Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki smartfon polecacie?

12 gru 2017 - 09:23:09

Dziewczyny mam straszny dylemat. Popsuł mi się mój telefon. Dodam, że miałam go dość długo - to i Phone 4s. Uwielbiałam go, bo miał i dobry aparat i dobrze chodził i miał wszystko co trzeba. Ale niestety jego żywot już się skończył. I teraz mam straszny dylemat, bo nie wiem jaki wybrać nowy. Jest tyle modeli, że sama nie wiem na co się zdecydować. Możecie coś podpowiedzieć?

Jaki smartfon polecacie?

12 gru 2017 - 09:36:26

@yulku wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania co do telefonu i przede wszystkim budżet :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki smartfon polecacie?

12 gru 2017 - 15:48:11

No na pewno chciałabym mieć dobry, mega dobry aparat. No i w sumie by chodził płynnie. Korzystałam do tej pory z iPhona więc nie do końca jestem pewna czy chce zostać przy tej marce, czy może wybrać coś na Androidzie.

Jaki smartfon polecacie?

12 gru 2017 - 17:06:15

@yulku też byłam posiadaczką iphone i o ile aparat uważam, że jest w porządku o tyle użytkowanie telefonów na androidzie jest dla mnie wygodniejsze. Tak jak pisałam, ważne tutaj jest to w jakim przedziale cenowym chcesz kupić telefon.

Jaki smartfon polecacie?

13 gru 2017 - 07:21:27

Samsungi polecam z czystym sumieniem.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki smartfon polecacie?

13 gru 2017 - 10:24:19

No ok, ale Samsungów jest na prawdę sporo. Możesz podać jakieś konkretne modele warte uwagi? Wrzucę sobie w <moderacja-reklama> i porównam co jest lepsze. Bo wiadomo, że co model to inne parametry. A co do ceny to powiedzmy, że nie mam limitu, bo tak jak mówiłam, wolę kupić coś raz a porządnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 08:16 przez moderator.

Jaki smartfon polecacie?

13 gru 2017 - 15:52:05

Ja polecam smartphone firmy Honor model 8 albo 9 bardzo bobry i wydajny telefon jak na swoją cenę, ja posiadam model 8 i działa wszystko płynnie bez jakichkolwiek problemów .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Jaki smartfon polecacie?

13 gru 2017 - 17:57:06

ja mam Asus Zenofne Laser 2- teraz juz są nowsze modele i ponoć też bardzo dobre


Jaki smartfon polecacie?

13 gru 2017 - 19:44:32

Polecam Huawei p8 lite ;)

Jaki smartfon polecacie?

13 gru 2017 - 23:32:38

Ja mogę również polecić Huawei`a. Po przejściach z Sonym Xperia E Dual, który to telefon był kompletna porażką, katastrofą i shitem totalnym postanowiłem rozsądniej podejść do zakupu telefonu i po burzy mózgu i po zasięgnięciu sporej ilości opinii nabyłem Huawei G9 Youth ( <moderacja> ). Jest to azjatycka, rozszerzona wersja P9 Lite i śmiga bez problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 21:09 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki smartfon polecacie?

14 gru 2017 - 16:06:14

A testował ktoś z Was xiaomi?? Bo taki model wyskoczył mi w porównywarce i podobno to wyższa półka.

Jaki smartfon polecacie?

14 gru 2017 - 23:10:55

Cytat
yulku
A testował ktoś z Was xiaomi?? Bo taki model wyskoczył mi w porównywarce i podobno to wyższa półka.

Na jego temat się nie wypowiem z powodu niewiedzy, natomiast możesz jeszcze zerknąć na Honor 7, Honor8 czy Honor 9 lub na wspomniane wyżej Huawei`e ale w nieokrojonej wersji. Czyli bez oznaczenia "Lite". Przyrostek "Lite" oznacza zubożoną wersję danego modelu. Na portalu mgsm.pl możesz porównać całe mnóstwo dostępnych na rynku telefonów :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki smartfon polecacie?

15 gru 2017 - 11:10:08

No ja korzystam z komórkomatu i tam porównuje modele telefonów, ale ponieważ dość dawno nie kupowałam ani nie interesowałam się tym tematem nie byłam świadoma jak to wszystko poszło do przodu i wybór modelu mnie po prostu przeraził. Lite faktycznie są słabe, podobno bardzo się psują. Dlatego je wykluczam. Ale ciekawi mnie ten model z Chin, wiele opinii ma pozytywnych. Najlepiej będzie jak się po prostu udam do jakiegoś sklepu i dotknę poszczególnych modeli.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki smartfon polecacie?

05 sty 2018 - 14:40:40

Ja Ci polecę coś z górnej półki - Samsung Galaxy S7 - te telefony są świetne. Moja siostra ma taki i jak przyjechała do mnie to się nim trochę pobawiłąm i jestem zachwycona jego możliwościami.

Jaki smartfon polecacie?

05 sty 2018 - 15:04:41

Od 9 lat jeste wierny Samsungom. Napiszę tylko tyle - jak nim nie rzucasz pod wpływem emocji, ani nie instalujesz shitowych aplikacji, to Ci będzie wiernie służył dwa-trzy lata.
Miałem nawet ejfona - dobra maszyna - ale nie z mojej bajki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biżuteria ze srebra