Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

12 minut temu

Przebranżowienie lokalu

48 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

14 lis 2017 - 07:01:34

Cytat
kukingaku
Jezu gdybym miała czekać aż uzbieram 50 zł to chyba bym kilka lat czekała.
Nic a nic nie idzie sprzedaż na tej szafie.

dokładnie nawet nie ma ludzi którzy oglądają oferty zamieszczone na szafie a co dopiero z kupnem

ta era już minęła na takie portale...teraz szmaty nowe W Lidlu za grosze można kupić i oddać jak coś nie zpasuje to kto by kupił i miał problem ze zwrotem,wymianą itd ile przesyłki kosztują już nie mówić o zamrożonych 50zł bo trzeba czekać żeby prowizję ominąć i nie tracić kilku groszy - wybaczcie ale to się nie opłaca to ja na bazarku szybciej sprzedam i nie muszę wysyłek robić i czekać na pieniądze.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

14 lis 2017 - 09:05:56

@Maja przyszło mi powiadomienie o odświeżeniu tylko jednej oferty, po tylu miesiącach chyba nie o to mi chodziło ;(

@Polaris3 już bez przesady za 50 zł życia sobie nie ułożysz :D a masz przynajmniej dobrą skarbonke tańczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-14 09:10 przez Beatka8523.

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

14 lis 2017 - 09:36:58

@Polaris3 już bez przesady za 50 zł życia sobie nie ułożysz :D a masz przynajmniej dobrą skarbonke tańczy[/quote]

nie przesadzaj że szafa to skarbonka SZAFA to stracony czas na wystawianie czegokolwiek
skarbonkę mam w domciu i ma się dobrze....przynajmniej nikt nie obraca moimi pieniędzmi i zawsze je mam pod reką nie muszę się prosić żeby czekać na wypłacenie o trzeba uzbierać 50zł żeby bez prowizji wypłacić pieniądze
czyli z tego wynika że niby opłaca się wystawiać ciuchy powyzej 51zł ...a nie lepiej to znieść i wprowadzić promowanie płatne tak jak na V...d

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

14 lis 2017 - 09:37:25

Dziękuję za szybką reakcję i pomocbrawo

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

14 lis 2017 - 09:44:32

Mam nadzieję że o każde odświeżanie nie czeba się będzie prosić.
Ja tutaj już nic nie wystawiam od pół roku bo zainteresowania brak i szkoda czasu.
Wchodzę, pogadam na forum,zdejmę oferty które sprzedałam gdzie indziej i tyle.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

14 lis 2017 - 11:21:14

Skoro dziewczyny pytają i informują o wadach pewnych funkcji to pewnie się opłaca tutaj sprzedawać, bo inaczej co by to kogo interesowało.
Dobrze, że w ogóle jest coś takiego jak odświeżanie.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

14 lis 2017 - 13:03:37

No dziękuję bardzo płacić za odświeżenie... od kiedy to zobaczyłam już na Vinted nie zaglądam...tutaj jakiegoś super ruchu nie ma a jednak na koncie szafy mam ponad 500 zł, więc może u Ciebie był z czymś problem hmm
Tutaj jest konkretny system kupowania jak na Allegro jeśli ktoś jest czymś zainteresowany wciska ,,kup teraz" i kupuje to jest świetne!
A na Vinted? brak słów pełno zapytań od małolat o wymianę, choć jasno widać, że zaznaczona jest sprzedaż...i po co?

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

15 lis 2017 - 13:58:16

Teraz nie działa dodawanie zdjec w ofertach

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

15 lis 2017 - 14:59:46

Cytat
8782
Teraz nie działa dodawanie zdjec w ofertach

wyświetla się jakiś komunikat? u mnie działa poprawnie

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

15 lis 2017 - 15:06:11

Juz działa dziekuje

odswieżanie ofert nie funkcjonuje?

15 lis 2017 - 15:18:45

Ja nie widzę żebym mogła cokolwiek odświeżyć...
Jeśli chodzi o sprzedaż myślałam że będzie tu ok... ale niestety nie jest... Więcej sprzedaje na innych portalach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Black Friday 2017- zbiorczy!