Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklama dla salonu

23 lis 2017 - 12:26:59

Cześć :) Żona prowadzi salon fryzjerski i od dawna mówi ,że chce jakoś go rozreklamować. Chce jej zrobić niespodziankę i zająć się tą reklamą. Problem w tym że nie wiem co jest teraz na "czasie". Kiedyś były tylko jakieś ulotki itp. Proszę o podpowiedzi.

Reklama dla salonu

23 lis 2017 - 12:35:25

Cytat
zuber198
Cześć :) Żona prowadzi salon fryzjerski i od dawna mówi ,że chce jakoś go rozreklamować. Chce jej zrobić niespodziankę i zająć się tą reklamą. Problem w tym że nie wiem co jest teraz na "czasie". Kiedyś były tylko jakieś ulotki itp. Proszę o podpowiedzi.

kolejne nowe konto mąż o facet na portalu szafa,,, i co teraz ktoś zareklamuje agencje reklamową tzn ty z innego też nowego konta?

Reklama dla salonu

23 lis 2017 - 12:41:03

Dobrze się czujesz ? Jeśli nie możesz mi pomóc to nie wypowiadaj się..

Reklama dla salonu

23 lis 2017 - 14:27:28

Pytanie jak duży macie budżet i ile chcecie przeznaczyć na reklamę. Mogą to być ulotki, z którymi klienci będą mieli zniżki na strzyżenie, farbowanie, różnego rodzaju zabiegi, które oferuje salon (jak duża zniżka zależy od tego, na ile możecie sobie pozwolić, wiadomo im większa zniżka tym więcej potencjalnych klientów). To może przyciągnąć klientów, ale żeby pozyskać ich na dłużej lub na stałe nie wystarczy jednorazowa promocja. Jeśli salon świadczy profesjonalne usługi to zadowoleni klienci będą najlepszą reklamą:)

Reklama dla salonu

23 lis 2017 - 18:32:53

ulotki albo może jakaś reklama na necie :)

Reklama dla salonu

24 lis 2017 - 12:12:03

Żałosne jest przede wszystkim uważanie nowych kont za stworzone tylko dla reklamy. Gratuluję!

Reklama dla salonu

24 lis 2017 - 14:32:35

facebook. Zacznijcie prowadzić fanpage ze zdjęciami, duużo zdjęć, róbcie promocje, o których na bierząco piszcie, może karty lojalnościowe na "stempelki", które dają rabat. 1 zasada marketingu jest taka - zastanów się, co zachęciłoby Ciebie do przyjścia do salonu, z jakich promocji/rabatów chętnie skorzystałbyś. Powodzenia!

Reklama dla salonu

25 lis 2017 - 13:26:43

myslę ze duży baner , ulotki też dobre .

Reklama dla salonu

14 mar 2018 - 12:33:09

Cytat
Clanga
Żałosne jest przede wszystkim uważanie nowych kont za stworzone tylko dla reklamy. Gratuluję!
to nie żałosne tylko sama prawda, wystarczy sobie poptarzeć zakładany wątek a potem zero odzewu od załozycielki/la i potem znow nowe konto i podane linki.

Cytat
edekzkrainykredek2

Cześć :) Żona prowadzi salon fryzjerski i od dawna mówi ,że chce jakoś go rozreklamować. Chce jej zrobić niespodziankę i zająć się tą reklamą. Problem w tym że nie wiem co jest teraz na "czasie". Kiedyś były tylko jakieś ulotki itp. Proszę o podpowiedzi.

kolejne nowe konto mąż o facet na portalu szafa,,, i co teraz ktoś zareklamuje agencje reklamową tzn ty z innego też nowego konta?
od jakiegos czasu mam wrazenie ze albo to robi administracja albo płaca komus by zakładał nowe konta i reklamował. Odświeżane sa jakies stare z przed 4-5 lat wątki, dla podtrzymywania konwersacji i udawania że cos sie dzieje na szafie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 12:36 przez agata74.

Reklama dla salonu

14 mar 2018 - 17:14:44

agata74 Koleś nie zareklamował firmy reklamowej z innego konta bo go ubiegłam:) nikt normalny nie szuka pomocy tu na szafie z nowym kontem(założył konto aby dowiedzieć się na szafie a miał dostęp żeby w Google poszukać:) a łaski to łykają:) tez uważam ze szafa powinna weryfikować konta nowe zakładane żeby właśnie taki dym się nie robił :) pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-14 17:17 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Reklama dla salonu

14 mar 2018 - 21:03:05

O! Reklama, no dobra reklama to mądra, a tak to kasa w błoto wyrzucona.
Osobiście uważam, że stylizacje co całkiem dobra reklama, ale w sumie co ja tam wiem.

Reklama dla salonu

15 mar 2018 - 09:48:15

Reklamę to ty już zrobiłeś na szafie.
konflikt

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Reklama dla salonu

22 mar 2018 - 13:19:04

Trzeba mieć dobrze przygotowaną stronę WWW. Raczej dość trudno jest osiągnąć w dziesiejszym czasie sukces bez tego... Ciekawe jest np. to <moderacja> strony internetowe.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-28 22:36 przez moderator.

Reklama dla salonu

18 paź 2018 - 12:39:48

Salon fryzjerski to raczej lokalna marka (chyba, że zamierzasz robić sieć :D), dlatego dobrym pomysłem jest skupienie się na uzyskaniu rozpoznawalności najpierw w swojej okolicy. Nie przeszkadza to oczywiście w korzystaniu z dobrodziejstw internetu. Jak dla mnie to powinno iść w parze :D

Fajnym rozwiązaniem było zastosowanie reklamy od - http://nim.com.pl/ korzystaliście z takiej formy reklamy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-13 23:49 przez www111.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najdziwniejsza/ najlepsza rzecz jaką znalazłam