Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafę likwidują?

02 lut 2020 - 15:20:22

Dostałam na mail informację, że do końca lutego mam kasę wybrać z portfela na szafie, bo portal likwidują. Pytałam innych, ale póki co tylko ja mam takie info ma mailu, a tu nie dostałam. Ktoś jeszcze takiego maila dostał?

Szafę likwidują?

02 lut 2020 - 15:43:15

ale na fb zostaje , Szafa to jest już przeżytek .
Tak mi się wydaje chyba mam rację.

Szafę likwidują?

02 lut 2020 - 16:21:32

A która grupy szafy to ta oryginalna?
Mało tu się dzieje, prawie nic tu nie sprzedaję :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafę likwidują?

02 lut 2020 - 20:01:50

Dostałam takiego maila o likwidacji podmiotu prowadzącego Szafę. Mam dodatnie saldo więc pewnie dlatego. Sprawdziłam linki w nim czy pokrywają się z tym co tutaj, sprawdziłam KRS ... wypłacę kasę z salda tak jak proszą w terminie wskazanym w mailu.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafę likwidują?

03 lut 2020 - 09:03:32

@Nulka88 w otrzymanej wiadomości nie było żadnej informacji o tym, że likwidowany jest serwis Szafa.pl :) tylko zarządzający nią podmiot, czyli spółka - Szafa.pl Sp. z o.o. :)
Zatem spokojnie - serwis Szafa.pl ma się dobrze i będzie miała się jeszcze lepiej serce

Ważne informacje!
1. Do wypłaty możliwe są tylko środki, którymi same zasiliłyście swoje salda lub środki, które otrzymałyście od kupujących. Nie ma możliwości wypłaty środków otrzymanych w ramach różnego rodzaju akcji czy konkursów na Szafa.pl lub zwrotów z weryfikacji. Te środki można wykorzystać tylko na działania na serwisie, czyli te, które możecie wykupić w Markecie Usług: https://szafa.pl/opcje.html?box=saldo

2. Aby wypłacić pieniądze, należy mieć na swoim saldzie min. 2 zł. Zgodnie z regulaminem Opłat i płatności, w przypadku wypłat kwot mniejszych lub równych 50 zł, pobierana jest opłata w wysokości 1 zł.
Oznacza to, że kwota jaka zostanie zaksięgowana na koncie bankowym będzie pomniejszona o 1 zł. Kwoty powyżej 50 zł realizowane są bezpłatnie.

3. Co zrobić, gdy na saldzie jest mniej niż 2 zł? Można wykorzystać te środki na działania na Serwisie lub zasilić swoje saldo wyższą kwotą, by wypłata środków był możliwa.

Szafę likwidują?

03 lut 2020 - 11:12:24

Witam,moje saldo wynosi 32.51 zł i tez otrzymałam wiadomość o wypłaceniu środków,więc zleciłam wypłatę 31.51,ale nie przeszło,mogę wypłacić 23.51,więc 9 zł.które wpłaciłam na początku ma zostać,ale dla kogo?To są moje pieniądze,więc jak to jest z tymi wypłatami,pozdrawiam

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafę likwidują?

03 lut 2020 - 11:27:28

@krysta65, kwota 9 zł jest bezzwrotną opłatą weryfikacyjną za usługę potwierdzenia danych na serwisie (paragraf IV pkt. 7 Regulaminu http://szafa.pl/regulamin.html) zwróconą przez Serwis na saldo (http://szafa.pl/bezpieczenstwo.html) jako "bonus" za zweryfikowanie swojego konta. Środki te można wykorzystać na działania na Serwisie, np. promowanie profilu, wybranej oferty itp. Nie ma możliwości wypłaty tych środków, zwrotu na konto bankowe ani wykorzystania na poczet opłacenia zakupów, także w przypadku usunięcia konta środki te nie są zwracane.

Szafę likwidują?

03 lut 2020 - 12:05:44

Oki,dziękuje za informację,pozdrawiam,a może szafa zostanie w innej odsłonie,na razie nie usunę konto,tylko wyplacę resztę środków.

Szafę likwidują?

03 lut 2020 - 14:08:26

Cytat
Gaba
@Nulka88 w otrzymanej wiadomości nie było żadnej informacji o tym, że likwidowany jest serwis Szafa.pl :) tylko zarządzający nią podmiot, czyli spółka - Szafa.pl Sp. z o.o. :)
Zatem spokojnie - serwis Szafa.pl ma się dobrze i będzie miała się jeszcze lepiej serce

Ważne informacje!
1. Do wypłaty możliwe są tylko środki, którymi same zasiliłyście swoje salda lub środki, które otrzymałyście od kupujących. Nie ma możliwości wypłaty środków otrzymanych w ramach różnego rodzaju akcji czy konkursów na Szafa.pl lub zwrotów z weryfikacji. Te środki można wykorzystać tylko na działania na serwisie, czyli te, które możecie wykupić w Markecie Usług: https://szafa.pl/opcje.html?box=saldo

2. Aby wypłacić pieniądze, należy mieć na swoim saldzie min. 2 zł. Zgodnie z regulaminem Opłat i płatności, w przypadku wypłat kwot mniejszych lub równych 50 zł, pobierana jest opłata w wysokości 1 zł.
Oznacza to, że kwota jaka zostanie zaksięgowana na koncie bankowym będzie pomniejszona o 1 zł. Kwoty powyżej 50 zł realizowane są bezpłatnie.

3. Co zrobić, gdy na saldzie jest mniej niż 2 zł? Można wykorzystać te środki na działania na Serwisie lub zasilić swoje saldo wyższą kwotą, by wypłata środków był możliwa.

Podpisane było "Likwidujemy Szafa.pl sp. z o.o. - wypłać z salda zgromadzone środki", więc mogło narzucić tylko myślenie, ze szafa zniknie :(

Czyli rozumiem, że nasze konta, nasze oceny i nasze wystawione rzeczy nie znikną, tylko zmieni się zarządzający szafą podmiot?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Szafę likwidują?

03 lut 2020 - 14:54:39

@Nulka88 dokładnie tak :) Likwidujemy tylko spółkę, a serwis Szafa.pl pozostaje :)
Będzie zmiana właściciela, ale o tym będziemy jeszcze informować :)

Szafę likwidują?

06 lut 2020 - 11:37:31

No się wyjaśniło :) Bo treść emaila nie była jednoznaczna :)

Szafę likwidują?

29 kwi 2022 - 13:00:17

Witam, czy dalej są jakieś problemy z wyplata środków z salda?

Szafę likwidują?

29 kwi 2022 - 15:09:18

Póki co szafa.pl istnieje :p

Szafę likwidują?

02 sty 2023 - 13:14:03

Moje srodki nie dotarly od 8 grudnia... nikt nie odpisuje na maile, co sie dzieje ????

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Szafę likwidują?

02 sty 2023 - 13:44:09

@yahooooo

Właśnie też chciałabym wiedzieć co to się dzieje.
Napisz wiadomość odnoście Twojego problemu do tego profilu @Gaba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo mi zależy Karolcia bajka kaseta magnetofonowa