Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka oferta jest najkorzystniejsza? Proszę o pomoc, bo totalnie jestem zielona w tej kwestii, a do końca miesiaca muszę zdecydowac się na cos ; )

Zauważyłam jedynie, że jesteś z woj. dolnośląskiego.
Jeśli jesteś dodatkowo z Wrocławia, bierz LANet. ; )

zweryfikowana
Moderator
Posty: 842

Ja mam z UPC 15 mega za 90 zloty ,drogo ale mam 3 usługi od nich kablówke i telefon stacjonarny.Drugi mam z iplusa z którego korzystam tylko w pracy ,wolno chodzi no ale jakos smigan po internecie .Sciągac z iplusa to porazka,,,,, mozesz opisac troszke co to zainternet i czy wszedzie jest osiagalny,jestem z wrocławia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-26 19:36 przez ubasia5.

Dzięki za odpowiedzi...dokładnie to mieszkam w miejscowosci koło Legnicy i u mnie moze byc taki problem, ze nie kazdy internet będzie tu działac. Chodzi mi o to, by szybko chodził i był tani (czyli tak nie więcej niz 50 zł). Niczego wiecej nie potrzebuję. Teraz korzystam z neostrady 1020 TPSA i co prawda tez chodzi dosc szybko, ale czasem sa braki w łącznosci.A jak jest z internetem w Plusie? Słyszałam, ze mozna sobie go przetestowac przez okres probny...jak to w ogole wyglada moze ktos wie?

skoro mialas interenet z TPSA to moze teraz sprobuj z Netii?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 842

Cytat
godzinaczwarta
Dzięki za odpowiedzi...dokładnie to mieszkam w miejscowosci koło Legnicy i u mnie moze byc taki problem, ze nie kazdy internet będzie tu działac. Chodzi mi o to, by szybko chodził i był tani (czyli tak nie więcej niz 50 zł). Niczego wiecej nie potrzebuję. Teraz korzystam z neostrady 1020 TPSA i co prawda tez chodzi dosc szybko, ale czasem sa braki w łącznosci.A jak jest z internetem w Plusie? Słyszałam, ze mozna sobie go przetestowac przez okres probny...jak to w ogole wyglada moze ktos wie?
Testowanie polega na tym ,ze przez 7 dni sprawdzasz czy iplus sie sprawdzi tak jakbys tego chciała ,jesli nie oddajesz i nie ponosisz zadnych kosztów.Iplusa ja uzywam w pracy w miare chodzi ale ja mam biuro w podziemiu ,moze dlatego jest mniejszy zasieg.Płace 60 złoty miesięcznie

jesli chcesz mobilny to najlepsza oferte na rynku ma Play, 3 miesiace za darmo bez abonamentu, moja siostra załapała sie na oferte wakacyjna i miala 4 miesiace :) transfer danych 5gb, zalożenie tylko 9zł i 40 albo 45zł miesiecznego abonamentu.. siostra bardzo sobie chwali ;) ale nie wiadomo jak by bylo z zasiegiem, trzeba podejsc do Playa i oni sprawdza siłe zasiegu na ulicy na której mieszkasz :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.026

Cytat
kasiekkk
skoro mialas interenet z TPSA to moze teraz sprobuj z Netii?
Ja należe do użytkowników sieci Netia... Jestem bardzo zadowolony :) (mimo że jak w każdej sieci zdarzają się awarię) Połowa wrocławskich internautów posiada internet w LANet, czyli Netia :)
W zeszłym roku cała nasza ulica która me internet z LANetu (Netia) dostała jeden miesiąc za darmo z racji 3 dniowej powaznej awarii. Więc to się chyba chwali :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-26 20:26 przez kashmir082.

Cytat
BlackOrWhite
jesli chcesz mobilny to najlepsza oferte na rynku ma Play, 3 miesiace za darmo bez abonamentu, moja siostra załapała sie na oferte wakacyjna i miala 4 miesiace :) transfer danych 5gb, zalożenie tylko 9zł i 40 albo 45zł miesiecznego abonamentu.. siostra bardzo sobie chwali ;) ale nie wiadomo jak by bylo z zasiegiem, trzeba podejsc do Playa i oni sprawdza siłe zasiegu na ulicy na której mieszkasz :)

Ja ma tę ofertę i powiem wam, że przez pierwszy miesiąc działał super, szybki i bez problemów. Mam go juz 3 miesiące i jestem lekko zniesmaczona. Wolno chodzi chociaż nabsolutnie nic nie ściagam, korzystam z niego jakieś 2 lub 3 godzinki dziennie. Porażka jest również z modemem, karta sim nie styka dobrze i przerywa mi połączenie, w razie reklamacji nie dostanę nawet zastępczego. Nie polecam.

nie polecam neostrady

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Ja swojej cieci nie polecam, ale to jakaś firma kogucik, niestety nie miałam innego wyjścia, nawet nie wiem jak się nazywa, jakieś krknet (Wrocław) czy coś takiego. ogólnie szybkie połączenie ale często się zrywa, awarie, konserwacje itp.

TPSA to jakaś pomyłka w ogóle, moi rodzice (w Poznaniu) korzystali jakieś 3 lata, potem się nie mogli od nich odczepić, rozwiązanie umowy to jak wyjście z sekty, trwało to chyba z pół roku, jeden wielki bałagan, rok mają już internet u innego dostawcy a nadal jakieś telefony o promocjach dostają. teraz mają w kablówce i jest super (East&West)

W laptoku miałam i net z plusa i ery.... jak dla mnie przerost formy nad treścią i czekałam tylko do momentu zakończenia umowy, przy korzystaniu w domu, jasne super, ale przy jakichkolwiek wyjazdach nad morze, w góry, czy podróży pociągiem (a często jeżdżę) trzeba było się uzbroić w cierpliwość (która mi się szybko skończyła)

na dobrego dostawcę sama jeszcze nie trafiłam.....

Polecam Internet iPlus już za 49zł 2 mega:))) Bardzo szybki wbrew pozorom jest:)
A Neostrady nie polecam..;/ Kitują jak mogą.... Powinnam mieć szybkość 1mega a mam zaledwie 640Kb/s;/ I sama niewiem za co ja kurcze płacę ponad 50zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-04 11:09 przez Gosesitka.

ja mam neta w Hyperion czy coś w tym stylu. Przez dłuższy czas jest wszystko w jak najlepszym porządku, ale jak zaczną się awarie to już klops. Potem znowu bardzo długi okres jest ok i znowu awarie.i tak w kółko. w drugim komputerze mam internet z ery i nie narzekam. jest wolny tak jak większość bezprzewodowych ale ogólnie w mojej okolicy era ma dobry zasięg więc nie ma problemu

Ja miałam internet beprzewodowy z ery. To była mega porażka. Połącznie z internetem trwało kilka minut o ile wogóle się połączyłam, jak już ujrzałam piękny napis google i wpisałam hasło np szafa czekałam kolejne kilka minut no i jak udało mi się wejsc na stronkę to już byłam najszczęśliwasza na świecie!!! po 3 miesiącach zerwałam umowe bezpłatnie- ich wina. Teraz mam net w pracy:D w święta chcę jakiś wziąc może będą jakieś promocje tylko nie wiem jaki. Mam złe doświadczenia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

osustka