Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

49 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 19:35:31

Kupiłam w CCC botki. Zapłaciłam za nie 99.99zł. Założyłam je dzisiaj drugi raz i zauważyłam, że z obcasa schodzi mi 'skórka'. Fleczki rozumiem, że się zdzierają, ale obcasy? Dlatego mam pytanie czy takie coś obejmuje reklamację? Bo buty za taką cenę nie powinny po tak krótkim czasie się zdzierać. Miałyście kiedyś taką sytuację? Oddawałyście buty na reklamację? Z góry dzięki za odpowiedzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-04 19:50 przez moderator.

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 19:38:05

Ja słyszałąm, jeśli chodzi o jakość, że ccc to słaba firma.
Moim zdaniem jak najbardziej podlega to reklamacji. :-)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 19:42:06

powiedza ci ze to wina uzytkownika, z tego ci mi wiadomo tego nie uwzglednia reklamacja!.


"Pamiętaj, że obuwie można reklamować do dwóch lat od daty zakupu, jednakże od momentu wykrycia wady do dwóch miesięcy.

Warunkiem niezbędnym a zarazem koniecznym do złożenia reklamacji jest posiadanie paragonu fiskalnego potwierdzającego datę i miejsce zakupu oraz kwotę.

REKLAMACJI NIE PODLEGA
1. Naturalne zużycie obuwia nawet w okresie dwóch lat od daty zakupu ( np. zużycie się fleczków )
2. Obuwie z wadami jawnymi ( widocznymi w momencie zakupu ) co do których można przyjąć , że kupujący wiedział o nich w chwili zakupu.
3. Uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowego użytkowania ( obicia, otarcia , uszkodzenia mechaniczne)
4. Wygoda obuwia - obuwie źle dopasowane do stopy.
5. Różnica w kolorze i strukturze skóry oraz załamania, zmarszczenia powstałe w trakcie użytkowania wynikające z naturalnych właściwości skóry.
6. Przemakanie obuwia.
7. Odbarwianie się wnętrza obuwia wykonanego ze skór podszewkowych naturalnych pod wpływem potu lub mocnego przemoczenia."

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 19:49:06

ja też mam botki z ccc, i w jednym miejscu gdzieś widocznie zachaczyłam i zadarła mi sie skóra koło obcasa:/ to napewno nie podlega reklamacji, ale jeśli tobie skóra chodzi mimo ze nic takiego ci sie nie stało to musisz sie chyba isc zapytac bo to powinno podlegać reklamacji,bo to nie uraz mechaniczny. ale ogolnie ccc to jedna wielka lipa. wiem bo tam pracowalam;/

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 19:54:26

Raczej Ci odrzucą.Miała ostatnio podobną sytuację w sklepie w którym pracuje-klientka reklamowała buty na wytarcie się wyściółki buta po jednym założeniu i w dziale reklamacji potraktowali to jako uszkodzenie mechaniczne powstałe z winy użytkownika.Zareklamować możesz bo masz do tego pełne prawo tylko w ccc oprócz paragonu musisz mieć jeszcze pudełko po butach bo inaczej przyjmować nie chcą.

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 19:59:36

raczej cos takiego ci nie uwzględnią . ale ja zawsze oddaje buty do reklamacji i mi przyjmuja z ccc albo deichmana xd zawsze coś śrubokrętem dokrece i już podeszwy nie ma xDDD

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 20:00:47

kupiłam buty z lakierowanymi kokardami przy czym po 3 założeniach starł mi się lakier. rozpatrzono mi dwa razy negatywnie gdzie wiem że coś takiego podlega reklamacji bo sama pracowałam w sklepie i zajmowałam się reklamacjami i powinno zostać pozytywnie rozpatrzone. jak tylko znajdę czas idę z tymi butami do rzecznika ds. konsumentów mam nadzieje ze mi pomoże aczkolwiek butki są fajne. od tamtej pory mam nauczke i NEVER AGAIN CCC. założe się że na pewno Ci nie rozpatzrą pozytywnie aczkolwiek zawsze możesz złożyć reklamację.

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 20:03:25

mi buty przemakaly i przyjeli mi reklamacje :}

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 21:31:47

Cytat
luminelle
kupiłam buty z lakierowanymi kokardami przy czym po 3 założeniach starł mi się lakier. rozpatrzono mi dwa razy negatywnie gdzie wiem że coś takiego podlega reklamacji bo sama pracowałam w sklepie i zajmowałam się reklamacjami i powinno zostać pozytywnie rozpatrzone. jak tylko znajdę czas idę z tymi butami do rzecznika ds. konsumentów mam nadzieje ze mi pomoże aczkolwiek butki są fajne. od tamtej pory mam nauczke i NEVER AGAIN CCC. założe się że na pewno Ci nie rozpatzrą pozytywnie aczkolwiek zawsze możesz złożyć reklamację.

Też mam właśnie z lakierowanymi kokardkami ;) Jutro pójdę zapytać ;)

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 21:37:39

szczerze mówiąc kupiłam w CCC 2 lata temu kozaki i są bez zarzutu :)
trzeba po prostu obejrzeć dobrze buty jak są wykonane przed zakupem.

ja bym na Twoim miejscu reklamowała, nie zaszkodzi próbować, pamiętaj że masz dwie możliwości:
- żądanie zwrotu pieniędzy
- żądanie naprawy lub wymiany na nowe

jeśli nie ma tych butów w sklepie- rozejrzyj się, lub jest mało sztuk to spokojnie rządaj naprawy, nie wzbudzi to nieuczciwości z Twojej strony i pewnie zwrócą Ci kase, a jesli wymienią na nowe: no to znów ten sam powód możesz podać jesli się powtórzy bo już 1 x Ci uznali ;)

jesli nie to trudno

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 21:47:50

;))

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 21:48:52

Mi pękła podeszwa w kozakach i odrzucili reklamację ,fachowiec napisał że buty używane nie zgodnie z przeznaczeniem .To gdzie miałam chodzić w kozakach po plaży ?

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 21:56:45

myślę, ze nie uznają Ci tego w reklamacji - ale spróbować możesz ;)
ja osobiście mam przykre doświadczenia i już nigdy nic nie kupię w CCC...
niby jest tam gwarancja, ale i buty i cała ta gwarancja to straszna lipa....
kupiłam w poprzednim sezonie sandałki - nawet były wygodne- niby ze skórki, ale po miesiącu pękł mi paseczek, więc dałam do gwarancji- zreperowali,
Jeszcze dwa razy zrywał się i ostatnim razem musiałm już płacić - choć nie była to moja wina tylko żle zrobionych butów!!!
NIE polecam butków tej firmy!

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 21:56:52

Cytat
metaphysics
mi buty przemakaly i przyjeli mi reklamacje :}

Zalezy gdzie Ci przemakają, jeśli przez podeszwę to przyjma taka reklamacje.
Co do autorki wątku pracowałam w podobnym sklepie i nie łudziłabym się, że Ci uznają, reklamację możesz złożyć, ale raczej odrzucą...
Cytat
fistaszek40
Mi pękła podeszwa w kozakach i odrzucili reklamację ,fachowiec napisał że buty używane nie zgodnie z przeznaczeniem .To gdzie miałam chodzić w kozakach po plaży ?

oj przy takim uszkodzeniu to na pewno wina producenta- składaj jeszcze raz:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-04 21:58 przez aandzik86.

zweryfikowana
Posty: 1.650
Ostrzeżenia: 1/5

Reklamacja butów z CCC

04 paź 2009 - 22:02:55

Jestem zła, że buty za taką cenę się tak zrobiły. Może to mała wada, ale niestety przy chodzeniu widoczna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dom nad rozlewiskiem pomocy!