Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uroda z Instagrama.

05 lut 2018 - 19:28:34

Czy wy też zauważyłyście prawdziwą plagę poprawiania urody?
Ostatnio "odkryłam" Veronicę Bielik (polska fit modelka z Instagrama, mająca 1 mln fanów).
Można powiedzieć, że zakochałam się w jej urodzie, figurze i dostałam zastrzyk motywacji do ćwiczeń.

Szukając więcej informacji o niej - trafiłam na zdjęcia porównawcze, które mnie zaskoczyły...



Czuje się oszukana bo mimo, że nie można nazwać jej brzydką, jest ładna, ALE GDZIE TA URODA Z INSTAGRAMA PYTAM SIĘ!?
Co o tym sądzicie? Czy te zdjęcia to może jakiś fejk? Czy znane są Wam inne osoby w aż tak drastyczny sposób poprawiające naturę?

Uroda z Instagrama.

05 lut 2018 - 19:59:00

Nie całkiem z Instagrama ale w temacie:
Mnie poraziło to, jak bardzo edytowane są zdjęcia ze sklepów internetowych.
Jedna z moich dalszych znajomych jest modelką. Jest wysoką i szczupła osobą o pięknej figurze. Chciała jakiś czas temu sprzedać sukienkę. Wstawiła swoje zdjęcie w niej, takie zwyczajne, zrobione telefonem do lustra i obok poglądowe zdjęcie sukienki ze sklepu internetowego. W porównaniu z dziewczyną z drugiego zdjęcia wyglądała jak mały wieloryb! Zdjęcie ze sklepu musiało zatem zostać wydłużone i odchudzone. Gdyby w rzeczywistości dziewczyna ze zdjęcia była by o tyle chudsza i wyższa od mojej znajomej, nie wyglądała by pięknie i kobieco, tylko jak dwumetrowy szkielet...

Uroda z Instagrama.

05 lut 2018 - 21:43:41

standard

Uroda z Instagrama.

05 lut 2018 - 23:48:11

akurat tej kobiety nie znam i nawet nie kojarzę jednak moim zdaniem wyglądała korzystniej na zdjęciach z lewej strony. Na prawo ma napompowane usta, nienaturalne rysy twarzy i jest sztuczna po prostu. A na lewo piekna, naturalna dziewczyna i takie coś osiągnąc to jest coś- a nie wyretuszowane fotki lub ciło zrobione przez chirurga.

Uroda z Instagrama.

06 lut 2018 - 09:14:59

mało to teraz dziewczyn które wygladaja jak klony nawet na szafie sa takie. I to jest problem dzisiejszych czasow i to duzy bo co innego porawiac sobie urodę bo sie ma jakies defekty ale nie ma nic gorszego jak sie poprawia bo sie nie akceptuje siebie. I potem chodza takie klony jak w skeczu. wystarczy popatrzeć na nasza polska barbie co sobie zrobiła z buzia, kolejne to słynne siostry godlewskie, justyna pawlicka tych gwiazdek i gwiazdeczek jest multum



Uroda z Instagrama.

06 lut 2018 - 09:56:11

Napompowane usta to jedno, powoli się przyzwyczajam, bo od dość dawna takie plastikowe lale lansują się w internecie lub snują po galeriach. Ale te tyłki! Rozumiem jędrne, kształtne pośladki, ale nie rozumiem motywacji dziewczyn wyglądających tak, jakby w tym miejscu miały piłkę lekarską pod skórą. Może u pulchniejszych to tak nie razi, ale u Pani powyżej wygląda wręcz komicznie. Szczuplutka, talia osy i piłka lekarska zamiast pośladków. Lekka przesada, kolejna sztuczna lalka, nie wiem czym ludzie się zachwycają. Pewnie kwestia gustu, ja wyraziłam tylko swoje zdanie. A jak to ładnie określił kiedyś mój znajomy (który lubi zadbane i szczupłe dziewczyny, ale nie toleruje napompowanych plastikowych laluni) taki tyłek podoba się facetom, którzy nie mają gdzie kufla z piwem postawić, idziesz do pubu, jesteś daleko od stolika, nie ma gdzie piwa odstawić, a przy takiej dziewczynie problem z głowy

Uroda z Instagrama.

06 lut 2018 - 12:11:19

Niestety zdjęcia często są wielokrotnie przerabiane.

Miałam w szkole bardzo ładną, szczupłą koleżankę. Na zdjęciach na IG jej nie poznałam w pierwszej chwili. Niestety bardzo często popularne dziewczyny na IG tutaj coś dodadzą, coś innego odejmą itd. przez co ostatecznie nie wyglądają dokładnie tak jak w rzeczywistości.

Na zdjęciu ważne jest też w jaki sposób ktoś siedzi, stanie itd. Bardzo ważną rolę pełni ułożenie sylwetki. Kiedyś mi pokazywała jak na jednym zdjęciu stoi "źle" i wygląda jakby miała 5 kg więcej, a na innym stanęła inaczej i wyglądała duuuużo korzystniej. ;-)

Uroda z Instagrama.

06 lut 2018 - 12:37:54

o jezu!
totalna masakra z dziewczyn się robi .
dawniej uroda kobiety to było coś
teraz wszystkie na jedno kopyto
nie dość że to okropnie wygląda to jeszcze ten bufon , zniekształconych mimicznie twarzy oraz ciała jedna wielka ohyda .
Ja też jestem kobietą ale to co teraz wyprawia wśród dziewczyn i pań to jest obleśne powtarzam.Kobiety i dziewczęta zatraciły swoje ;ego;

Uroda z Instagrama.

07 lut 2018 - 10:01:12

Ja nie cierpię tych wszystkich blogerek, które są zwyczajnie napompowane botoksem i innymi badziewiami..

Uroda z Instagrama.

07 lut 2018 - 10:41:44

Napompowaną lalkę można kupić w każdym sexshopie. Obecnie coraz częściej "towarem deficytowym" jest naturalna uroda, bez dodatku silikonu, botoksu i bez pomocy skalpela...

Uroda z Instagrama.

07 lut 2018 - 13:50:05

To dziwne, że wielu osobom nie podoba się taka "uroda" a coraz więcej przybywa takich dziewczyn.... zrobione usta, cycki, tyłek, wykonturowane rysy, brwi itd.

Uroda z Instagrama.

07 lut 2018 - 14:48:01

Cytat
marta_iwa
To dziwne, że wielu osobom nie podoba się taka "uroda" a coraz więcej przybywa takich dziewczyn.... zrobione usta, cycki, tyłek, wykonturowane rysy, brwi itd.
Przybywa bo dziewczynom sie wydaje ze jak bedą dobrze zrobione to maja większe szanse na osiągniecie sukcesu w zyciu i niestety takie rzeczy promuja media. Teraz idzie sie na ilosc a nie na jakosc dodatkowo ten wszędobylski konsumpcjonizm powoduje że ludzie idą na łatwiznę. niestety w zyciu nie jest tak łatwo i do wszystkiego trzeba miec dojrzałość, świadomosć oraz gotowość i jak są te 3 rzeczy to w danej dziedzinie zycia nie ma sie problemu ale wystarczy ze jedna z tych rzeczy jest zaburzona i juz nie ma harmonii i taka osoba chodz bym nie wiem co robiła nie osiagnie celu. Dla przykładu podam ludzi którzy np. wygrali czy to w lotka czy w kasynie duze kwoty jednym udaje sie pomnozyc czy sporzytkować dobrze ( czyli wygrana procentuje ) taka wygrana ale wiekszosc niestety potraciła i niczego nie zyskała i to jest własnie brak harmonii miedzy dojrzałoscia, swiadomoscia i gotowoscia.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Uroda z Instagrama.

14 lut 2018 - 12:32:34

To naprawdę ona? Myślicie że aż tak zmienia swoje zdjęcia? Ale po co..

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Uroda z Instagrama.

26 lut 2018 - 10:00:14

Jak ona robi takie super zdjęcia?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fotel biurowy