Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

3 minuty temu

przestrzeganie diety

20 minut temu

zalety diety pudełkowej

35 minut temu

skuteczna dieta

56 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny! Nawet te ktore uchodzą za popularne nie mają wstydu i oszukują. Chodzi o instagramową ukrainską modelke ktôra miała zrobić zdjęcia dla mojej marki. Zeby ja odszukać wystarczy wpisac na instagramia nick <moderacja-publikacja danych> . Zaplacilam jej za publikacje po czym dostalam wiadomaoc ze ona jest juz na tyle popularna ze nie musi ich dla mnie robic i chce żebym zapłaciła jej więcej. Kiedy chcialam odzyskac pieniądze zostalam wysmiana. NPisala mi ze firma <moderacja>, ta polska od sukienek placi jej 2800zl i ona chce dostac tyle samo. Odnowilam i zostalam zablkowana. Pieniedzy nie odzyskalam. Zwykla oszustka

<moderacja-korekta tytułu, zły dział wpisu/wątek przeniesiony>> proszę o zwrócenie uwagi na regulamin tego Forum>

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-22 07:39 przez moderator.

Ja bym wrzuciła zdjęcie profilu , podpisała imieniem i nazwiskiem z hasztagiem na insta że to oszustka, niech się wstydzi...

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Wcześniej była jakaś umowa? Chyba wiesz co powinnaś zrobić w takiej sytuacji, bo w jednym z komentarzy napisano, że masz za sobą rok studiów Prawa. Wg mnie bardziej są to osobiste porachunki i próba ośmieszenia niż potrzeba szukania porady na szafie, gdzie i tak udzielasz się co 2-3 lata.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-22 13:59 przez PaniGami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafiarki z UK