Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry psycholog

25 sty 2024 - 11:21:14

Jednym z znakomitych miejsc które zapewni Wam wspaniała opiekę psychologiczna jest https://kulepszemu.pl/skala-depresji-becka/

Dobry psycholog

25 mar 2024 - 09:21:31

Jestem pod wrażeniem zaangażowania i profesjonalizmu zespołu terapeutycznego w http://www.centrum-terapii.pl/promitis-oferta/ Centrum Terapii. Ich empatyczne podejście sprawia, że czuję się pewny, że klient zostanie wysłuchany i zrozumiany.

Dobry psycholog

25 mar 2024 - 13:53:04

Od siebie polecam skontaktować się z jakiś specjalistą, który umożliwia terapię z psycholog online, moim zdaniem taka forma kontaktu jest znacznie lepsza, otrzymujemy wsparcie wtedy kiedy faktycznie go potrzebujemy, nawet codziennie, nie trzeba nigdzie jeździć, ani umawiać się na wizyty. Komfort i wygoda oraz mniejszy stres.

Dobry psycholog

11 kwi 2024 - 10:32:07

Bardzo ważne jest nasze zdrowie psychiczne. Dlatego jeśli czujemy taki problem to najlepiej zgłosić się do ośrodka Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ . Pracują tam świetni specjaliści. Warto się z nimi skontaktować - można także online. Polecam z własnego doświadczenia.

Dobry psycholog

24 kwi 2024 - 09:17:41

Godnych polecenia psychologów którzy mogą pochwalić się dużą skutecznością w pomocy wielu ludziom znajdziecie w https://kulepszemu.pl/strefa-sexualnosci/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oprogramowanie i sprzęt