Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

37 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkola Cosinus

03 wrz 2009 - 14:15:07

Cytat
toshiba
szkoła gówno warta, jak w ogóle można myśleć o "nauce" w czymś takim??
a stówa to rzeczywiście kupa kasy.........

a toshiba jak zawsze w dobrym humorze ;]
uczyłaś się tam...? jeśli nie, to nie pi***ol ;]
nikt nie mówi, że stówa to kupa kasy, ale też piechotą nie chodzi. Więc o co chodzi z tym narzekaniem? Chyba nic mnie nie kosztuje to, żebym przejechała się do sekretariatu z przyjaciółką, która i tak zamierzała się tam zapisać.
Nie kumam Cię toshiba, masz frajdę życiową z doczepiania się na forum do ludzi czy co?
Eh, tak czy siak pozdrawiam ;] i wrzuć na luz.

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Szkola Cosinus

03 wrz 2009 - 14:17:39

Treść posta została usunięta automatycznie

Szkola Cosinus

03 wrz 2009 - 14:30:02

Kochanie, jak już napisałam wcześniej, ja również studiuję i zasmucę Cię... ale nie uważam się za tępaka. Jeśli chcesz o tym pogadać, to zapraszam na priv. ;]

ps: to, że znajdujesz się wśród kilku bardziej tępych osób (bo jak napisałam również wcześniej, i takie się w Cosinusie zdarzają) to nie znaczy, że musisz zniżać się do ich poziomu i nie świadczy to też o szkole - jak mówiłam, jeśli ktoś ma swój rozum i wie po co tam jest, może bardzo wiele z tego skorzystać.

Dobranoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 21:18 przez magdowiolistka.

Szkola Cosinus

03 wrz 2009 - 16:40:39

Ja sie wlasnie nie dawno zapisalam do tej szkoly i tez bym mogla przyprowadzic kolezanke ktora sie tam wybiera. Mam tez tam kolezanke ktora chodzi do liceum i mowi ze jest bardzo fajnie i nauczyc tez sie idzie jak ktos naprawde chce. Wiadomo ze moze trzeba sie wiecej uczyc bo to w koncu zaoczne:/. A ci co tam nie chodzilii to moga gowno powiedziec i niech sie nie wymadrzaja:/.

Szkola Cosinus

04 wrz 2009 - 12:10:53

Cytat
magdowiolistka
słuchajcie, jeśli chodzi o tę stówkę to nie jest ściema! :D Dzisiaj poszłam do swojego sekretariatu z przyjaciółką i powiedziałam, że to jest moja osoba, którą namówiłam na naukę, pogadałam z dyrektorem i powiedział mi co mam zrobić, żeby dostać tę kasę. Koleżanka musi złożyć wszystkie papiery kompletnie i dostanie zaświadczenie o tym, że jest już pełnoprawną słuchaczką, ja musze wziąć to zaświadczenie, przyjść z dowodem i numerem nip, po czym podpisuje z nimi jakąś umowę o dzieło chyba i dostaję legalnie stówę :D tyle, że od momentu kiedy koleżanka doniesie swój kompletny zestaw papierów, muszą minąć min. 3 dni, aż mi wypłacą pieniądze ;]


I dostalas to 100 zł do reki ?? :) a Przy podpisywaniu tej niby umowy nie bylo tam jakiegos chwytu tzn sie np ze jak wybierzesz papiery albo nei zdasz egzaminy albo nie bedziesz uczeszczac na zajecia musisz zaplacic im 100 zl albo np jescze wiecej ??

Szkola Cosinus

05 wrz 2009 - 03:10:27

a która chodzi do Lidera w Lublinie? ^^

Szkola Cosinus

05 wrz 2009 - 16:38:09

up :)

Szkola Cosinus

05 wrz 2009 - 16:39:44

to prawda gdy zapisywalam sie do tej szkoly mowila mi o tym sekkretarka:)

Cytat
toshiba
nie musiałam się tam uczyc. ja na szczescie studiuje, uwazam ze ta szkola to jedna wielka kupa i tyle. to jest szkola dla tępakow, takie moje zdanie na temat cosinusa. jesli ktos nie dawal sobie rady w liceum czy technikum to spadal wlasnie tam a wiadomo spada sie na dno.
milego dnia


U toshiba... Ja chodzilam do technikum . Mature zdalam z zadawalajacym wynikiem zdalam rowniez egzamin zawodowy z architektury krajobrazu i nie uwazam sie za tepaka!! Zapisalam sie do Cosinusa na kosmetyke poniewaz ten kierunek rowniez mi sie podoba i nie uwazam ze jestem z tego wzgledu na dnie!:/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-05 16:42 przez kasia_susu.

Szkola Cosinus

07 wrz 2009 - 12:09:53

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-09 00:15 przez zosia_samosia.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

Szkola Cosinus

19 wrz 2009 - 18:26:24

____________



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-12 18:46 przez Nowelka.

Szkola Cosinus

19 wrz 2009 - 18:28:48

ja chodziłam do ŻAKA w kutnie i do PROFESJI w łodzi, obie szkoły na wysokim poziomie, podobało mi się.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.284

Szkola Cosinus

19 wrz 2009 - 18:40:34

______________



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-12 18:47 przez Nowelka.

Szkola Cosinus

19 wrz 2009 - 18:41:44

NOm jawłasnie zapisałam sie na ksmetologie do COSINUSA bo na studia mnie nie stać;(( ale zobaczymy jak to bedzie, dobrze ze zadarmo bo jak cos nie bede tak załowac

Szkola Cosinus

27 lip 2010 - 14:22:19

nio ja wlasnie skonczylam reklame w cosinusie
w sumie jestem zadowolona, bo nic nie placilam :) a troche nauki wynioslam, ogarnelam corela, photoshopa i wiem jak robic wartosciowe zdjecia, wiec mysle ze warto bylo :P
nio ja wlasnie skonczylam reklame w cosinusie
w sumie jestem zadowolona, bo nic nie placilam :) a troche nauki wynioslam, ogarnelam corela, photoshopa i wiem jak robic wartosciowe zdjecia, wiec mysle ze warto bylo :P

Szkola Cosinus

27 lip 2010 - 14:26:09

ja konczyłam Cosinusa,.pierwszy rok mialam za darmo.ogolnie lipa byla taka ze co rok zmieniali mi placówke,co za tym idzie balagan w papierach.w efekcie w ostatniej klasie za pozno dotarly moje papiery do szkoly i nie zdazylam przez to z wnioskiem o mature.chcialam papiery zabrac sama ale gadac ze mna nie chcieli:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do kogo jesteś podobna?