Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Wyszukiwanie osób online na szafie

24 sty 2018 - 20:55:15

Czy można na szafie wyszukiwać osoby online? Jeśli tak to w jaki sposób?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wyszukiwanie osób online na szafie

24 sty 2018 - 21:15:26

Nie.

Wyszukiwanie osób online na szafie

24 sty 2018 - 21:38:34

jest tylko po prawej stronie ikonki "Aktywne użytkowniczki" nie ma tutaj tak jak na v...d

Wyszukiwanie osób online na szafie

24 sty 2018 - 21:55:41

Na pewno się nie da... niestety;(

Wyszukiwanie osób online na szafie

25 sty 2018 - 08:37:51

Szafa schodzi na psy... kto wymyślił usunięcie funkcji filtrowania po "sprzedaż i wymiana". lubię się wymieniać ale jak klikam tą opcję to wyskakują mi rzeczy same niewycenione a NAJCZĘŚCIEJ jest tak, że ktoś daną rzecz i wycenia i zaznacza wymianę. Kiedyś się tak dało, teraz to zostało "unowocześnione". To chyba jedyne "unowocześnienie", innych nie widzę ;) Brak apkikacji mobilnej... tragedia. Odchodzę.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wyszukiwanie osób online na szafie

25 sty 2018 - 08:51:49

Cytat
wiosenna7
Szafa schodzi na psy... kto wymyślił usunięcie funkcji filtrowania po "sprzedaż i wymiana". (...)
Nikt nie wymyślił usunięcia, taki filtr jest i nawet teraz z ciekawości weszłam i filtrowałam "Sprzedaż i Wymiana" i działa, pojawiają się rzeczy z cenami na sprzedaż lub wymianę.

Wyszukiwanie osób online na szafie

25 sty 2018 - 08:56:36

U mnie nie ma.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wyszukiwanie osób online na szafie

25 sty 2018 - 09:10:20


Edit:
@wiosenna7 masz jakieś inne ustawienia czy co, nie wiem ?? ale zgłoszę to.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-25 09:26 przez malmie.

Wyszukiwanie osób online na szafie

25 sty 2018 - 14:40:39

Tam mogę... po wpisaniu frazy ale ja zawsze wyszukiwałam rzeczy z poziomu ostatnio dodanych - zaznaczałam rozmiar i "sprzedaż i wymiana". W tym miejscu, w którym zrobiłam screen. A teraz tej opcji tam nie ma.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wyszukiwanie osób online na szafie

25 sty 2018 - 14:59:37

@wiosenna7 właśnie się "przeszłam" po tych kilku filtrach z różnych poziomów i myślę, że Twoja uwaga jest całkiem na miejscu. Pozwoliłam sobie zgłosić oficjalnie sugestię w tej sprawie i zobaczymy jak to się rozwinie.
Zawsze korzystam z tego "dużego filtra", ale ... no właśnie. Dzięki za uwagę, zobaczymy co z tego wyniknie :)

Wyszukiwanie osób online na szafie

25 sty 2018 - 16:24:22

Ja czekam na ogarnieta aplikacje :( Bo ta ktora jest aktualnie, to jakas tragedia :/

Wyszukiwanie osób online na szafie

30 sty 2018 - 12:26:57

Cytat
malmie
@wiosenna7 właśnie się "przeszłam" po tych kilku filtrach z różnych poziomów i myślę, że Twoja uwaga jest całkiem na miejscu. Pozwoliłam sobie zgłosić oficjalnie sugestię w tej sprawie i zobaczymy jak to się rozwinie.
Zawsze korzystam z tego "dużego filtra", ale ... no właśnie. Dzięki za uwagę, zobaczymy co z tego wyniknie :)
No i nic się nie zmieniło :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wyszukiwanie osób online na szafie

30 sty 2018 - 14:50:31

Cytat
wiosenna7
No i nic się nie zmieniło :)

Siła zgłaszanych sugestii mierzy się zainteresowaniem użytkowników w tym temacie, a zainteresowanie zerowe. Widać pasuje takie filtrowanie, bo nawet negatywnego odzewu nie ma, a na moje życzenie nikt nie będzie nic dokładał, bom taki sam użytkownik jak każdy i prywaty uprawiać raczej nikt nie będzie.

Wyszukiwanie osób online na szafie

01 lut 2018 - 15:33:12

Tak, tak, "dbajcie" o tą garstkę użytkowniczek, które zostały i nic nie zmieniajcie...

Według mnie polityka nie wprowadzania zmian i nie brania pod uwagę sugestii użytkowniczek nie wychodzi na dobre. Portal przegrał z innym portalem na V (mimo szalonej obronie przez wprowadzenie zakazu wolności słowa a dokładnie jednego (i bynajmniej, nie chodzi o wulgaryzm).

Szkoda, bo byłam tu pare dobrych lat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

0% prowizji na zawsze