Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Konto bankowe - promocje

07 sty 2022 - 00:56:59

Witajcie,
zastanawiam jakie konto bankowe założyć? który bank polecacie? Interesuje mnie darmowe konto w banku :) MOże macie do polecenia portal, na którym będę w stanie porównać oferty z różnych banków?

Konto bankowe - promocje

22 kwi 2022 - 20:42:04

Trudno nadążyć za zmianami w bankach - co chwilę się słyszy, że to ten to tamten ma najlepsze promocje :) Jak już coś namierzyć - korzystaj z oferty zanim się zmieni :D

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Konto bankowe - promocje

24 maj 2022 - 16:26:08

O tym w jakim banku założyć konto możesz dowiedzieć się ze strony https://www.get-money.pl/oferta/produkty-finansowe/ranking-kont-osobistych u nich jest dostępny ranking, z którego wiele można wynieść. Myślę, że dobrą opcją jest konto bankowe w promocji, o nim sporo można dowiedzieć się właśnie z get-money.

Konto bankowe - promocje

28 maj 2022 - 09:43:15

Hejka. Szukam nowe konto w banku. Jakie najlepsze konto w banku macie? Myślałam konto w ing. Co myślicie? To może jeszcze gdzie konto dla młodzieży. Może polecicie najlepsze konto. Mam też jeszcze jedną sprawę - co sądzicie o lokatach. Zastanawiają mnie lokaty. I tak: jest getin lokata nowe środki. Znaleźliście może jakieś rankingi lokat bankowych? Dzięki za rady.

Konto bankowe - promocje

23 wrz 2022 - 18:39:48

Póki co mnie raczej żadne promocje nie interesują i jestem zdania, że jak najbardziej ważną kwestią jest również to aby przede wszystkim wiedzieć jak najwięcej o posiadaniu konta bankowego za granicą. Myślę, że niezwykle ciekawie na ten temat napisano w https://www.thompsonstein.com/zagraniczny-rachunek-bankowy/osobisty-zagraniczny-rachunek-bankowy/ i dla mnie takie porady bywają bardzo cenne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent na 40 urodziny dla faceta