Obecnie rozmawiamy o:

prezenty hand made

gorący temat

blog, instagram, fbl

dzisiaj o 15:22

Pomoc czy zakupie domu

dzisiaj o 12:33

Idealny dom weselny.

dzisiaj o 11:25

Przekąski na drogę

wczoraj o 20:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc przy rozwodzie

09 mar 2018 - 11:00:33

Witam,
Kochane, potrzebuję dobrego notariusza do sprawy rozwodowej. Możecie mi polecić takiego? Nie mam głowy do tego teraz a nie chce przepłacić.

Pomoc przy rozwodzie

09 mar 2018 - 11:31:24

Takimi sprawami nie zajmuje sie notariusz tylko adwokat/radca prawny i poszukaj go w swoim miesci, by miec z nim bezposredni kontakt :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Pomoc przy rozwodzie

09 maj 2018 - 12:28:22

Moja koleżanka rozwiodła się bez żadnego adwokata. Sama wszystko ogarnęła. A uwierzcie, że nie był to prosty rozwód, bo z orzeakniem o winie. On ją zdradzał w podły sposób, prowadził niemal równolegle dwa domy. Koleżanka zbierała dowody bardzo skrupulatnie, a potem gdy miała juz wszystko przygotowane poszła do sądu i po około 1,5 roku wygrała z dziadem i dostała pełnię opieki nad dzieckiem, mieszkanie, auto i alimenty nienajgorsze. Myślę, że da się rozwód załatwić bez adwokata.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Pomoc przy rozwodzie

11 paź 2018 - 11:05:15

Powiem Ci, że aż nie chce mi sie wierzyć, ze tak bez problemu wygrała bez adwokata. Rozwód, szczególnie z orzekaniem o winie, to naprawdę niezła przeprawa. Chyba mało kto decyduje się na samodzielną walkę w sądzie. Moja siostra jest po rozwodzie ale ona korzystałą z pomocy <moderacja>. Dzięki temu własnie udało się załatwić ugodę i rozwód odbył się na jednej rozprawie. Bez wsparcia wątpię aby tak szybko jej małzeństwo zostało rozwiazane.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-22 20:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

Pomoc przy rozwodzie

17 paź 2018 - 16:50:53

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym temacie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Pomoc przy rozwodzie

19 lis 2018 - 11:02:37

potrzebujesz dobrego adwokata, to on jest od tego :) Ja korzystałam z ich usług [moderacja - link]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-19 14:02 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

promowanie profilu / punkty