Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakiś czas próbowałam znaleźć stronę, na której mogłabym poznać koleżankę z okolicy. Niestety nie znalazłam nic co by spełniało moje oczekiwania. Postanowiłam sama się za to zabrać i stworzyć taki portal społecznościowy dla wszystkich dziewczyn pragnących poznać przyjaciółkę. Projekt jest już w trakcie realizacji, w międzyczasie gromadzimy się na fanpage na Facebooku żeby dołączyć jak już strona ruszy, zapraszam wszystkie zainteresowane osoby. Prowadzenie konta będzie bezpłatne, będzie możliwość wyszukiwania osób według wieku, miejsca zamieszkania, zainteresowań itp. Dostałam kilka wiadomości odnośnie umożliwienia wyszukiwania Polek mieszkających za granicą żeby dziewczyny mogły się znaleźć z pobliskich miastach i zapoznać. Razem zawsze raźniej :) Taka opcja będzie dostępna.
Jeśli macie jakieś sugestie piszczcie śmiało, nadal jestem otwarta na wprowadzenie zmian i ulepszeń.
Podaję link na FB gdzie możecie do nas dołączyć. Strona powinna ruszyć już za kilka miesięcy, dlatego bądźcie z nami na bieżąco :)
https://www.facebook.com/frendapl-1930916843899477/?fref=ts



(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-20 21:25 przez otomojlogin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto pomoże?