Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

51 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

54 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biżuteria ze srebra

13 gru 2017 - 16:08:07

Hej, na dzisiejszy temat dla dla Was dwa słowa. Srebrna biżuteria. Gdzie kupujecie i co najbardziej lubicie ze srebra nosić? Osobiście uwielbiam naszyjniki, więc jeśli macie na liście ulubionych jakiś sklep, chętnie popatrzę :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-15 11:42 przez kasssnia.

Biżuteria ze srebra

13 gru 2017 - 16:15:25

ja mam w domu tego duzo
kupowane w salonach różnych , mąż mi zawsze kupuje .

Biżuteria ze srebra

13 gru 2017 - 17:29:25

Ja biżuterię dostaję od męża najczęściej z YES, srebro lub białe złoto, bo za żółtym złotem nie przepadam. Luknij na YES, mają dużo ładnych rzeczy ☺

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Biżuteria ze srebra

13 gru 2017 - 17:46:25

lubię srebro- bardziej niż złoto. Jeżeli kupuję sama to TYLKO stacjonarnie, nie lubię kupować srebra orzez iternet- muszę je obejrzeć, pomacać, przymierzyć.
Najczęściej kupuję kolczyki i zawieszki do łańcuszka.

Nie mam ulubionych sklepów bo kupuję w wielu różnych, najczęściej u sprawdzonego lokalnego jubilera.

Biżuteria ze srebra

14 gru 2017 - 12:59:21

Ja najbardziej lubie kupowac w Beryl :) Jakosc bardzo dobra i cena bardo przystepna :)

Biżuteria ze srebra

14 gru 2017 - 13:53:30

Albo to spam albo jesteś "zielona" w tym temacie. Radzę poszukać opinii odnośnie tego sklepu w internecie. Ja znalazłam taką, w której stwierdzono, że po przebadaniu ichniejszego rzekomo srebrnego pierścionka w urzędzie probierczym okazało się, że zawiera on jedynie 40% srebra...

Biżuteria ze srebra

14 gru 2017 - 16:02:27

Niestety, domieszki to żadna nowość, taka biżuteria ma swoje oznaczenia ale ktoś kto tym handluje nie uwzględnia tego w próbie, oznacza jako czyste srebro czy złoto, ktoś kto słabo orintuje się w temacie przepłaca za takie mieszanki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsze konto osobiste jakie wybrać i dlaczego ?