Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyszukiwanie osób online na szafie

02 lut 2018 - 12:05:13

Ja tez jestem zdania, ze zdanie wlasnie tej garstki trzeba brac pod uwage :) Konkurencja nowoczesna szata graficzna, co chwile jakies aktualizacje :D A tutaj niestety nic, ani widu ani slychu :( Mi najbardziej zalezy na aplikacji, bo to klucz do sukcesu w dobie smartfonow:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wyszukiwanie osób online na szafie

02 lut 2018 - 16:52:22

Temat o filtrach więc dalej w temacie to tyle, że mnie się bardzo podoba pomysł, żeby uzupełnić filtry o to co wcześniej pisane było, a co niby kiedyś tam było, bo mnie interesuje zakup i fajnie by było sobie wyfiltrować wszystkie oferty, które dotyczą sprzedaży z różnych poziomów. Bajery i nagminne aktualizacje wszystkiego mnie nie interesują, bo nie mam czasu się zajmować aktualizowaniem kolejnych nowoczesnych i zapewne kosztownych pierdółek, które będą mi śmieciły na moim komputerze.
Apeluję o to, by dołożyć te filtry, bo kupujący tutaj lekko nie ma, musi szukać ofert, bo masa tego jest, a już ostatnio to w ogóle, a jak już znajdzie to napisane "więcej na priv", a priv odbywa się raz w tygodniu albo napisane "zapytaj o dostępność" no i się okazuje, że niestety jest oferta, a towaru ni ma, bo już sprzedane,o. Na całe szczęście są tu sprzedawcy idealni przynajmniej dla mnie i ja bym ich oferty chciała sobie spośród innych szybko wyfiltrować. No o to mnie chodzi konkretnie.
A w ogóle to po co komu wyszukiwanie osób online? Nie ogarniam, albo czegoś nie rozumiem.

Edit: Aha i jeszcze o nowoczesności: nowoczesność w dobie internetowych zakupów to jest to, że jak chcesz sobie coś kupić to wchodzisz na ofertę, patrzysz na fotę, czytasz co na pisane i klikasz kup, płacisz dogodnym dla siebie sposobem, a na końcu tego wszystkiego otrzymujesz wiadomość, że dzięki za zakupy, towar już do ciebie idzie i na końcu pyszczek z uśmiechem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-02 17:42 przez malmie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Wyszukiwanie osób online na szafie

02 lut 2018 - 19:37:32

Oczywiście, że sugestie są brane pod uwagę. KAŻDA z nich która do nas dociera jest przedyskutowana jednak nie każda może być wprowadzona. Spośród kilkuset tysięcy osób pojawia się wiele sugestii, często jedna przeczy drugiej więc niestety nie da się zadowolić wszystkich:) a te które będa wprowadzone nie zawsze mogą być widoczne od razu. Czasami bardzo mała zmiana z punktu widzenia użytkownika wymaga dużej ilości pracy programisty.

Odnośnie wyszukiwarki osób online- jak to widzicie? żeby było widać wszystkie osoby online w jednym miejscu? przy loginie pokazywało czy dana osoba aktualnie jest online ? a może w jeszcze inny sposób.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uroda z Instagrama.