Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

0% prowizji na zawsze

01 lut 2018 - 14:31:38

Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było i chciałam wystawić na sprzedaż sporo ubrań, ale zastanawiam się jak to jest z tą prowizją? Nadal jest 0%? Bo pamiętam, że kiedyś był nagłówek na szafie "0% prowizji na zawsze" i już zniknął, więc zwątpiłam...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

0% prowizji na zawsze

01 lut 2018 - 19:57:59

Nie ma prowizji od sprzedaży. Nagłówek zniknął, ale pozostał zapis w Regulaminie, że od 01.12.2014 prowizja od sprzedaży zostaje zniesiona.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

0% prowizji na zawsze

01 lut 2018 - 20:24:35

@lesiur prowizja zniknęła bezpowrotnie więc zachęcam do wystawiania rzeczy na sprzedaż :-)

0% prowizji na zawsze

02 lut 2018 - 16:42:44

Cytat
lesiur
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było i chciałam wystawić na sprzedaż sporo ubrań, ale zastanawiam się jak to jest z tą prowizją? Nadal jest 0%? Bo pamiętam, że kiedyś był nagłówek na szafie "0% prowizji na zawsze" i już zniknął, więc zwątpiłam...

ale jak sprzedasz coś do 50 zł i chcesz kaskę z szafy wypłacić na swoje konto bankowe to pobierają prowizję

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

0% prowizji na zawsze

02 lut 2018 - 20:36:38

@Polaris3 kolejny raz proszę o nie wprowadzanie użytkowniczek w błąd i przypominam, że nie ma żadnej prowizji. Przy wypłatach poniżej 50zł z salda na konto bankowe pobierana jest opłata 1 zł, odpowiednik opłaty bankowej za przelew.. nie prowizja i nie dla szafy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-02 20:37 przez Maja.

0% prowizji na zawsze

03 lut 2018 - 00:17:55

Ach ta złotówkanuci zero prowizji to fakt, a 1zł prowizji to blef:)

0% prowizji na zawsze

03 lut 2018 - 12:47:23

już nie ma prowizji, ale dużo użytkowniczek uciekło i już nie wróciło, padaka totalna

0% prowizji na zawsze

05 lut 2018 - 21:03:10

Dzięki za odpowiedzi, w takim razie wezmę się w wolnej chwili za wystawianie ofert, bo troszkę ciuszków nagromadziłam w ostatnim czasie. Polecacie jeszcze jakieś inne miejsca? Brałyście może kiedyś udział w spotkaniach wymiankowych? Bo szczerze mówiąc na wymiany też bym była bardzo chętna :)

0% prowizji na zawsze

05 lut 2018 - 23:18:12

@lesiur ja co prawda jeszcze nie miałam kiedy wystawić rzeczy ale na spotkania wymiankowe chodzę od dawien dawna. Organizuje je szafa w różnych miastach co jakiś czas. Z tego co pamiętam to Wawa, Krk, Bydgoszcz, Wrocław i kilka innych.
Śledź sobie w tym dziale o spotkaniach wymiankowych, przyjdzie wiosna to pewnie ruszą znowu, fajna sprawa.

https://forum.szafa.pl/list/30/spotkania-wymiankowe

0% prowizji na zawsze

06 lut 2018 - 09:27:48

Kurcze... mi by pasował Poznań, wielka szkoda, że nie ma go na liście. W ogóle jest strasznie ciężko teraz o wymiany i sprzedaż, ja próbuję jeszcze na starej tablicy, sprzedaż nawet idzie, ale z wymianami bardzo ciężko, nawet konkurencja szafy (V...d) całkiem odeszła od wymian, a to fajny sposób na bezgotówkowe odświeżenie garderoby.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

0% prowizji na zawsze

15 lut 2018 - 09:35:10

@lesiur a może Ty zorganizujesz takie swap party?;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uroda z Instagrama.