Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Badoo opinie

08 lis 2017 - 09:48:56

Krzystała któraś z was z portalu badoo? opinie mile widziane!
Wiem, że jest sporo portali randkowych a nie tylko badoo ale nie szukam chłopaka, męża czy partnera. Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy, nie mam wiele wolnego czasu ale nie chcę go spędzać sama. Na badoo chciałam znaleźć kogos z kim można wyskoczyć do kina, teatru, na spacer czy jakiś koncert.

Jakie są wasze opinie na temat badoo? a może to kolejne badziewie gdzie siedzą sami faceci w celu matrymonialnym? jeśli nie badoo to co?
będę wdzięczna z aporady i opinie bo nie mam doświadczenia ani z badoo ani innymi tego typu stronami.

Badoo opinie

08 lis 2017 - 10:28:57

sorry, ale musisz byc bardzo zdesperowana skoro szukasz znajomosci na tego typu portalach. Daj sobie czas na poznanie ludzi a nie ledwo sie przerowadziłas i juz szalejesz ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Badoo opinie

08 lis 2017 - 10:59:05

Powiem tak, kiedyś całkiem przypadkiem tam trafiłam, nigdy nie zaglądałam, a później odezwał się do mnie chłopak. I muszę przyznać, że do tej pory jesteśmy dobrymi znajomymi, więc nie wszyscy są nastawieni tak, jak piszesz :) Ale bez porównania moje miasto do Warszawy :)

Badoo opinie

08 lis 2017 - 11:09:28

@agata74 z tą desperacją to trochę przesada. Jednak jakbym miała liczyć że poznam kogoś w spożywczaku na zakupach albo w tramwaju to mogłoby to potrwać wieki

Badoo opinie

08 lis 2017 - 14:55:43

Cytat
aniacichowiec
@agata74 z tą desperacją to trochę przesada. Jednak jakbym miała liczyć że poznam kogoś w spożywczaku na zakupach albo w tramwaju to mogłoby to potrwać wieki
Nie wiem co robisz w tej warszawie ale penie pracujesz może sie uczysz wiec ludzi poznasz, jest tez wiele osób z warszawy na szafie z którymi tez mozna sie spotkac na kawie czy na plotkach wiec spokojnie daj sobie czas, badoo nie zajac nie ucieknie ;)

Badoo opinie

08 lis 2017 - 15:15:24

Ja na badoo poznalam milosc swojego zycia przez przypadek :D A nie szukalam partnera tylko zabijalam po prostu nude :) To nie jest w zadnym przypadku desperacja tylko XXI wiek, gdzie spolecznosciowe cuda sa na porzadku dziennym :)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Badoo opinie

08 lis 2017 - 17:57:08

Hej :) Kochana ja na Badoo poznałam miłość mojego życia serce I serio teraz pisze jesteśmy ze sobą już 3 lata (a rok zajeło nam żeby się spotkać, bo jakoś było nie po drodze) tańczy Na początku miałam podejście takie jak ty zabić nudę a przy okazji fajnie spędzić czas, bo nie ukrywam, że z niektórymi osobami pisało mi się tak fajnie że umówiłam się na kolację lub obiad.
Jeśli chodzi o cel mężczyzn którzy tam są, to raczej nie jest to cel matrymonialny.... pisząc z niektórymi a wręcz z dużą rzeszą to 3/4 mężczyzn szuka tam sexu niestety. Bądź ostrożna bo niestety wariatów nie brakuje, ale w miejscu publicznym nikt Ci krzywdy nie zrobi :) Good Luck kiss

Badoo opinie

08 lis 2017 - 19:11:48

Cytat
agata74
sorry, ale musisz byc bardzo zdesperowana skoro szukasz znajomosci na tego typu portalach.. (..)

wydaje mi się, że skoro są takie portale- to jest taka potrzeba.. Mowienie o kimś że jest musi być strasznie zdesperowany bo używa takiego portalu jest nieco.. słabe ;)

Badoo opinie

13 lis 2017 - 15:47:04

@marlenabogucka @Beatka8523 życie bywa przewrotne i jak widać liczy się człowiek a nie miejsce :)

Badoo opinie

13 lis 2017 - 17:34:42

Bardzo polecam! Poznałam tam swojego obecnego faceta, jesteśmy razem prawie 2 lata i w realu nie byłoby szans, żebyśmy się poznali, bo nie bywaliśmy w tych samych miejscach, żeby na siebie chociażby wpaść. I jestem teraz mega szczęśliwa :) a mamy do siebie tylko 20 km.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Badoo opinie

13 lis 2017 - 22:22:08

Nie rozumiem, bo co szukać na niby portalu randkowym jak się nie szuka tego co jest w "przesłaniu" tego serwisu. Już lepszy warzywniak i dla mnie tak jak dla Agaty jest to pewien rodzaj desperacji albo udawanie, że się nie szuka czegoś co jednak faktycznie jest celem poszukiwać.

Badoo opinie

14 lis 2017 - 01:06:23

Osobiście polecam grupy na FB. Przynajmniej w większości są to realne osoby tak Badoo ma raczej kiepską opnie (wśród moich znajomych) Poszukaj na FB jakichś grup o zainteresowaniach podobnych do Twoich, jest tego multum :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Badoo opinie

14 lis 2017 - 11:11:44

Najgorzej jak się komu trafi jaki naciągacz co to pięknie prawi słówka w internecie i jeszcze kasiorę wyciągnie, no ale i w warzywniaku taki trafić się może :D no ale przynajmniej sklepowa może pomóc w rozpoznaniu takiego delikwenta, a w tych internetach matrymonialnych to się trza opisać, żeby coś uzyskać. Były już tutaj takie wątki o adoniskach internetowych, nawet na jednego polowałam, ale wywinął się ... nastolatki se szukał zły
Ja to nie wiem, że teraz ludzie tak chętnie w internecie wypisują, a realu to jakieś takie mikre są.

Badoo opinie

14 lis 2017 - 16:44:34

Ja poznałam swojego (już) narzeczonego na Badoo 3 lata temu :) w lipcu bierzemy ślub.

Co prawda to był jedyny facet, z którym spotkałam się wówczas rozmawiając na badoo, ale jestem przeszczęśliwa, że weszłam na ten portal :) - co prawda ciągle mu powtarzałam, że chcę tylko porozmawiać.. do dziś mi to wypomina :)

Badoo opinie

29 lis 2017 - 17:54:46

Ja to się kompletnie na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zawiercie, okolice - poszukuję koleżanki :))