Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

13 paź 2016 - 01:06:39

ja tam wolę takich problemów nie mieć hahah nigdy w żadne Ouija się nie bawiłam więc mam nadzieję, że nikt "inny" pretensji o zakłócanie spokoju do mnie nie ma :P

W moim domu straszy....

13 paź 2016 - 08:55:14

U mnie w domu (nowy dom) spadły kiedyś nagle wszystkie książki ze środkowej półki na regale. Do dziś nie wiemy co to było

W moim domu straszy....

22 paź 2016 - 17:48:29

W moim poprzednim wynajmowanym mieszkaniu było nieciekawie :) zawsze miałam jakiś dziwny dar słyszenia czy widzenia dziwnych zjawisk, ale tam co się wyprawiało.... mój Narzeczony też to wszystko widział i odczuwał więc chociaż wiedzieliśmy, że nie zwariowaliśmy. Na domiar złego od momentu naszego wprowadzenia się tam w kamienicy zmarły 3 osoby w ciągu 2 miesięcy, z tego nasz sąsiad z drzwi na przeciwko przeleżał trupem 3 dni...
Zazwyczaj były to dziwne odgłosy nocą, przesuwanie przedmiotów, cienie wręcz tak widoczne, że zarysowana była sylwetka wysokiej osoby. Jeden duch był szkodliwy z tego względu, że po prostu nas chciał nastraszyć. Raz oboje się popłakaliśmy. Pomogła po prostu modlitwa. Inne były raczej nieświadome tego, że nie żyją i tak sobie przechodziły po prostu jakby nas nie zauważały. Tamto doświadczenie dużo zmieniło w moim postrzeganiu duchów - są i je nieraz wyczuwam lub widzę (nawet w miejscu mojej pracy) ale już się ich nie obawiam ;) kwestia przyzwyczajenia - jesli można się przyzwyczaić do czegoś tak niecodziennego :)
Od 3 miesięcy mieszkamy w innym mieszkanku i tutaj jest czysta atmosfera, żadnych dziwnych zdarzeń (no może poza jednym ale to 1. nocy jak się sprowadziliśmy) od tamtej pory nudyyy :)

W moim domu straszy....

22 paź 2016 - 21:12:16

Domy, których nikt nie zamieszkuje, a samo przejście obok nich powoduje dreszczyk :o


Nawiedzony dom przy ulicy Kosocickiej, Kraków
To dopiero gratka dla osób, szukających nocami wrażeń! Jedna z legend głosi, że dom ten był budowany przez dwóch braci. Budowa nigdy nie została zakończona, gdyż bracia się pokłócili i jeden zabił drugiego. Inna opowiada, że zostało tam popełnione samobójstwo. Obie historie sprowadzają się jednak do tego samego - dom przy Kosocickiej jest nawiedzony. W jego wnętrzu można było znaleźć wiszący sznur i napis "ofiar będzie więcej".

Opuszczony szpital psychiatryczny Zofiówka, Otwock
Podwarszawski Otwock niemal słynie z nawiedzonych miejsc. Jednym z nich jest opuszczony szpital psychiatryczny, którego pacjentami byli głównie biedni żydzi ponad sto lat temu. Podczas II wojny światowej Niemcy rozstrzelali tam ponad 150 osób, które - jak głosi legenda - do dziś snują się korytarzami budynku.

W moim domu straszy....

25 paź 2016 - 16:17:05

Historia własna sprzed wielu lat:
Spędzałam wakacje z koleżanką niedaleko jeziora Zagłębocze. Mieszkałysmy w nowo wybudowanym domku letniskowym jej wujka; z jednej strony las, z przodu, tyłu i boku ogródki z pozostałymi domkami dzialkowymi w kompleksie. Zarowno nasz domek jak i pozostale ogrodzone siatkami - jak normalne domki miezzkalne. Co do tej pory mnie dziwi - dookoła nie było nikogo w domkach, nikt tam wtedy nie spedzal wakacji - w obrębie wielu domków byłyśmy same. No ale babskie wakacje, niby ok. Pewnej nocy lezalysmy juz w łóżkach (same), było ok 1 w nocy. Nagle w oddaleniu ok 2 domków uslyszalysmy dwukrote uderzenie (jak zapukanie) w ścianę albo drzwi domku. Po ok 5 sekundach to samo jakby w dom bliżej...potem w nasz...i kolejny za naszym, i kolejny za nim a potem cobraz dalej i dalej.... Przez parę minut lezalysmy bez slowa i ruchu. Jedyne pytanie jakie padło po tym czasie to "słyszałaś to?". I tyle. Do tej pory nie potrafię tego wyjaśnić a włos jeży mi sie na głowie. Jak ja tam mogłam dalej spać?- to kolejna zagadka..

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

08 gru 2016 - 11:37:00

Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 15:43:22

Wow naprawdę nietypowa sprawa. Ja jak najszybciej bym coś z tym robił!

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 16:02:05

ale fajnie , lubię takie dziwadła , sama nie wiem jaka by była moja reakcja na to he he .

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 16:07:39

Cytat
Cytrynuqa
Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P
strach mi nie pozwala wierzyć w duchy :D

W moim domu straszy....

27 lut 2017 - 16:23:40

Cytat
Yenn0506
Historia własna sprzed wielu lat:
Spędzałam wakacje z koleżanką niedaleko jeziora Zagłębocze. Mieszkałysmy w nowo wybudowanym domku letniskowym jej wujka; z jednej strony las, z przodu, tyłu i boku ogródki z pozostałymi domkami dzialkowymi w kompleksie. Zarowno nasz domek jak i pozostale ogrodzone siatkami - jak normalne domki miezzkalne. Co do tej pory mnie dziwi - dookoła nie było nikogo w domkach, nikt tam wtedy nie spedzal wakacji - w obrębie wielu domków byłyśmy same. No ale babskie wakacje, niby ok. Pewnej nocy lezalysmy juz w łóżkach (same), było ok 1 w nocy. Nagle w oddaleniu ok 2 domków uslyszalysmy dwukrote uderzenie (jak zapukanie) w ścianę albo drzwi domku. Po ok 5 sekundach to samo jakby w dom bliżej...potem w nasz...i kolejny za naszym, i kolejny za nim a potem cobraz dalej i dalej.... Przez parę minut lezalysmy bez slowa i ruchu. Jedyne pytanie jakie padło po tym czasie to "słyszałaś to?". I tyle. Do tej pory nie potrafię tego wyjaśnić a włos jeży mi sie na głowie. Jak ja tam mogłam dalej spać?- to kolejna zagadka..
a nie wpadło wam do głowy ze to był dzięcioł one czesto siadaja na drzewach i wyszukuja larw własnie stukajac w kore a odgłos jest taki jak by ktos pukał ;)

Cytat
Cytrynuqa
Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P
to że czegos nie widac nie znaczy ze nie istnieje

Cytat
ModneZegarki2016
Cytat
Cytrynuqa
Uwielbiam czytać historie z dreszczykiem! Ale wy tak na serio wierzycie w duchy? :P
strach mi nie pozwala wierzyć w duchy :D
to trzeba te strachy oswoic duch nie zrobi nikomu krzywdy :D własnie czytam na ten temat swietna książke nieziemskie dzieci i tam jest swietnie to wsztystko opisane :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 16:25 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 18:55:33

W moim domu coś znowu straszyło, jeszcze nie wiem co, ale się dowiem.

Edit: A tutaj mnie straszy notorycznie coś takiego:
Phorum Database Error
Sorry, a Phorum database error occurred.
The error message has been written
to the phorum-sql-errors.log error log.
Please try again later!

Boszee, gdzie się nie ruszę tam straszą, o!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 18:57 przez malmie.

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:31:36

Cytat
malmie
W moim domu coś znowu straszyło, jeszcze nie wiem co, ale się dowiem.

Edit: A tutaj mnie straszy notorycznie coś takiego:
Phorum Database Error
Sorry, a Phorum database error occurred.
The error message has been written
to the phorum-sql-errors.log error log.
Please try again later!

Boszee, gdzie się nie ruszę tam straszą, o!
Komputerowa zjawa, egzorcysta do komputera wskazany;)mam to samo:P i jeszcze powiela wiadomościzły



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:35 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:35:59

Łooo kurna !! @CzerwoneUsta ten duch wpisał mnie do dziennika błędów, jestem na wylocie ... normalnie jak kaczka do odstrzału przez ducha boję się

Edit. U mnie wiadomości zjawy straszą, eror wyskakuje i jak daję na nowo to wali z grubej rury: co chcesz, przecie już napisałaś, nie powielaj, bo bana dostaniesz. Strach się nie bać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:38 przez malmie.

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:52:26

@malmie grożnie to brzmi, bój się, koszmar eror atakuje i jest złowieszczy;)

Ale to tylko na szafie:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:55 przez CzerwoneUsta.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W moim domu straszy....

27 mar 2017 - 19:57:59

Ja to czasami boję się tutaj kupować normalnie @CzerwoneUsta był tutaj taki duch co mi nie pozwalał odbierać wiadomości po zakupie i tak sobie musiałam radzić i wypisywałam do Sprzedawcy, że nie mogę pisać ... jakbym tego ducha dorwała ... ino wióry by szły.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mój smartfon