Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

11 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:13:48

Przyprowadź nam swoich znajomych.
Jesteś już naszym słuchaczem? Zrób prezent koledze i przy okazji… sobie. Namów znajomego na zapisanie się do szkoły – czeka na niego możliwość podniesienia kwalifikacji w przyjaznej atmosferze oraz prezent – niespodzianka, który dostanie przy zapisie. A na Ciebie czeka nagroda. Przyprowadź kolegę do sekretariatu szkoły i sprawdź, co na tym zyskasz. Na pewno się nie zawiedziesz.


Dostalam taki cynk ze jezeli przy zapisie do skzoly polecisz jakas osobe i ta zostanie pozniej tez sluchaczem szkoly , ta osoba co poleca dostaje od Cosinusa 100 zl . Szkola jest darmowa i niby nie ma ukrytych zadnych kosztów . Co o tym sądzicie ? Czy to mozliwe ze za samo poleecenie osoby dostaje sie taka kase ?? Czy nie ma w tym jakichs chwytów ??
hmm ? :)
up :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-01 21:29 przez zosia_samosia.

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:40:22

wydaje mi sie ze to jedna wielka sciema

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:42:47

eee ostro pierwszy raz o tym słyszę
sama jestem słuchaczką i kilka dni temu namówiłam przyjaciółkę, żeby się tam zapisała
ale coś z tą kasą nie bardzo jestem w stanie uwierzyć... ale pożyjemy zobaczymy - w czwartek pójdę z Nią do sekretariatu ;-)

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:43:03

wcale nie :) ja poszłam teraz na studium PROFESJA w Szczecinie zaciągnęłam tam chłopaka i dzieki temu ostatni miesiąc nauki mam za darmo :) czyli 120zł do przodu xD

niezweryfikowana
Posty: 528
Ostrzeżenia: 4/5

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:44:58

a co to za szkoła ?. co to znaczy ze jest sie słuchaczem ?.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:46:56

a vademecum, chodzi ktos? Bo pare dni temu sie zapisalam i jestem ciekawa jak tam jest... :)

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:47:33

Cytat

a co to za szkoła ?. co to znaczy ze jest sie słuchaczem ?
cosinus to chyba studium? a słuchacz to inaczej uczeń osoba, która podjęła się uczęszczania do nich na zajęcia.

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:48:05

to szkoła policealna i z tego co wiem to jakieś licea jeszcze, w każdym razie ja jestem w szkole policealnej na kierunku organizacji reklamy i jest całkiem przyjemnie. i nie ma tam ani złotówki ukrytych opłat.
a tak na marginesie w ogóle skąd to info o 100?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 21:16 przez magdowiolistka.

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:55:00

wkleilam ten tekst ze stronki cosinusa noo i kolezanka byla w szkole i podsluchala jak pani z sekretariatu mowila o tym do pewnego gostka, przy zapisie dostala kubek :d i wlasnie jestem ciekawa czy z ta stowka to nie jest jakas sciema , zeby pozniej sie nie okazalo ze za wypisanie ze szkoly czy za cos innego zaplaci sie 2x wiecej :d

Cytat
magdowiolistka
to szkoła policealna i z tego co wiem to jakieś licea jeszcze, w każdym razie ja jestem w szkole policealnej na kierunku organizacji reklamy i jest całkiem przyjemnie :) naprawdę, nie ma tam ani złotówki ukrytych opłat :)
a tak na marginesie w ogóle skąd to info o stówce?;p

chodzisz do cosinusa ? teraz zaczynasz 2 rok ? naprawde wszytsrko tam jest calkowicie bezplatne ?? u mnie w meiscie nie ma ciekawych kierubkow, w tym roku utworzyli nowy kierunek technik obslugi turystycznej , poza tym jest jesze ekonomia i technik prac biurowych , planuje sie zapisac na ta turystyke ale mam pewne watpliwosci co do tej szkoly...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-01 22:01 przez zosia_samosia.

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 21:59:27

matko, w zyciu nie poszłabym do tej szkoly w ogole co to za nazwa Cosinus? Mnie sie kojarzy z centrum handlowym;/ wielu moich znajomych tam "uczeszczalo" i nic z tego nie maja oprocz staconego czasu;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-01 22:00 przez BonbonGirl.

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 22:04:33

Cytat
magdowiolistka
eee ostro pierwszy raz o tym słyszę
sama jestem słuchaczką i kilka dni temu namówiłam przyjaciółkę, żeby się tam zapisała
ale coś z tą kasą nie bardzo jestem w stanie uwierzyć... ale pożyjemy zobaczymy - w czwartek pójdę z Nią do sekretariatu ;-)

i jak wrazenia w tej szkole ?? na jaki kierunek chodzisz ?? :)

Szkola Cosinus

01 wrz 2009 - 22:46:56

jestem na ORGANIZACJI REKLAMY w Białymstoku i powiem o tej szkole tak:

jest sympatycznie, jest chill ogólny raczej, nie ma ciśnień, dobra forma rozrywki weekendowej po całym tygodniu siedzenia na swojej uczelni jak dla mnie ;p jestem tam, poszerzam swoje horyzonty, robię coś nowego i jest fajnie.
na organizacji reklamy mamy bardzo fajne zajęcia takie jak: rysunek, pracownie technik reklamy, fotografikę, grafikę itp co prawda I semestr był trochę ciężki do przeżycia, bo były praktycznie same przedmioty teoretyczne typu towaroznawstwo, ekonomia czy organizacja przedsiębiorstw, ale dałam radę ;)
skończyłam więc dopiero I semestr, bo rozpoczęłam naukę wraz z naborem zimowym w lutym. Przede mną jeszcze trzy semestry.

Generalnie jest tak: jeśli idziesz po to, żeby skończyć i mieć papierek, to będziesz go miała, bez większego wysiłku, ale jeśli masz ambicje i chcesz czegoś więcej niż tylko prześlizgnąć się przez kolejne semestry to też masz taką możliwość.
Ja podchodzę do tego właśnie w ten drugi sposób i dużo stamtąd wynoszę według mnie. Naprawdę chcę się czegoś nauczyć i się uczę, ale widzę po ludziach, że jednak większość przychodzi tam i nie wie za bardzo po co. Nie chodzą, nie obchodzi ich nic itp.
Także mogę powiedzieć tyle, że wszystko zależy od nastawienia.
Aa... co do opłat to przysięgam, że nie zostawiłam tam jeszcze ani grosza. Ani grosika ;)

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z edukacji tam i polecam wszystkim szczerze :)

a i jeszcze to co jest najfajniejsze, że można spotkać tam naprawdę zajebiście interesujące osoby. Grupy są szalenie zróżnicowane wiekowo. Ja mam 20 lat i chyba jestem najmłodsza. Poza mną jest kilka dziewczyn i chłopaków 20kilkoletnich, kilka świetnych dziewczyn po 30, parę po 40, szalona pani po 60., która wygląda jak Grochola (tyle, ze ma bardziej postrzeloną fryzurę, dosłownie jakby ją prąd kopnął ;p) i pan, który jest ojcem mojej znajomej i ma tez grubo po 60. Ta ostatnia dwójka wbrew pozorom odstawia najmocniejsze przypały. :D

Mówię Wam, oprócz tego, że edukuję się tam, mam ubaw po pachy, jest naprawdę fajnie. ;)

cytat z BonbonGirl:
"matko, w zyciu nie poszłabym do tej szkoly w ogole co to za nazwa Cosinus? Mnie sie kojarzy z centrum handlowym;/ wielu moich znajomych tam "uczeszczalo" i nic z tego nie maja oprocz staconego czasu;/"


Ano właśnie ;) To jest o to, o czym mówiłam. Wszystko zależy od nastawienia, a najgorsze są w ogóle sytuacje, kiedy ktoś wydaje śmiałe opinie bez własnych doświadczeń, na podstawie pomówień czy gdzieś zasłyszanych plotek ;)
Ja w każdym razie wypowiedziałam swoje zdanie i dałam info z pierwszej ręki, a Wy już z tym zrobicie, co będziecie uważały za słuszne ;-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-01 23:04 przez magdowiolistka.

Szkola Cosinus

03 wrz 2009 - 10:45:13

dziewczyny chodzi jescze ktoras z Was do tej szkoly ???? napiszcie cos wiecej ! :)

Szkola Cosinus

03 wrz 2009 - 14:08:21

jeśli chodzi o tę stówkę to nie jest ściema. Dzisiaj poszłam do swojego sekretariatu z przyjaciółką i powiedziałam, że to jest moja osoba, którą namówiłam na naukę, pogadałam z dyrektorem i powiedział mi co mam zrobić, żeby dostać tę kasę. Koleżanka musi złożyć wszystkie papiery kompletnie i dostanie zaświadczenie o tym, że jest już pełnoprawną słuchaczką, ja musze wziąć to zaświadczenie, przyjść z dowodem i numerem nip, po czym podpisuje z nimi jakąś umowę o dzieło chyba i dostaję legalnie stówę. tyle, że od momentu kiedy koleżanka doniesie swój kompletny zestaw papierów, muszą minąć min. 3 dni, aż mi wypłacą pieniądze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 21:16 przez magdowiolistka.

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Szkola Cosinus

03 wrz 2009 - 14:11:43

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawie nic nie jem