Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za 10 groszy opinie

04 gru 2017 - 12:56:54

Szukałam rano kilku ostatnich swiątecznych prezentów i trafiłam na portal aukcyjny za10groszy. Wśród propozycji prezentów dla brata miałam zegarek dlaktórego ceny na innychs tronach były powalające ale wujek google znalazł ten sam zegarek za śmieszną cenę na stronie za10groszy.pl.
Widze że to są jakieś aukcje, ponoć na tym za 10 groszy można sporo rzeczy kupić w naprawde dobrych cenach ale opinie są różne. Dziwnie to podejrzane, niektórych przedmiotów nikt nie podbija ani nie licytuje mimo, że ceny są np 3x mniejsze niż gdzie indziej. Przykładowo ten zegarek na all kosztuje 365 zł a na za 10 groszy 99 zł.

Miałyście doświadczenie i jakieś opinie o tym serwisie za 10 groszy? czy może to kolejna ściema dla naiwnych?

za 10 groszy opinie

04 gru 2017 - 13:46:05

z tego co ja wiem to jest to portal dla hazardzistów i rzeczy tam wystawione mozna kupic i owszem moze i taniej ale na pewno nie z 10 groszy działo to tak samo jak allegro i sa licytacje kto da najwiecej ten wygrywa

za 10 groszy opinie

04 gru 2017 - 14:56:03

@agata74 a to za10groszy nie działa podobnie jak kiedyś podbij czy jakoś tak? wiem że kliknęłam wtedy licytuj i ciągle wychodziło że ktoś mnie przelicytował

za 10 groszy opinie

04 gru 2017 - 15:06:00

Cytat
YesNoMaybe
@agata74 a to za10groszy nie działa podobnie jak kiedyś podbij czy jakoś tak? wiem że kliknęłam wtedy licytuj i ciągle wychodziło że ktoś mnie przelicytował
nie znam tego podbij ale o 10 groszy swego czasu mąż sie tym zainteresowł i czytał opinie dlatego wiem ze to troszkę naciagane jest. To ja chyba wolalabym juz na alle kupic bo tam masz jasno okreslone zasady i nikt cie nie przebije jedyny minus ze czekasz ok 30 dni chodz jak kupowalam to chyba po 2 tyg mi przyszło

za 10 groszy opinie

04 gru 2017 - 18:47:27

ja myślę że to działa chyba inaczej .
Jesli ty podbijasz podbija następny to chyba zarabia ten kto nie podbija czyli firma która wystawiła czyjąś odzież tak jak płacimy my od sprzedaży na allegro.
Tak mi się wydaje.
Też słyszałam że jak firma zgłasza ofertę pracy i zgłaszają się ludzie a ta praca to fikcja , ale dalej zgłaszają się ludzie i ta firma zarabia na tym że daje ogłoszenie .
Coś w podobnym stylu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

za 10 groszy opinie

04 gru 2017 - 20:10:59

Jak dla mnie to jakaś skucha niby za 10 gr a jak czytam to niby za 99 zł, o. Kto w ogóle sprzedaje coś za 10 gr jak może sprzedać za 99 zł, może jakie firmy dwa przedmioty puszczą po 10 gr, a jak się ludziska rzucą to "dopiłują" cenę odpowiednio.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-04 20:11 przez malmie.

za 10 groszy opinie

04 gru 2017 - 21:08:29

a ten nowy portal już jest otwarty...czy co? wie ktoś może

za 10 groszy opinie

05 gru 2017 - 08:57:59

Cytat
Polaris3
a ten nowy portal już jest otwarty...czy co? wie ktoś może
no musi byc otwarty skoro już ona na niego weszła.

za 10 groszy opinie

05 gru 2017 - 09:28:44

Za 10 groszy działa od kilku lat, a jest to zmyślne oszustwo.
To co zalicytujesz przepada, jeśli nie wygrasz aukcji :) Więc to, że ktoś wygrał coś za 99 zł dla sprzedającego nie oznacza 99 zł - tylko biedne złotówki zainwestowane przez 20 licytujących. Poza tym, zdaje się, że można sobie kupić przedłużenie trwania licytacji, więc nigdy nie wiadomo tak naprawdę kiedy się ona skończy. Dla hazardzistów i desperatów.

za 10 groszy opinie

05 gru 2017 - 09:36:39

To ściema. Poustawiane są boty, które automatycznie podbijają oferty.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

za 10 groszy opinie

05 gru 2017 - 20:23:11

Cytat
alicja70
(...) To co zalicytujesz przepada, jeśli nie wygrasz aukcji :) (...)

Jak widać naiwnych wielu skoro działają ileś tam lat. Ludzie licytują i kasiorę komuś nabijają, a ten co kupi pewnie mega zadowolony, że tak tanio nabył, no w końcu inni mu to sfinansowali.

za 10 groszy opinie

05 gru 2017 - 21:08:34

Ja tam od czasu do czasu gram - traktuję to jako zabawę. Trzeba mieć dużo szczęścia, mnie się udało wygrać 3 razy i to mniej wartościowe rzeczy, ale na szczęście stratna nie jestem ;) Postanowiłam, że będę grać dopóki wychodzę na zero lub jestem na plusie, hazardzistka ze mnie żadna ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

za 10 groszy opinie

05 gru 2017 - 23:45:42

Po zapoznaniu się deko z owym 10gr uważam, że lepiej nie iść w te okazje za grosze zwłaszcza, że kasiora z tych niby licytacji przegranych przepada bezzwrotnie. Lepiej już iść i kupić prezent tam, gdzie płaci się normalnie, a nie najpierw zapłać, a może sobie coś kupisz :D Ja tego w każdym razie żadnemu z moich znajomych nie polecę.

za 10 groszy opinie

06 gru 2017 - 09:01:36

eeeee czyi mogę sobie licytować 100 zł a jak ktoś da 101 to moje 100 zł przepada? wow

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień Darmowej Dostawy # 12.2017