Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc przy rozwodzie

09 mar 2018 - 11:00:33

Witam,
Kochane, potrzebuję dobrego notariusza do sprawy rozwodowej. Możecie mi polecić takiego? Nie mam głowy do tego teraz a nie chce przepłacić.

Pomoc przy rozwodzie

09 mar 2018 - 11:31:24

Takimi sprawami nie zajmuje sie notariusz tylko adwokat/radca prawny i poszukaj go w swoim miesci, by miec z nim bezposredni kontakt :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc przy rozwodzie

09 maj 2018 - 12:28:22

Moja koleżanka rozwiodła się bez żadnego adwokata. Sama wszystko ogarnęła. A uwierzcie, że nie był to prosty rozwód, bo z orzeakniem o winie. On ją zdradzał w podły sposób, prowadził niemal równolegle dwa domy. Koleżanka zbierała dowody bardzo skrupulatnie, a potem gdy miała juz wszystko przygotowane poszła do sądu i po około 1,5 roku wygrała z dziadem i dostała pełnię opieki nad dzieckiem, mieszkanie, auto i alimenty nienajgorsze. Myślę, że da się rozwód załatwić bez adwokata.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Pomoc przy rozwodzie

11 paź 2018 - 11:05:15

Powiem Ci, że aż nie chce mi sie wierzyć, ze tak bez problemu wygrała bez adwokata. Rozwód, szczególnie z orzekaniem o winie, to naprawdę niezła przeprawa. Chyba mało kto decyduje się na samodzielną walkę w sądzie. Moja siostra jest po rozwodzie ale ona korzystałą z pomocy <moderacja>. Dzięki temu własnie udało się załatwić ugodę i rozwód odbył się na jednej rozprawie. Bez wsparcia wątpię aby tak szybko jej małzeństwo zostało rozwiazane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 20:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc przy rozwodzie

17 paź 2018 - 16:50:53

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym temacie.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Pomoc przy rozwodzie

19 lis 2018 - 11:02:37

potrzebujesz dobrego adwokata, to on jest od tego :) Ja korzystałam z ich usług [moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-19 14:02 przez moderator.

Pomoc przy rozwodzie

24 lip 2022 - 11:04:12

Tak jak już napisano powyżej to faktycznie w takich sytuacjach zdecydowanie najważniejszą sprawą jest to aby wiedzieć gdzie z naszym problemem się udać. Jak dla mnie również odwiedzanie radcy prawnego https://ewatomala.pl/ jest czymś ważnym ponieważ samodzielnie nie jestem w stanie rozwiązać różnych spraw.

Pomoc przy rozwodzie

24 lip 2022 - 15:11:29

Też mam rozwód z orzekaniem o winie i bez adwokata. Wszystko się rozegrało na 1 sprawie. Najpierw trwały rozmowy i w końcu się przyznał do zdrady przed sądem. Każda sprawa jest inna. Ale można to zrobić.

Pomoc przy rozwodzie

25 sty 2024 - 10:23:34

Koszty związane z procesem rozwodowym mogą być dla niektórych zaskoczeniem, dlatego warto się do nich odpowiednio przygotować. Poza opłatą sądową, mogą wystąpić dodatkowe koszty, jak opłaty adwokackie czy koszty mediacji. Szczegółowy opis kosztów rozwodu w Polsce znajdziesz tutaj: https://nowagazeta.pl/artykul/koszty-procesu-rozwodowego/1515925 i ważne jest, aby przed rozpoczęciem procesu rozwodowego dokładnie zapoznać się z potencjalnymi wydatkami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

promowanie profilu / punkty