Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tak jak w temacie, jaka jest najlepsza lub najdziwniejsza rzecz jaką znaleźliście?
Ja pod śmietnikiem znalazłam złotą obrączkę w woreczku strunowymhmm

nikt nic?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-05 14:15 przez princesssska.

Ja niestety nic nie znajduję, prędzej coś zgubię☺ Moja znajoma idąc do sklepu po buty znalazła 200 zł, więc można powiedzieć, ze buty były za darmo☺

niestety podobnie jak poprzedniczka częściej gubię rzeczy niż znajduję. Raz- w wigilię znalazłam męską skórzaną saszetkę a w niej legitymacja kombatanta, pieniądze i lekarstwa. Pół dnia spędziłam w innym mieście czekając aż Pan ją odbierze;)

Znalazłam pieniądze kilka razy, niedużo. Zgubiłam rękawiczkę i parasol w autobusie. Mąż zgubił portfel z dokumentami, ktos zabrał kase, a resztę (portfel i dokumenty) wrzucił do skrzynki pocztowej.

Ja na spacerze w lesie znalazłam zużyte... No wiecie co ;)

Ja znalazłam portfel z dokumentami i kasą. Po przeprowadzeniu fejsbukowego śledztwa okazało się, że właścicielka mieszkała kilka domów dalej i chodziła do jednej klasy z moim bratem:)

znalazłam portfel i dokumenty dziewczyny z osiedla wysiadajac z taksówki wypadły a ona nie była tego świadoma jej, dobrze ze była tam karta pracownicza ikea dzieki małemu śledztwu dokumenty trafiły jeszcze tego samego dnia do niej, radość jej bezcenna.

Ja znalazłam .... się w domu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za 10 groszy opinie