Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkola Cosinus

27 lip 2010 - 14:31:30

Moj chlopak uczy się tam i za polecenie szkoly koledze, ktory teraz chodzi tam z nim dostaje 100 zl, to prawda :)

Szkola Cosinus

27 lip 2010 - 14:49:25

Cytat
martusia23
ja konczyłam Cosinusa,.pierwszy rok mialam za darmo.ogolnie lipa byla taka ze co rok zmieniali mi placówke,co za tym idzie balagan w papierach.w efekcie w ostatniej klasie za pozno dotarly moje papiery do szkoly i nie zdazylam przez to z wnioskiem o mature.chcialam papiery zabrac sama ale gadac ze mna nie chcieli:P

czyli co za nastepny rok placilas??? wspomnialas ze pierwszy byl za freee...
jakos trudno mi uwierzyc, poniewaz te szkoly sa całkowicie bezplatne- wiem z autopsji.

poza tym, pamietajac jak bylo u mnie ciezko mi uwierzyc, ze sekretarki by az tak zbagatelizowaly kwestie Twoich podac przed matura, za mna dzwonily przed egz zawodowym niemal codzien bym przyszla wypelnic podanie
Cytat
martusia23
ja konczyłam Cosinusa,.pierwszy rok mialam za darmo.ogolnie lipa byla taka ze co rok zmieniali mi placówke,co za tym idzie balagan w papierach.w efekcie w ostatniej klasie za pozno dotarly moje papiery do szkoly i nie zdazylam przez to z wnioskiem o mature.chcialam papiery zabrac sama ale gadac ze mna nie chcieli:P

czyli co za nastepny rok placilas??? wspomnialas ze pierwszy byl za freee...
jakos trudno mi uwierzyc, poniewaz te szkoly sa całkowicie bezplatne- wiem z autopsji.

poza tym, pamietajac jak bylo u mnie ciezko mi uwierzyc, ze sekretarki by az tak zbagatelizowaly kwestie Twoich podac przed matura, za mna dzwonily przed egz zawodowym niemal codzien bym przyszla wypelnic podanie

Szkola Cosinus

27 lip 2010 - 14:52:30

mój chłopak z kolegą się tam zapisali, bo im było coś potrzebnego że się jeszcze niby uczą i rzeczywiście dają tą 100...
tyle że chopdzic tam dla mnie byłby obciach...
tamten poziom to masakra!

Szkola Cosinus

27 lip 2010 - 14:55:10

Cytat
bywalczyni
Cytat
martusia23
ja konczyłam Cosinusa,.pierwszy rok mialam za darmo.ogolnie lipa byla taka ze co rok zmieniali mi placówke,co za tym idzie balagan w papierach.w efekcie w ostatniej klasie za pozno dotarly moje papiery do szkoly i nie zdazylam przez to z wnioskiem o mature.chcialam papiery zabrac sama ale gadac ze mna nie chcieli:P

czyli co za nastepny rok placilas??? wspomnialas ze pierwszy byl za freee...
jakos trudno mi uwierzyc, poniewaz te szkoly sa całkowicie bezplatne- wiem z autopsji.

poza tym, pamietajac jak bylo u mnie ciezko mi uwierzyc, ze sekretarki by az tak zbagatelizowaly kwestie Twoich podac przed matura, za mna dzwonily przed egz zawodowym niemal codzien bym przyszla wypelnic podanie
Cytat
martusia23
ja konczyłam Cosinusa,.pierwszy rok mialam za darmo.ogolnie lipa byla taka ze co rok zmieniali mi placówke,co za tym idzie balagan w papierach.w efekcie w ostatniej klasie za pozno dotarly moje papiery do szkoly i nie zdazylam przez to z wnioskiem o mature.chcialam papiery zabrac sama ale gadac ze mna nie chcieli:P

czyli co za nastepny rok placilas??? wspomnialas ze pierwszy byl za freee...
jakos trudno mi uwierzyc, poniewaz te szkoly sa całkowicie bezplatne- wiem z autopsji.

poza tym, pamietajac jak bylo u mnie ciezko mi uwierzyc, ze sekretarki by az tak zbagatelizowaly kwestie Twoich podac przed matura, za mna dzwonily przed egz zawodowym niemal codzien bym przyszla wypelnic podanie
to ciekawe.na drugim roku co miesiac placilam 60zł

Szkola Cosinus

27 lip 2010 - 14:55:22

mogliby mi placic duzo a ja i tsk bym nie wybrala sie do takiej szkoly jak Cosinus ;) i przede wszystkim---- nikomu nie polecam!

Szkola Cosinus

29 lip 2010 - 11:16:39

a gdzie i kiedy chodzilas do cosinusa???
ja teraz skonczylam kosmetyke i calosc zajec mialam totalnie za 0zl- powaga, nic nie placilam nawet indeks byl za free. wiem, że w przeszłości coś się tam płaciło, ale to było trochę lat temu...


do mafinka:
a czemu? przejechalas sie na czyms???

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Szkola Cosinus

14 wrz 2012 - 21:41:51

Słuchajcie jak to jest że w ogole tam się za nic nie płaci ?
Jak idziesz np. na kierunek logistyka to tez nie musisz nic płacic ?
A co z materiałami do nauki ?

Szkola Cosinus

14 gru 2020 - 19:13:23

Ja jestem w tej szkole i bardzo poleca. Dużo zajęć praktycznych, sale bardzo dobrze przygotowane. Mogę spokojnie polecić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak przekonac rodzicow do wyjazdu na wakacje? wiek-24