Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Przedszkole

10 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

50 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny! Nawet te ktore uchodzą za popularne nie mają wstydu i oszukują. Chodzi o instagramową ukrainską modelke ktôra miała zrobić zdjęcia dla mojej marki. Zeby ja odszukać wystarczy wpisac na instagramia nick <moderacja-publikacja danych> . Zaplacilam jej za publikacje po czym dostalam wiadomaoc ze ona jest juz na tyle popularna ze nie musi ich dla mnie robic i chce żebym zapłaciła jej więcej. Kiedy chcialam odzyskac pieniądze zostalam wysmiana. NPisala mi ze firma <moderacja>, ta polska od sukienek placi jej 2800zl i ona chce dostac tyle samo. Odnowilam i zostalam zablkowana. Pieniedzy nie odzyskalam. Zwykla oszustka

<moderacja-korekta tytułu, zły dział wpisu/wątek przeniesiony>> proszę o zwrócenie uwagi na regulamin tego Forum>

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-22 07:39 przez moderator.

Ja bym wrzuciła zdjęcie profilu , podpisała imieniem i nazwiskiem z hasztagiem na insta że to oszustka, niech się wstydzi...

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Wcześniej była jakaś umowa? Chyba wiesz co powinnaś zrobić w takiej sytuacji, bo w jednym z komentarzy napisano, że masz za sobą rok studiów Prawa. Wg mnie bardziej są to osobiste porachunki i próba ośmieszenia niż potrzeba szukania porady na szafie, gdzie i tak udzielasz się co 2-3 lata.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-22 13:59 przez PaniGami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafiarki z UK