gru 2020 - 10:16:22

U mojego kolegii straszy. kiedyś opowiadał mi takie rzeczy, że dziwię się że on daje rade tam spać :o

W moim domu straszy....

23 sie 2021 - 09:39:11

nie lubię takich historii blee

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabezpieczenia do telefonu