Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 22:15:53

Jeszcze nie słyszalam zeby CCC przyjelo reklamacje. oni wszystko odrzucaja. tak im wygodniej

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 22:19:38

jeśli ktoś ma problem z reklamacją obuwia,jestem w stanie napisać odwołanie.
Oczywiście przed tym musze zobaczyć zdjęcia wady.
Chętnie pomogę,poradze itp.
Chętnych zapraszam na priv

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 22:34:31

ja w czwartek kupiłam w CCC adidasy... wyszłam w nich raz i już na następny dzień zauważyłam jak się bok rozkleja.
Okropna jest tam jakoś butów.

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 22:56:06

Ja tez tak miałam jak ty i powiem ,że jak nie zareklamujesz butów zaraz po zauwarzeniu usterki to ci nie przyjmą..:]

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 22:57:54

Cytat
blondiwlck
Ja tez tak miałam jak ty i powiem ,że jak nie zareklamujesz butów zaraz po zauwarzeniu usterki to ci nie przyjmą..:]

A Ty złożyłaś reklamację? Uznali Ci?

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 23:02:31

Cytat
justynka23
Cytat
blondiwlck
Ja tez tak miałam jak ty i powiem ,że jak nie zareklamujesz butów zaraz po zauwarzeniu usterki to ci nie przyjmą..:]

A Ty złożyłaś reklamację? Uznali Ci?

Pytali sie kiedy to zauwarzyłam .. powiedziałam ze dwa miesiace temu i czekałam na odpowiedz ok. 2 tygodni.. po czym powiedzieli ,ze nie przyjmą .
A z wczesniejszymi butami (adidasy) przyjeli odrazu i mogłam sobie wymienić na inne w tej samej cenie lub tez dopłacic za te wybrane :)

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 23:03:22

Zobaczymy co mi jutro powiedzą ;)

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 23:05:02

Cytat
justynka23
Zobaczymy co mi jutro powiedzą ;)

Życze szczęscia :)

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 23:07:13

Pracowalam w ccc (na halach gdzie uznaje sie reklamacje, przechowuje buty itp.) i nie polecam kupowania tych butow bo widzialam co sie tam dzieje. Zwracajcie uwage czy butki nie maja grzyba lub co gorsza nie byly z niego czyszczone. Pozdrawiam

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 23:12:20

pracuję w ccc w Warszawie :) jeśli nie widać znaków użytkowania tych butów tzn nie mają zdartych fleków, nie są nigdzie ubrudzone itp, ogólnie wyglądają jak nowe poza tymi obcasami a od daty zakupu nie minęło jeszcze 30 dni to możesz starać się o zwrot, gdzieniegdzie da się tak dogadać, bo być może kupiłaś je jak już były trochę zdarte, różne to rzeczy w tym ccc się dzieją :) jeśli nie to jak najbardziej przysługuje Ci reklamacja :) musisz mieć ze sobą tylko te buty i paragon, okres rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni, to zależy też jakiej firmy są te botki. Jeśli to Lasocki to napewno zostaną naprawione, a jeśli jakiejś innej to jeżeli odpowiedni osoba uzna reklamację za zasadną, a zapewne tak będzie to albo wymienisz na takie same jeśli będą, albo na jakieś inne, albo dostaniesz zwrot pieniążków :)

Cytat
kajeczka
Raczej Ci odrzucą.Miała ostatnio podobną sytuację w sklepie w którym pracuje-klientka reklamowała buty na wytarcie się wyściółki buta po jednym założeniu i w dziale reklamacji potraktowali to jako uszkodzenie mechaniczne powstałe z winy użytkownika.Zareklamować możesz bo masz do tego pełne prawo tylko w ccc oprócz paragonu musisz mieć jeszcze pudełko po butach bo inaczej przyjmować nie chcą.



mylisz się :) pudełko potrzebne jest tylko w razie zwrotu lub wymiany, ale nie reklamacji!
Cytat
kottka
Jeszcze nie słyszalam zeby CCC przyjelo reklamacje. oni wszystko odrzucaja. tak im wygodniej


oj wcale nieprawda... dziś osobiście sama przyjęłam 3 reklamacje a 4 rozpatrzyłam pozytywnie ;p co do butów to adidasów z ccc nie polecam, chyba że jakieś trampki itp, te są naprawdę ok.. no i męskie ;p z nimi też rzadko bywają problemy :) a jeśli chodzi o damskie to Lasocki a Sarah Karen jest ok, tylko że to już skóra. Napewno nie polecam butów Clary Barson, te rozpadają się najczęściej ;p choć są modele które przetrwają wszystko ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-04 23:21 przez asiulka_w.

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 23:18:47

idz spokojnie to reklamowac. ja kupilam w ccc trampki i po dwoch tygodniach noszenia zaczely mi sie rozklejac na zgieciach (tam gdzie zazwyczaj sie zuzywaja). stwierdzilam ze bez przesady, skoro buty byly za 8 dych i ledwo noszone i babka przyjela. tylko w ccc czeka sie az 2 tygodnie na rozpatrzenia reklamacji:P ale probuj! za duzo dalas za buty zeby sie zaraz rozwalily;]

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 23:19:22

myślę że powinni Ci uznać mi pękły japonki po miesiącu użytkowania właśnie z CCC mianowicie guma na podeszwie i uznali mi nie chciałam wymiany tylko kategorycznie zwrot kasy i kasę dostałam także myślę ,że powinni Ci uznać żądaj wymiany lub zwrotu kasy nic nie tracisz;)

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja butów z CCC

05 paź 2009 - 18:48:40

Byłam w CCC. Zdenerwowałam się, bo sprzedawczynie całą winę zwaliły na mnie, że to moja wina, że gdzieś zadarłam. Myślałam, że padnę na miejscu. Wydarłam się i dopiero wtedy spisały reklamację, ale powiedziały, że na dużo nie mam liczyć. Więc zapewne za dwa tygodnie dostanę buty takie jakie oddałam.

Reklamacja butów z CCC

11 paź 2009 - 11:54:13

Witam, dołączam sie do wątku, bo wczoraj zakupiłam w CCC botki z firmy Jennifer i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że są na zamek, który znajduje się z tyłu butów. Lewy but jest ok, a w prawym rozjeżdża się zamek podczas chodzenia i but klapie. Jak myśl;icie, czy przyjmą mi cos takiego przy reklamacji?? Aha butki musze reklamować tam gdzie je kupowałam, czy w jakimkolwiek sklepie CCC??

Reklamacja butów z CCC

11 paź 2009 - 12:03:46

ja ostatnio reklamowałam czółenka z ccc, pękły mi tak jakby na zgięciu, obawiałam się że mi tego nie przyjmą, bo bardziej wyglądały jakbym o coś zahaczyła i rozerwała, bo brakowało kawałka skóry, ale uwzględnili i oddali pieniądze ;)

kiedyś jak reklamowałam buty w diversie, pani powiedziała mi, żebym podawała termin zauważenia wady do 2 tyg, bo inaczej rzeczoznawca uzna, że wada nam nie przeszkadzała skoro jest już tak długo i nie uzna reklamacji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje zdanie na temat szkół dla dorosłych