Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

16 minut temu

elektryka sklep

22 minut temu

wakacje last minute

37 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

13 paź 2016 - 01:06:39

ja tam wolę takich problemów nie mieć hahah nigdy w żadne Ouija się nie bawiłam więc mam nadzieję, że nikt "inny" pretensji o zakłócanie spokoju do mnie nie ma :P

W moim domu straszy....

13 paź 2016 - 08:55:14

U mnie w domu (nowy dom) spadły kiedyś nagle wszystkie książki ze środkowej półki na regale. Do dziś nie wiemy co to było

W moim domu straszy....

22 paź 2016 - 17:48:29

W moim poprzednim wynajmowanym mieszkaniu było nieciekawie :) zawsze miałam jakiś dziwny dar słyszenia czy widzenia dziwnych zjawisk, ale tam co się wyprawiało.... mój Narzeczony też to wszystko widział i odczuwał więc chociaż wiedzieliśmy, że nie zwariowaliśmy. Na domiar złego od momentu naszego wprowadzenia się tam w kamienicy zmarły 3 osoby w ciągu 2 miesięcy, z tego nasz sąsiad z drzwi na przeciwko przeleżał trupem 3 dni...
Zazwyczaj były to dziwne odgłosy nocą, przesuwanie przedmiotów, cienie wręcz tak widoczne, że zarysowana była sylwetka wysokiej osoby. Jeden duch był szkodliwy z tego względu, że po prostu nas chciał nastraszyć. Raz oboje się popłakaliśmy. Pomogła po prostu modlitwa. Inne były raczej nieświadome tego, że nie żyją i tak sobie przechodziły po prostu jakby nas nie zauważały. Tamto doświadczenie dużo zmieniło w moim postrzeganiu duchów - są i je nieraz wyczuwam lub widzę (nawet w miejscu mojej pracy) ale już się ich nie obawiam ;) kwestia przyzwyczajenia - jesli można się przyzwyczaić do czegoś tak niecodziennego :)
Od 3 miesięcy mieszkamy w innym mieszkanku i tutaj jest czysta atmosfera, żadnych dziwnych zdarzeń (no może poza jednym ale to 1. nocy jak się sprowadziliśmy) od tamtej pory nudyyy :)

W moim domu straszy....

22 paź 2016 - 21:12:16

Domy, których nikt nie zamieszkuje, a samo przejście obok nich powoduje dreszczyk :o


Nawiedzony dom przy ulicy Kosocickiej, Kraków
To dopiero gratka dla osób, szukających nocami wrażeń! Jedna z legend głosi, że dom ten był budowany przez dwóch braci. Budowa nigdy nie została zakończona, gdyż bracia się pokłócili i jeden zabił drugiego. Inna opowiada, że zostało tam popełnione samobójstwo. Obie historie sprowadzają się jednak do tego samego - dom przy Kosocickiej jest nawiedzony. W jego wnętrzu można było znaleźć wiszący sznur i napis "ofiar będzie więcej".

Opuszczony szpital psychiatryczny Zofiówka, Otwock
Podwarszawski Otwock niemal słynie z nawiedzonych miejsc. Jednym z nich jest opuszczony szpital psychiatryczny, którego pacjentami byli głównie biedni żydzi ponad sto lat temu. Podczas II wojny światowej Niemcy rozstrzelali tam ponad 150 osób, które - jak głosi legenda - do dziś snują się korytarzami budynku.

W moim domu straszy....

25 paź 2016 - 16:17:05

Historia własna sprzed wielu lat:
Spędzałam wakacje z koleżanką niedaleko jeziora Zagłębocze. Mieszkałysmy w nowo wybudowanym domku letniskowym jej wujka; z jednej strony las, z przodu, tyłu i boku ogródki z pozostałymi domkami dzialkowymi w kompleksie. Zarowno nasz domek jak i pozostale ogrodzone siatkami - jak normalne domki miezzkalne. Co do tej pory mnie dziwi - dookoła nie było nikogo w domkach, nikt tam wtedy nie spedzal wakacji - w obrębie wielu domków byłyśmy same. No ale babskie wakacje, niby ok. Pewnej nocy lezalysmy juz w łóżkach (same), było ok 1 w nocy. Nagle w oddaleniu ok 2 domków uslyszalysmy dwukrote uderzenie (jak zapukanie) w ścianę albo drzwi domku. Po ok 5 sekundach to samo jakby w dom bliżej...potem w nasz...i kolejny za naszym, i kolejny za nim a potem cobraz dalej i dalej.... Przez parę minut lezalysmy bez slowa i ruchu. Jedyne pytanie jakie padło po tym czasie to "słyszałaś to?". I tyle. Do tej pory nie potrafię tego wyjaśnić a włos jeży mi sie na głowie. Jak ja tam mogłam dalej spać?- to kolejna zagadka..

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

08 gru 2016 - 11:37:00

Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 15:43:22

Wow naprawdę nietypowa sprawa. Ja jak najszybciej bym coś z tym robił!

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 16:02:05

ale fajnie , lubię takie dziwadła , sama nie wiem jaka by była moja reakcja na to he he .

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 16:07:39

Cytat
Cytrynuqa
Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P
strach mi nie pozwala wierzyć w duchy :D

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 16:23:40

Cytat
Yenn0506
Historia własna sprzed wielu lat:
Spędzałam wakacje z koleżanką niedaleko jeziora Zagłębocze. Mieszkałysmy w nowo wybudowanym domku letniskowym jej wujka; z jednej strony las, z przodu, tyłu i boku ogródki z pozostałymi domkami dzialkowymi w kompleksie. Zarowno nasz domek jak i pozostale ogrodzone siatkami - jak normalne domki miezzkalne. Co do tej pory mnie dziwi - dookoła nie było nikogo w domkach, nikt tam wtedy nie spedzal wakacji - w obrębie wielu domków byłyśmy same. No ale babskie wakacje, niby ok. Pewnej nocy lezalysmy juz w łóżkach (same), było ok 1 w nocy. Nagle w oddaleniu ok 2 domków uslyszalysmy dwukrote uderzenie (jak zapukanie) w ścianę albo drzwi domku. Po ok 5 sekundach to samo jakby w dom bliżej...potem w nasz...i kolejny za naszym, i kolejny za nim a potem cobraz dalej i dalej.... Przez parę minut lezalysmy bez slowa i ruchu. Jedyne pytanie jakie padło po tym czasie to "słyszałaś to?". I tyle. Do tej pory nie potrafię tego wyjaśnić a włos jeży mi sie na głowie. Jak ja tam mogłam dalej spać?- to kolejna zagadka..
a nie wpadło wam do głowy ze to był dzięcioł one czesto siadaja na drzewach i wyszukuja larw własnie stukajac w kore a odgłos jest taki jak by ktos pukał ;)

Cytat
Cytrynuqa
Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P
to że czegos nie widac nie znaczy ze nie istnieje

Cytat
ModneZegarki2016
Cytat
Cytrynuqa
Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P
strach mi nie pozwala wierzyć w duchy :D
to trzeba te strachy oswoic duch nie zrobi nikomu krzywdy :D własnie czytam na ten temat swietna książke nieziemskie dzieci i tam jest swietnie to wsztystko opisane :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 16:25 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 18:55:33

W moim domu coś znowu straszyło, jeszcze nie wiem co, ale się dowiem.

Edit: A tutaj mnie straszy notorycznie coś takiego:
Phorum Database Error
Sorry, a Phorum database error occurred.
The error message has been written
to the phorum-sql-errors.log error log.
Please try again later!

Boszee, gdzie się nie ruszę tam straszą, o!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 18:57 przez malmie.

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:31:36

Cytat
malmie
W moim domu coś znowu straszyło, jeszcze nie wiem co, ale się dowiem.

Edit: A tutaj mnie straszy notorycznie coś takiego:
Phorum Database Error
Sorry, a Phorum database error occurred.
The error message has been written
to the phorum-sql-errors.log error log.
Please try again later!

Boszee, gdzie się nie ruszę tam straszą, o!
Komputerowa zjawa, egzorcysta do komputera wskazany;)mam to samo:P i jeszcze powiela wiadomościzły



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:35 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:35:59

Łooo kurna !! @CzerwoneUsta ten duch wpisał mnie do dziennika błędów, jestem na wylocie ... normalnie jak kaczka do odstrzału przez ducha boję się

Edit. U mnie wiadomości zjawy straszą, eror wyskakuje i jak daję na nowo to wali z grubej rury: co chcesz, przecie już napisałaś, nie powielaj, bo bana dostaniesz. Strach się nie bać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:38 przez malmie.

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:52:26

@malmie grożnie to brzmi, bój się, koszmar eror atakuje i jest złowieszczy;)

Ale to tylko na szafie:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:55 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:57:59

Ja to czasami boję się tutaj kupować normalnie @CzerwoneUsta był tutaj taki duch co mi nie pozwalał odbierać wiadomości po zakupie i tak sobie musiałam radzić i wypisywałam do Sprzedawcy, że nie mogę pisać ... jakbym tego ducha dorwała ... ino wióry by szły.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój smartfon