Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Liste pedofilów widziałyście?

04 sty 2018 - 10:07:05

Wraz z Nowym Rokiem i nowym prawem udostępniona została na stronie ministerstwa lista szczególnie groźnych pedofilów- jest ich całe mnóstwo!! Sprawdzałyście czy nie ma tam Waszego ulubionego sąsiada? trenera Waszych dzieci lub znajomego z dzieciństwaa?:P

Lista dzieli się na 2 częście- jawną, dostępną pod tym adresem:

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home

i ukrytą- dostępną tylko dla przedstawicieli organów ścigania oraz osób zatrudniających ludzi do pracy z dziećmi. Super sprawa- teraz będzie obowiązek sprawdzania tych osób dzięki czmeu da się uniknąć choć części chorych sytuacji.

Liste pedofilów widziałyście?

07 sty 2018 - 13:25:53

tak w gazecie pisali :D tylko nie ma na nich nazwisk księży pedofilów ....czemu?

Liste pedofilów widziałyście?

07 sty 2018 - 15:03:58

znam takie powiedzenie: "co wolno wojewodzie..."

Liste pedofilów widziałyście?

07 sty 2018 - 15:39:48

dokładnie, księży pominęli, dzięki jakieś furtce prawnej...Kościół to u nas potęga, osobna władza

Liste pedofilów widziałyście?

07 sty 2018 - 17:35:30

Z wyznań zarejestrowanych w Polsce tylko kościół katolicki nie płaci podatków.
Nabywcą ziemi rolnej może być rolnik posiadający do 300ha, z 5 letnimi papierami i zamieszkującymi w gminie, na terenie której znajduje się działka. Albo kościół. Cała reszta chętnych - paszoł!
Ależ to jest megakorporacja.

Liste pedofilów widziałyście?

07 sty 2018 - 22:18:57

A dlaczego nie płaci,bo to legalna mafia,która się chowa pod maską wiary,a tak naprawdę ich nauczanie jest sprzeczne z Biblią Świętą wykreślili 2 przykazanie z Biblii o bałwochwalstwie gdyby kościół katolicki był taki miłosierny to by,żadne dziecko nie głodowało zachęcam do oglądania na youtubie filmu Finanse Watykanu oraz kanał byłego księdza który przejrzał na oczy Tajemny Plan

Liste pedofilów widziałyście?

08 sty 2018 - 00:07:15

A tak, biblia. Wystarczyło jedno zdanie stamtąd aby kilkadziesiąt tysięcy kobiet spłonęło na stosach. Mi to do kościoła idealnie pasuje.

Liste pedofilów widziałyście?

08 sty 2018 - 17:41:49

zawsze znajdzie się w stadzie owca
nie tylko księża pedofile
pedofile są wszędzie nie ma na to reguły .
a co do kościoła ka sie komuś nie podoba to nie musi słuchać
najwięcej mówią ci co nie chodzą do kościoła .
Wszystko lepiej wiedzą co w kościele mówili .
W polityce też znajdziecie lawirantów oszustów którzy nie płaca podatków . markety też nie płaca podatków . miliarderzy tez kombinują wiec o co chodzi ???
O pedofilii???
nie jestem za nimi wiadomo trzeba ich tępić to jest okropna choroba to fakt .
W chórze słowików tez był pedofil .

Liste pedofilów widziałyście?

08 sty 2018 - 17:58:11

W naszym kraju mają raj na ziemi czarne stonki podatków nie płacą,zamiast pedofila księdza dać na listę to nasze państwo go chroni biskupi też ich bronią przenoszą na inną parafię w nagrodę aby obmacywał nowe dzieci zamiast złapać za mordę i zaprowadzić na policję wiadomo to od dawna,że wszystko zamiatają pod dywan.Ludzie pracują ciężko podatki płacą a ci czystą kasę do kieszeni.A belzebub rydzyk ile kasy wyciągnął na służbę zdrowia nie mają ale szaman musi dostać ale takie dziadostwo tylko jest w naszym zacofanym kraju którym tak naprawdę rządzi obce państwo Watykan

Liste pedofilów widziałyście?

08 sty 2018 - 18:49:50

Chronią ci co sami czystego sumienia nie maja, normalnie to na liście by wylądowali:)mnie to raczej nic już nie dziwi, to co się dzieje to raczej nie dla dobra zwykłych szarych ludzi, manipulacja i kosmiczne wyliczenia to dla prostego człowieka jest jak kosmiczna czarna dziura, i tak się kręci to wszystko, swój chroni swego, kasa trafia w konkretne miejsca, ludzie pracują i płaczą...a ci co udają dobrodusznych to liczą że z naiwnych polska zbudowana i można doić jak krowy, biedny nie pożałuje jak mu się wmawia że to dla jego dobra i zrobi wszystko naiwnie żeby poprawić swój los...kościoły i politycy świadomie to wykorzystują i większość tuszuje różne sprawy żeby nie psuć opini, ile osób otwarcie już krytykuje to co się dzieje, niestety strach jakiś tam jest w tych murach, wiedzą że jak ludzi stracą to przestaną istnieć, rząd natomiast nagłaśnia różne sprawy, taka gra pod publikę, jedni chwalą a inni się śmieją:)

Ale pedofilów nie trawię pod żadną postacią.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAFIARENKA na FB! Dołącz!