Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 11:56:59

Piszę do was z prośbą o pomoc, jak możecie napiszcie w komentarzu co dla was znaczy kochać kogoś. Taką własną definicję:) Potrzebuję ich jak najwięcej do zadania domowego z języka polskiego :) Juz powoli kończa mi się pomysły a zależy mi aby było tego sporo

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 12:46:48

Dla mnie miłość jest jak puzzle złożone z różnych elementów. Może istnieć bez, któregoś z nich ale obrazek będzie niekompletny. Dla mnie miłość to wsparcie, szacunek, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, przyjaźń, wspólne spędzanie czasu, poczucie wewnętrznego spokoju w towarzystwie drugiej osoby, poczucie, że wybrało się dobrze i nie chce się szukać dalej.

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 13:54:06

@autosugestia Wow! pięknie napisane.. aż miło czytać serce

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 13:54:38

Według mnie kochać oznacza przekładać czyjeś szczęście ponad swoje własne. Tak po prostu. Kiedy jesteś w stanie zrobić wszystko, byle tylko uszczęśliwić tą drugą osobę; jeśli mógłbyś poświęcić dla jej dobra wszystko, na co w życiu tak ciężko pracowałeś, wtedy możesz mówić o miłości.

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 20:11:13

dla mnie kochać to dbać o drugą osobę, interesować się nią, lubić wspólnie spędzać czas, mieć do niej zaufanie. Tylko tyle a może i aż tyle.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

co to znaczy kochać kogoś

06 kwi 2018 - 21:12:27

dbać o nią, myśleć o niej... Często jej dobro stawiać wyżej niż własne... poświęcać się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W jakiej sieci macie telefony?