Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wysyłka

25 wrz 2017 - 18:54:03

Hej :) Założyłam tu konto po raz pierwszy i zastanawia mnie jedna sprawa. Jak dokonujecie wysyłek ? Jak to wygląda ? Po prostu wysyłacie to na poczcie na koszt odbiorcy ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Wysyłka

25 wrz 2017 - 20:00:08

Kupująca płaci przelewem za zakup oraz wysyłkę, po otrzymaniu pieniedzy wysyłam przesyłkę z potwierdzeniem

Wysyłka

26 wrz 2017 - 18:23:45

Cytat
lola17xD
Kupująca płaci przelewem za zakup oraz wysyłkę, po otrzymaniu pieniedzy wysyłam przesyłkę z potwierdzeniem
dokładnie tak

Wysyłka

26 wrz 2017 - 20:33:09

chodzi ci o wysyłkę za "pobraniem" hmm

Wysyłka

26 wrz 2017 - 21:49:56

najlepiej wysyłać po wpłacie na konto masz cennik na stronie poczty mniej więcej szacujesz ile będzie kosztowało doliczasz kopertę i piszesz cennik:)jako że jesteś nowa nie polecam pobrań bo moze sie zdarzyć że ktoś nie odbierze i ty poniesiesz koszt wysyłki odebrania zwrotu:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Wysyłka

26 wrz 2017 - 22:29:31

Najogólniej to wygląda tak, że zweryfikowani użytkownicy mają dostęp do funkcji sprzedaży, a podczas wystawiania oferty w stosownym miejscu rozwija się menu, gdzie jest kilka form przesyłek. Obecnie jesteś użytkownikiem zarejestrowanym, ale bez weryfikacji. Wobec tego nie posiadasz dostępu do funkcji wystawiania ofert sprzedażowych.

Wysyłka

27 wrz 2017 - 09:38:33

oczywiście wysyłka za pobraniem jest możliwa ale trzeba mieć wtedy na uwadze, że jest to większy koszt

Wysyłka

27 wrz 2017 - 09:42:24

A u mnie kochane kobietki DARMOWA WYSYŁKA. Zapraszam

Wysyłka

27 wrz 2017 - 10:33:15

Ja też podałam ceny już z wysyłką.
Wchodzisz i wiesz ile masz zapłacić.
Nie ma czegoś takiego jak DARMOWA WYSYŁKA BO POCZTA ZA DARMO NIE WYŚLE.
Może być tylko cena wysyłki wliczona w cenę rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 10:35 przez kukingaku.

Wysyłka

27 wrz 2017 - 15:40:31

Po zaksięgowaniu kwoty przygotowuje przesyłkę, pakuję jak małego pancernika xD, aby dotarła w nienaruszonym stanie, na pocztę i wysyłam zawsze przesyłką rejestrową... Nie wysyłałam jeszcze za pobraniem, przy tak niewielkich kwotach i tak długim stażu popartym wieloma pozytywnymi komentarzami widocznie wzbudzam takie zaufanie, że wpłata z góry nie stanowi dla nikogo problemu:).

Zapraszam na wątek:

<moderacja - w postach nie umieszczamy linków do innych wątków>


wyjaśnione jest tam jakie uprawnienia komu przysługują i kiedy powinnyśmy zachować ostrożność przy zakupach internetowych



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 17:39 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hurtownia internetowa z ciuchami