Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W moim domu straszy....

10 kwi 2017 - 01:41:57

aż strach to wszystko czytać. to faktycznie wszystko prawda

W moim domu straszy....

10 kwi 2017 - 08:20:57

dla tych co chcą wiedziec trochę więcej proponuje poczytać o tulpach, odbiciach itp. generalnie polecam ksiazke "nieziemskie dzieci " tam wszystko jest swietnie opisane czemu sie tak dzieje bo jak mowił einstein wszystko jest energia :D

W moim domu straszy....

10 kwi 2017 - 09:57:01

DUCHY RACZEJ DEMONY O ONE STRASZA

W moim domu straszy....

20 maj 2017 - 19:55:53

błagam was, jak czytam takie historie, że ktoś widział ducha albo w jego domu straszy to bardziej chce mi sie śmiać jak się bać

W moim domu straszy....

16 cze 2017 - 15:40:16

Nienawidzę być sama w domu ciągle mam wrażenie, że ktoś chodzi po korytarzu... Moja znajoma ma w łóżku tasak :D serio. U mnie póki co jeszcze nie jest aż tak źle.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

W moim domu straszy....

31 sie 2017 - 09:48:43

Jezu, czytam Wasze historie i aż się włosy na głowie jeżą! Normalnie gęsiej skórki dostałam!

W moim domu straszy....

08 wrz 2017 - 14:04:26

Ja tez. I nie wiem po co tu weszłam bo ja sie ogolnie takich rzeczy boje i nie lubie sie nakręcać, ale tak jakoś po obiedzie zasiedziałam sie na forum... :p

W moim domu straszy....

17 lut 2018 - 16:07:32

Hej dziewczyny! Widzę, że od dłuższego czasu nikt się nie udziela :( mam nadzieję, że ktoś czasem jeszcze jednak tutaj zagląda.
Kilka dni temu natrafiłam na necie na jakiś artykuł o zjawiskach paranormalnych itp. Zaczęłam drążyć ten temat, szukaćna różnych forach z czystej ciekawości aż trafilam na ten oto wątek :) i tak właśnie od kilku dni czytam wasze wpisy, już przeczytałam ponad 100 stron i az postanowilam założyć konto:) mam nadzieję, że ktoś się odezwie i dalej będziemy mogły dzielić się naszymi przeżyciami ! Czekam na odzew z niecierpliwościąsun

Hej, dajcie jakiś znak ! :D czy ktoś to wgl jeszcze czyta...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-17 17:43 przez Pozytywna95.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

17 lut 2018 - 20:49:51

Cytat
Pozytywna95

Hej, dajcie jakiś znak ! :D czy ktoś to wgl jeszcze czyta...
Tak, duchy :)

W moim domu straszy....

17 lut 2018 - 21:05:12

Haha :P jest szansa na odświeżenie wątku? Ja mam parę przeżyć, ale jak nikt nie wchodzi to nie ma sensu pisać :(

No dobra..napiszę jedną z moich historii. Może ktoś pójdzie w moje ślady i napisze coś od siebie :)
Otóż pewnego lata jak co roku pojechałam do kuzynki na wieś, miałam może wtedy 13 lat. Byl wieczor,Bawiliśmy się, biegalysmy wokół domu, reszta domowników siedziala w ogrodzie.
W pewnym momencie, gdy byłyśmy stylu domu z okna w łazience, ktora była na pierwszym piętrze wyleciała kaczuszka (zabawka do kąpieli), myslalysmy że po prostu ktoś z nas sobie robi żarty, więc odrzucilysmy ją spowrotem. Kaczuszka wyleciała z okna jakby ktos ja nam odrzucił..trochę się przestraszylysmy, bo w oknie było ciemno i nikogo nie było. Sytuacja powtórzyła się jeszcze raz gdy znowu probowalysmy zabawkę wrzucić spowrotem. Pobieglysmy do ogrodu, żeby zobacZyć kogo tam brakuje i kto nam robi psikusa. Jednak ku naszemu zdziwieniu nikogo nie brakowało, nie było mozliwe żeby ktoś kto byłby w łazience przebiegł tam przed nami. Dla pewności spytalysmy się czy ktoś był z nich teraz w domu..wszyscy powiedzieli że nikt stąd nie wychodzil.
Przed pójściem spać powiedzialysmy o wszystkim cioci. Powiedziała nam, że kiedyś mieszkała tam jej siostra z dwójką dzieci, niestety jedno z dzieci wpadło do studni i zmarło. Podobno od tej pory wieczorami słychać jakby ktoś biegał po domu, otwierał drzwiczki w meblach, drzwi same się otwierają ni stad ni zowąd. Prawdopodobnie duch tego dziecka próbował się z nami skontaktować, bawić....
Od tej pory zawsze jak tam jestem to czuję niepokój...
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-17 21:36 przez Pozytywna95.

W moim domu straszy....

18 lut 2018 - 01:37:39

Też bym chciała mieć mentalność dziecka.
Wszystko da się wyjaśnić. A argument, że w tym domu ktoś kiedyś zmarł jest słaby. Ludzie umierają wszędzie, m.in. w wielu domach. I co w związku z tym? Za dużo filmów się tu ktoś naoglądał :v

Kiedyś, kiedy wprowadziłam się do obecnego domu, w którym zmarł mój dziadek co noc o 1:34 (o tej godzinie umarł) zapalały się wszystkie światła i migotały przez dobre pięć minut. Co noc przez miesiąc, jak nie dłużej. Moja mama dramatyzowała, że to na pewno dziadek XD Okazało się, że to problemy z prądem, instalacją, czy jak to tam fachowo się zwie i po zgłoszeniu tego przez sąsiadów (mieli to samo), zostało naprawione.
Kolejny raz moja matka znowu dramatyzowała, że w nocy ktoś chodzi po kuchni i otwiera szafki, stuka, puka... Okazało się, że to szczur gigant wchodził w nocy do domu przez wygryzioną przez niego dziurę ukrytą tak, że nie dało się jej na co dzień zauważyć.
Było jeszcze wiele innych takich przypadków. Np, włączał mi się komputer co noc o 3:12. Oczywiście mamunia uważała, że to duchy XDDD Ale po prostu on był tak ustawiony, co zauważyłam po czasie. Coś kliknęłam nie tak.
Albo mój pies, który przez długi okres czasu co noc wył i gapił się w ścianę (a właściwie w róg - ściana-sufit). Okazało się, że zalęgły się tam myszy, które jak wiadomo wydają ultradźwięki, których człowiek nie słyszy, a pies tak.

Nie wiem jak można wierzyć w duchy. Ale no cóż... Różni ludzie w różne rzeczy wierzą. Schizofrenia jest teraz częstym zjawiskiem :v Takim ludziom nie przemówi się do głowy, że wszystko można fizycznie wyjaśnić. Ale nieee... To na pewno duchy, demony, szatan, bóg i inne bajki XD Ludzie są dziwni. Myślałam, że tylko dzieci we wszystko wierzą.

W moim domu straszy....

18 lut 2018 - 10:38:44

Nie życzę Ci, żebyś sama się kiedyś przekonała na własnej skórze ;) duzo było takich niedowiarkow jak Ty...do czasu :) Jak nie wierzysz to nikt Ci nie każe tego czytać, proste :)

Halo! Nikt tu już nie zagląda? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-20 20:42 przez Pozytywna95.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

26 lut 2018 - 09:43:28

Naprawdę zdarzają się takie sytuacje? Myślałam, że to tylko bajki.

W moim domu straszy....

30 paź 2018 - 12:50:42

Cytat
frecix
Też bym chciała mieć mentalność dziecka.
Wszystko da się wyjaśnić. A argument, że w tym domu ktoś kiedyś zmarł jest słaby. Ludzie umierają wszędzie, m.in. w wielu domach. I co w związku z tym? Za dużo filmów się tu ktoś naoglądał :v

Kiedyś, kiedy wprowadziłam się do obecnego domu, w którym zmarł mój dziadek co noc o 1:34 (o tej godzinie umarł) zapalały się wszystkie światła i migotały przez dobre pięć minut. Co noc przez miesiąc, jak nie dłużej. Moja mama dramatyzowała, że to na pewno dziadek XD Okazało się, że to problemy z prądem, instalacją, czy jak to tam fachowo się zwie i po zgłoszeniu tego przez sąsiadów (mieli to samo), zostało naprawione.
Kolejny raz moja matka znowu dramatyzowała, że w nocy ktoś chodzi po kuchni i otwiera szafki, stuka, puka... Okazało się, że to szczur gigant wchodził w nocy do domu przez wygryzioną przez niego dziurę ukrytą tak, że nie dało się jej na co dzień zauważyć.
Było jeszcze wiele innych takich przypadków. Np, włączał mi się komputer co noc o 3:12. Oczywiście mamunia uważała, że to duchy XDDD Ale po prostu on był tak ustawiony, co zauważyłam po czasie. Coś kliknęłam nie tak.
Albo mój pies, który przez długi okres czasu co noc wył i gapił się w ścianę (a właściwie w róg - ściana-sufit). Okazało się, że zalęgły się tam myszy, które jak wiadomo wydają ultradźwięki, których człowiek nie słyszy, a pies tak.

Nie wiem jak można wierzyć w duchy. Ale no cóż... Różni ludzie w różne rzeczy wierzą. Schizofrenia jest teraz częstym zjawiskiem :v Takim ludziom nie przemówi się do głowy, że wszystko można fizycznie wyjaśnić. Ale nieee... To na pewno duchy, demony, szatan, bóg i inne bajki XD Ludzie są dziwni. Myślałam, że tylko dzieci we wszystko wierzą.


Niestety duchy istnieją i to nie jest ściema. Nie można wszystkiego zwalać na umysł czy na halucynacje.

Cytat
superbuty
DUCHY RACZEJ DEMONY O ONE STRASZA
Tak to demony , podają się za zmarłych by żywi myśleli że zmarli mogą mieć z nami kontakt ale to też jest dziwne bo nie wiem po co niektórym śnią się zmarli z niepokojącym snem o jakimś zagrożeniu w przyszłoci?! czyżby demony chciały nam wmówić że jest życie pozagrobowe? :O

Cytat
czerwona_Mi
Po prostu starzy ludzie wierzą że jeśli takie rzeczy się dzieję to znaczy że dana osoba która zmarłą po prostu przyszła się pożegnać. Osobiście uważaj że w jakiś sposób dusze zmarłych chcą się z nami skontaktować żeby się za nie pomodlić bo same sobie w czyśćcu poradzić mają trudno a jeśli modlisz się za nich to wtedy mają szybszą szansę dostać się do nieba. Nie wiem jak wy ale jestem wierząca i myślę że w ten sposób Bóg ma też coś do przekazania mam może żebyśmy się nawrócili uwierzyli bo nic nie dzieje się bez przyczyny.

Możliwe.

Cytat
Inguss
Witam dziewczyny, przeczytałam wiele z waszych wypowiedzi. Można powiedzieć, że troszeczkę jestem w tym temacie i chciałabym Wam powiedzieć chyba istotną rzecz...
Jestem osobą wierzącą, więc nie każdy się zgodzi z tym co mówię, ale zgodnie z teoriami osoby zmarłe nie kontaktują się z nami. TO znaczy kontaktują się, ale bardzo rzadko. Dlaczego? One chcą dostać się do nieba, chcą osiągnąć zbawienie, więc kompletnie nie interesują ich sprawy na Ziemi, bo to już jest skończone...
Skąd więc wasze historie? Demony. Demony to zło, podszywają się pod osoby zmarłe, ponieważ jest im to na rękę.
Istnieje rzekomo takie zjawisko jak "wywoływanie duchów". To grzech, to brak wiary w zbawienie! Nie wywołujemy wtedy duchów, jednak same demony... Myślę, że to one stoją za większością Waszych historii i w wielu przypadkach może to być wielki problem.
Czekam na Wasze odpowiedzi, czy sie z tym zgadzacie itd... Polecam ogólnie zajrzeć do innych źródeł na ten temat, chociażby podstaw osoby wierzącej. :)
To prawda.

Cytat
justin605
Mój siostrzeniec miał 6 lat bawił się w pokoju, w pewnym momencie wszedł do niego jakiś pan i się patrzył na niego , mały zaczął wołać mamę gdy przyszła tego pana już nie było. Zapytała się po co go woła a ten jej mówi że był u niego jakiś pan, na początku myślała że zmyśla ale w końcu uległa i się zapytała jak wyglądał, opisał jej wygląd swojego dziadka a jej ojca który nie żył już z 15 lat. Wygląda na to że przyszedł zobaczyć wnuka.
A znał go za życia czy nie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-30 15:59 przez zuu09.

W moim domu straszy....

30 paź 2018 - 20:10:07

Cytat
frecix
Też bym chciała mieć mentalność dziecka.
Wszystko da się wyjaśnić. A argument, że w tym domu ktoś kiedyś zmarł jest słaby. Ludzie umierają wszędzie, m.in. w wielu domach. I co w związku z tym? Za dużo filmów się tu ktoś naoglądał :v

Kiedyś, kiedy wprowadziłam się do obecnego domu, w którym zmarł mój dziadek co noc o 1:34 (o tej godzinie umarł) zapalały się wszystkie światła i migotały przez dobre pięć minut. Co noc przez miesiąc, jak nie dłużej. Moja mama dramatyzowała, że to na pewno dziadek XD Okazało się, że to problemy z prądem, instalacją, czy jak to tam fachowo się zwie i po zgłoszeniu tego przez sąsiadów (mieli to samo), zostało naprawione.
Kolejny raz moja matka znowu dramatyzowała, że w nocy ktoś chodzi po kuchni i otwiera szafki, stuka, puka... Okazało się, że to szczur gigant wchodził w nocy do domu przez wygryzioną przez niego dziurę ukrytą tak, że nie dało się jej na co dzień zauważyć.
Było jeszcze wiele innych takich przypadków. Np, włączał mi się komputer co noc o 3:12. Oczywiście mamunia uważała, że to duchy XDDD Ale po prostu on był tak ustawiony, co zauważyłam po czasie. Coś kliknęłam nie tak.
Albo mój pies, który przez długi okres czasu co noc wył i gapił się w ścianę (a właściwie w róg - ściana-sufit). Okazało się, że zalęgły się tam myszy, które jak wiadomo wydają ultradźwięki, których człowiek nie słyszy, a pies tak.

Nie wiem jak można wierzyć w duchy. Ale no cóż... Różni ludzie w różne rzeczy wierzą. Schizofrenia jest teraz częstym zjawiskiem :v Takim ludziom nie przemówi się do głowy, że wszystko można fizycznie wyjaśnić. Ale nieee... To na pewno duchy, demony, szatan, bóg i inne bajki XD Ludzie są dziwni. Myślałam, że tylko dzieci we wszystko wierzą.
a jestes osobą wierzącą czy nie ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się mają Wasze szafy?