Obecnie rozmawiamy o:

Szybka recepta na leki

gorący temat

Marketing

30 minut temu

TKANINY proszę o pomoc

godzinę temu

kancelaria prawna

godzinę temu

Wakacje Wakacje Wakacje

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 597
Ostrzeżenia: 9/5

Pozycjonowanie strony czy warto

27 maj 2024 - 09:27:20

Cześć, mam pytanie do osób, które mają swoją stronę internetową. Czy zdecydowałyście się na pozycjonowanie strony? Jeśli tak – czy faktycznie przełożyło się to na większą liczbę klientów? I jak znalazłyście osobę, której zleciłyście pozycjonowanie? Wiem, jest dużo takich firm, ale o co pytać i jak dokonać wyboru?

(zobacz zmiany)Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-05-27 12:10 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 6/5

Pozycjonowanie strony czy warto

27 maj 2024 - 12:11:03

SEO to strategia długoterminowa i efektów nie zobaczysz od razu, a po kilkunastu miesiącach. Jesli potrzebujesz klientów i klientek na "tu i teraz" polecałbym inne taktyki:
- reklamę w social media;
- social selling na LinkedIn;
- prasę / influ / portale internetowe.

Co nie znaczy, ze nie warto jest inwestować również w seo. Od siebie polecam kontakt z firmą https://online-partners.pl/ Powinni dobrać rozwiązanie.

niezweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 1/5

Pozycjonowanie strony czy warto

22 cze 2024 - 19:21:57

Pozycjonowanie strony to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca. Dzięki współpracy z agencją marketingu internetowego https://www.lartweb.pl/ można znacząco zwiększyć widoczność swojej strony w wynikach wyszukiwania. Efektywne pozycjonowanie prowadzi do większego ruchu na stronie, co przekłada się na wzrost liczby klientów i zysków.

Pozycjonowanie strony czy warto

01 lip 2024 - 22:31:17

Cześć wszystkim. Chcę podzielić się moim doświadczeniem z firmą https://seobacklink.pl , jaka specjalizuje się w usługach związanych z SEO. Jeżeli poszukujecie kogoś, kto rzeczywiście zna się na rzeczy oraz potrafi wywindować Waszą witrynę na szczyt wyników wyszukiwania, to trafiliście perfekcyjnie. W ciągu kilku miesięcy zauważyłem znaczącą poprawę widoczności swojej witryny w Google, a liczba odwiedzin istotnie wzrosła. Szczerze rekomenduję tę firmę każdemu, kto chce wzmocnić swoją obecność w internecie i zwiększyć odwiedziny strony. Dzięki ich zabiegom witryna zyskała nową energię jak i również zaczęła przyciągać więcej potencjalnych klientów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ATC - powiększanie penisa