Obecnie rozmawiamy o:

Podnoszenie kwalifikacji

30 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 11:56:59

Piszę do was z prośbą o pomoc, jak możecie napiszcie w komentarzu co dla was znaczy kochać kogoś. Taką własną definicję:) Potrzebuję ich jak najwięcej do zadania domowego z języka polskiego :) Juz powoli kończa mi się pomysły a zależy mi aby było tego sporo

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 12:46:48

Dla mnie miłość jest jak puzzle złożone z różnych elementów. Może istnieć bez, któregoś z nich ale obrazek będzie niekompletny. Dla mnie miłość to wsparcie, szacunek, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, przyjaźń, wspólne spędzanie czasu, poczucie wewnętrznego spokoju w towarzystwie drugiej osoby, poczucie, że wybrało się dobrze i nie chce się szukać dalej.

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 13:54:06

@autosugestia Wow! pięknie napisane.. aż miło czytać serce

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 13:54:38

Według mnie kochać oznacza przekładać czyjeś szczęście ponad swoje własne. Tak po prostu. Kiedy jesteś w stanie zrobić wszystko, byle tylko uszczęśliwić tą drugą osobę; jeśli mógłbyś poświęcić dla jej dobra wszystko, na co w życiu tak ciężko pracowałeś, wtedy możesz mówić o miłości.

co to znaczy kochać kogoś

04 kwi 2018 - 20:11:13

dla mnie kochać to dbać o drugą osobę, interesować się nią, lubić wspólnie spędzać czas, mieć do niej zaufanie. Tylko tyle a może i aż tyle.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

co to znaczy kochać kogoś

06 kwi 2018 - 21:12:27

dbać o nią, myśleć o niej... Często jej dobro stawiać wyżej niż własne... poświęcać się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W jakiej sieci macie telefony?