Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile w tym mojej winy ?

04 wrz 2018 - 08:19:49

Temat trudny, choć zapewne dla większości banalny i śmieszny ... będąc zarówno na tym forum jak i „ równoległym” „V” nigdy nie przytrafiło mi się zrobić czegoś co mogłoby przeciwko mnie się obrócić ... Nagle dnia pewnego loguję się na sąsiednie forum a tu blokada konta na stałe itd. Wiele osob mnie zna na tym forum, miejmy świadomość jestem crossdresserem, zakładam wątki tylko po to aby czerpać z nich wiedzę, wskazówki ... Czy faktycznie taka obecność może być wyznacznikiem do blokowania konta? Czy skargi typu bo On jest trsnswestytą mogą być argumentem ??? Ja przecież nikogo ni krzywdzę, często zapewne daję powód do śmiechu wrzucając swoje kreacje .... Nie pojmuje tego .... Czy miejsce dla Takich osob jak ja to tylko fora dedykowane ???

Ile w tym mojej winy ?

04 wrz 2018 - 10:00:57

nie narzucasz sie ze swoimi watkami tyle ze to sa moje odczucia i to chyba pytanie do adminów tamtejszego forum. Wiesz w dzisiejszych czasach gdzie odmiennosci sa mocno promowane i lansowane przez media ale nie tylko ludziom moze sie najnormalniej w swiecie ulac tym. I im wiekszy "cudak" tym lepiej mnie na tym forum mocno irytują watki fetyszowe a niestety tego typu watków jest przewaga. I nie mam nic przeciwko fetyszystom ale jak człowiek wchodzi na szafe i widzi 6 nowych watków o tej tematyce to ma prawo sie ulac nawet najbardziej tolerancyjnemu, zwłaszcza że te watki sa zakładane przez tego samego faceta tyle ze ma nowe konto. Poza tym czesto mylimy pojecie tolerancji i akceptacji jedno nie musi w parze z drugim. Mnie to wisi co kto robi w swoim domu ale jak sie zaczyna z tym obnosic i robic parady to to mnie irytuje ja nie robie parad i nie obnosze sie ze swoimi pogladami czy orientacja seksuaalna wiec tego samego oczekuje od innych. ja mam tylko małe pytanko po co to robisz ? chodzi o przebieranie sie za kobiete?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ile w tym mojej winy ?

04 wrz 2018 - 20:36:33

A za co ta blokada? Jaki powód?

Ile w tym mojej winy ?

05 wrz 2018 - 08:01:13

Cytat
malmie
A za co ta blokada? Jaki powód?
no dostaje za inność rozumiesz

Ile w tym mojej winy ?

05 wrz 2018 - 08:58:14

Cytat
agata74
nie narzucasz sie ze swoimi watkami tyle ze to sa moje odczucia i to chyba pytanie do adminów tamtejszego forum. Wiesz w dzisiejszych czasach gdzie odmiennosci sa mocno promowane i lansowane przez media ale nie tylko ludziom moze sie najnormalniej w swiecie ulac tym. I im wiekszy "cudak" tym lepiej mnie na tym forum mocno irytują watki fetyszowe a niestety tego typu watków jest przewaga. I nie mam nic przeciwko fetyszystom ale jak człowiek wchodzi na szafe i widzi 6 nowych watków o tej tematyce to ma prawo sie ulac nawet najbardziej tolerancyjnemu, zwłaszcza że te watki sa zakładane przez tego samego faceta tyle ze ma nowe konto. Poza tym czesto mylimy pojecie tolerancji i akceptacji jedno nie musi w parze z drugim. Mnie to wisi co kto robi w swoim domu ale jak sie zaczyna z tym obnosic i robic parady to to mnie irytuje ja nie robie parad i nie obnosze sie ze swoimi pogladami czy orientacja seksuaalna wiec tego samego oczekuje od innych. ja mam tylko małe pytanko po co to robisz ? chodzi o przebieranie sie za kobiete?

Kiedyś bardzo mocno zastanowiło mnie to ... dlaczego to robię ... Pistanowilem skonsultować to z psychologiem, seksuologiem ponieważ nawet mnie to na pewnym etapie zastanawiało, martwiło ... Jest mibjednsk tak bardzo dobrze, zdecydowanie lepiej, czuję taką potrzebę. W moim przypadku na chwile obecna 75% codzienności to kobiecość, praktycznie na każdym kroku. Nie jestem jednak takim transem jak każdy sobie wyobraża, staram sie kreować swój wizerunek kobiety nieprzerysowanej, dawno przeszło mi bieganie w pończochach, chodzi o cos więcej ... Jak widać jednak, Większości to przeszkadza ... szkoda

Ile w tym mojej winy ?

05 wrz 2018 - 08:58:21

Powód: kołtuneria, która się szerzy powszechnie.
Ale ja bym nie ubolewała nad faktem wykluczenia z grupy, która jest niedojrzała emocjonalnie i uwsteczniona poglądowo.

Ile w tym mojej winy ?

05 wrz 2018 - 09:30:09

Cytat
malmie
A za co ta blokada? Jaki powód?

Częste skargi innych użytkowników

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ile w tym mojej winy ?

05 wrz 2018 - 20:23:25

@Moniktr no wiesz skarga skargą, ale czy uzasadniona regulaminowo, a nie, że "on" jest kimś tam, bo tak to można na każdego powiedzieć ;)

@banach za inność, a w uzasadnieniu skarga :)

Ile w tym mojej winy ?

05 wrz 2018 - 21:47:52

bo tam pracują ludzie z problemami z głową. ja też dostałam bana za 'skargi użytkowniczek' ale admini nie chcieli mi już wyjaśnić o co chodzi chociaż pisałam do nich wielokrotnie. i z tego co się dowiedziałam, mnóstwo osób dostało bany na stałe. ale kij im w oko, ten portal i tak już pada

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ile w tym mojej winy ?

05 wrz 2018 - 22:12:16

hmm no to Moniktr nie ma co się stresować i rozmyślać, bo dobrze się stało.

Ile w tym mojej winy ?

06 wrz 2018 - 08:55:09

Cytat
Babilonia
bo tam pracują ludzie z problemami z głową. ja też dostałam bana za 'skargi użytkowniczek' ale admini nie chcieli mi już wyjaśnić o co chodzi chociaż pisałam do nich wielokrotnie. i z tego co się dowiedziałam, mnóstwo osób dostało bany na stałe. ale kij im w oko, ten portal i tak już pada

W moim przypadku zero odpowiedzi na jakiekolwiek zapytanie, brak uzasadnienia ... Szkoda udało mi się tam kupić coś od czasu do czasu ... yly tam także tolerancyjne osoby ... A teraz ? Do końca życia w tych samych ciuchach nie

Ile w tym mojej winy ?

06 wrz 2018 - 17:38:43

Cytat
Moniktr

bo tam pracują ludzie z problemami z głową. ja też dostałam bana za 'skargi użytkowniczek' ale admini nie chcieli mi już wyjaśnić o co chodzi chociaż pisałam do nich wielokrotnie. i z tego co się dowiedziałam, mnóstwo osób dostało bany na stałe. ale kij im w oko, ten portal i tak już pada

W moim przypadku zero odpowiedzi na jakiekolwiek zapytanie, brak uzasadnienia ... Szkoda udało mi się tam kupić coś od czasu do czasu ... yly tam także tolerancyjne osoby ... A teraz ? Do końca życia w tych samych ciuchach nie

a co na szafie nikt nie sprzedaje ubrań? większość użytkowniczek z vintedów ma tu konta

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Ile w tym mojej winy ?

06 wrz 2018 - 21:05:27

Ja bym w tych samych ciuchach dnia nie wytrzymała, a co dopiero dłużej.

Ile w tym mojej winy ?

07 wrz 2018 - 18:32:09

ja juz nic nie rozumiem jak w tych samych ciągle ciuchach??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oszukana na instagramie przez modelkę