Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

hurtownia internetowa z ciuchami

27 wrz 2017 - 22:27:13

Hej dziewczyny! co myślicie o takiej <moderacja-link reklama>? Trafiłam tam kilka dni temu i zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Produkty mają fajne, ale problem w tym, że trzeba kupić kilkanaście (kilkadziesiąt) sztuk takich produktów na raz. Z jednej strony kwota wydaje się śmieszna - gdzie ja kupię 12 par jeansów za 2 stówki, ale z drugiej strony 12 par jeansów:D? I nie wiem co robić - jak uważacie, pakować się w to?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 22:30 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

hurtownia internetowa z ciuchami

27 wrz 2017 - 22:33:28

W sam raz na 12 dni :D Fajna sprawa :D Nic tylko brać.

hurtownia internetowa z ciuchami

27 wrz 2017 - 22:37:56

Pakować się:)

hurtownia internetowa z ciuchami

28 wrz 2017 - 20:48:38

super pakować się

hurtownia internetowa z ciuchami

28 wrz 2017 - 20:54:04

Cytat
spikker
Hej dziewczyny! co myślicie o takiej <moderacja-link reklama>? Trafiłam tam kilka dni temu i zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Produkty mają fajne, ale problem w tym, że trzeba kupić kilkanaście (kilkadziesiąt) sztuk takich produktów na raz. Z jednej strony kwota wydaje się śmieszna - gdzie ja kupię 12 par jeansów za 2 stówki, ale z drugiej strony 12 par jeansów:D? I nie wiem co robić - jak uważacie, pakować się w to?


A co to za hurtownia? I skąd wiesz ze maja fajne ciuchy? W hurtowni awanti ciuchy na zdjęciach wyglądają dobrze a potem chińskie szmaticzki ci przychodzą :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-28 20:54 przez edekzkrainykredek2.

hurtownia internetowa z ciuchami

28 wrz 2017 - 22:12:57

Cytat
edekzkrainykredek2
Cytat
spikker
Hej dziewczyny! co myślicie o takiej <moderacja-link reklama>? Trafiłam tam kilka dni temu i zastanawiam się nad złożeniem zamówienia. Produkty mają fajne, ale problem w tym, że trzeba kupić kilkanaście (kilkadziesiąt) sztuk takich produktów na raz. Z jednej strony kwota wydaje się śmieszna - gdzie ja kupię 12 par jeansów za 2 stówki, ale z drugiej strony 12 par jeansów:D? I nie wiem co robić - jak uważacie, pakować się w to?


A co to za hurtownia? I skąd wiesz ze maja fajne ciuchy? W hurtowni awanti ciuchy na zdjęciach wyglądają dobrze a potem chińskie szmaticzki ci przychodzą :)

I pomyśleć, że kiedyś kupowałam tam ciuchy z bershki, stradivariusa, ichi i tym podobnych. Jednak to było ok. 8-10 lat temu :D

hurtownia internetowa z ciuchami

28 wrz 2017 - 22:15:18

I pomyśleć, że kiedyś kupowałam tam ciuchy z bershki, stradivariusa, ichi i tym podobnych. Jednak to było ok. 8-10 lat temu :D[/
To ci teraz powiem ze to były podróbki tylko miały metki przyszywane :) tez jeszcze były 2 inne takie hurtownie na Śląsku pewnie kojazysz:)?

hurtownia internetowa z ciuchami

28 wrz 2017 - 22:47:48

bierej! skoro takie super ekstra ciuchy to sprzedasz 4 pary spodni po 50 zł para i zostanie Ci 8 par za free :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Remont mieszkania