Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Dodatek do 500+

21 gru 2017 - 13:35:06

Cześć. Niebawem będziemy mieli z mężem możliwość dołączenia do programu rodzina 500 + i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty https://www.nestbank.pl/uslugi/500-plus.html . Co o tym sądzicie, może któraś z Was już miała okazję z tego skorzystać? W teorii wygląda na to, że można zgarnąć fajny dodatek pod warunkiem wzięcia udziału w programie i założenia 2 kont w nest bank. Czy może są tu jakieś haczyki, których ja nie widzę?

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 07:38:41

jedynie to cisną mi się na usta brzydkie wyrazy kiedy widze na co ida MOJE pieniądze z podatków ...

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 10:37:15

@kraka akurat chyba nie te które daje nestbank ale te z 500+ owszem. Zresztą idą też na wiele innych dziwnych rzeczy o których lepiej nawet nie myśleć jeśli nie zamierzasz zostać rewolucjonistką.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 10:52:42

Najpierw niech się dzieciątko urodzi a później można myśleć o 500+ i dodatku ze strony banku.
Pozdrawiam

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 14:13:22

Cytat
ellza
@kraka akurat chyba nie te które daje nestbank ale te z 500+ owszem. Zresztą idą też na wiele innych dziwnych rzeczy o których lepiej nawet nie myśleć jeśli nie zamierzasz zostać rewolucjonistką.
A może jakaś "rewolucja" byłaby wskazana, trwonią pieniądze które tak naprawdę do nich nie należą, przyszłe pokolenia zamiast dziedziczyć dobrze funcjonujące państwo doczekają się zadłużonej polski i biedy z nędzą, łatwo to przewidzieć widząc jak to obecnie jest...chcę się mylić, ale po tym co słyszę i widzę to przyszłość raczej kolorowo nie wygląda:)

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 14:41:41

Cytat
CzerwoneUsta

@kraka akurat chyba nie te które daje nestbank ale te z 500+ owszem. Zresztą idą też na wiele innych dziwnych rzeczy o których lepiej nawet nie myśleć jeśli nie zamierzasz zostać rewolucjonistką.
A może jakaś "rewolucja" byłaby wskazana, trwonią pieniądze które tak naprawdę do nich nie należą, przyszłe pokolenia zamiast dziedziczyć dobrze funcjonujące państwo doczekają się zadłużonej polski i biedy z nędzą, łatwo to przewidzieć widząc jak to obecnie jest...chcę się mylić, ale po tym co słyszę i widzę to przyszłość raczej kolorowo nie wygląda:)

nie mówię, że nie byłaby wskazana tylko najgłosniej zazwyczaj krzyczą Ci, którzy nie tylko nie zostaną rewolucjonistami ale nawet nie pójdą do urny czy nie wyraża sprzeciwu pzoa siecią

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 15:26:43

@ellzaNie bawię się w politykę i nie wierzę w ich zapewnienia o lepszej przysłości:)a w sieci i tak delikatnie piszę co o tym wszystkim sądze, w realu natomiast głośno wyrażam opinię i rozmawiam na ten temat, dlatego wiem jedno, chcesz coś osiągnąc licz tylko na siebie i to się sprawdza w rzeczywistości:) a pójśc do urny mogę jedynie wtedy kiedy naprawdę znam człowieka i widzę jakie ma dokonania, głosować na kogoś tylko dlatego że ładnie obiecuje to nie dla mnie, i faktycznie żal że niektórzy ludzie nie potrafią głośno protestować, dostaną parę złotych myśląc że to pomoc i walą pokłony w podziękowaniu zakładając "różowe okulary", i tak to działa:)

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 16:59:21

nie ma nic za darmo .

Dodatek do 500+

22 gru 2017 - 17:57:42

Cytat
kraka
jedynie to cisną mi się na usta brzydkie wyrazy kiedy widze na co ida MOJE pieniądze z podatków ...

to samo
ale niech sie leniwe rodziny nie ciesza tak bardzo, bo ten kretynski program musi pasc smiercia naturalna

Dodatek do 500+

31 gru 2017 - 00:47:18

Małżeństwo wychowało 7dzieci, obecnie kobieta jest emerytką z emeryturą w wysokości około 250zł, mąż jeszcze pracuje oczywiście dorywczo ponieważ nikt dziadka nie chce zatrudnić i zarabia jak jest dobry miesiąc około 1000zł, zimą praca jest sporadycznie a bywa że i nie ma, 2 dzieci wyjechało za granicę do pracy a 2 pracuje na umowy w polsce, i 3 bezrobotnych z rodzicami na ich utrzymaniu, sytuacja tej rodziny nie do pozazdroszczenia (jest tam również patologia)...i mam pytanie, czy takiej kobiecie z racji tego że urodziła tyle dzieci nie należy się dodatek do emerytury za każde dziecko np również 500+, czy ona i inne kobiety które wcześniej poświęciły się dla rodziny i żyły w nędzy nie zasługują już na pomoc państwa? Za takie poświęcenie moim zdaniem coś im również się należy skoro teraz 500+ daje się na zachętę do rodzenia jak największej ilości dzieci, to osoby które wcześniej o to zadbały również powinny dostać jakieś zadośćuczynienie, normę przecież wyrobiły a z emerytury 250zł to na opłaty nawet nie wystarczy, o tych kobietach państwo zapomniało, one już jak widać się nie liczą i są zbędnym balatem, na takie matki polki brak jest funduszy, jak widać liczy się "tu i teraz" a reszta jest milczeniem.

Właśnie dzisiaj usłyszałam o tej rodzinie i poznałam kobietę, naprawdę takie życie jak ona ma to nie życzę nikomu, ale kobieta jest dumna i zaradna, pokornie znosi swój los, 250 zł emerytury za urodzenie 7 dzieci i wychowanie to WSTYD DLA PAŃSTWA POLSKIEGO w sytuacji kiedy zachęcają rodziny do rozmnażania w zamian za dodatek...w jakiej sytuacj będą matki tych dzieci kiedy one dorosnął, oby nie w takiej jak ta kobieta. Szkoda że o takich ludziach państwo już nie pamięta, zrobili się bezużyteczni i nie zasługują na dodatki, żenada,wstyd i hańba...wkurzyłam sięzły

Dodatek do 500+

31 gru 2017 - 09:18:40

zawsze tak było jak cięgnę pamiecią.
a głupie ludzie dają się na to nabrać to taka mania forsa forsa . w zyciu nawet nie dostałam zasiłku rodzinnego na dziecko żadnej wyprawki po urodzeniu
ludzie dają się nabrać na te 500
nic nie ma za darmo
a co będzie jak zmnienią system ?
kto te dzieci utrzyma ?

Dodatek do 500+

12 gru 2018 - 19:00:32

Na pewno wygodna opcja.

Dodatek do 500+

12 gru 2018 - 20:46:48

ludzie to durne istoty i łykaja wszystko jak młode pelikany



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Święta i życzenia