Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy

12 wrz 2017 - 15:38:58

Witam serdecznie
Sprzedaż w moim sklepie internetowym bardzo spadła, klientki przestały interesować się moją ofertą odzieży. Nie wiem co mogę poradzić w danej sytuacji. Koleżanka mi podpowiada, ze powinnam poprosić te firmę [moderacja - spam] o wy pozycjonowanie mojej strony. Sądzicie, ze to dobry pomysł?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 07:48 przez moderator.

Sklep internetowy

04 paź 2017 - 16:11:52

Ja mam dokładnie tak samo jak poprzednik. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi...

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep internetowy

04 paź 2017 - 16:55:17

i ja tez :(

Sklep internetowy

04 paź 2017 - 19:04:14

Cytat
scholihin
Witam serdecznie
Sprzedaż w moim sklepie internetowym bardzo spadła, klientki przestały interesować się moją ofertą odzieży. Nie wiem co mogę poradzić w danej sytuacji. Koleżanka mi podpowiada, ze powinnam poprosić te firmę https://www.inseo.pl/kim-jestesmy/ o wy pozycjonowanie mojej strony. Sądzicie, ze to dobry pomysł?

i znowu zaczyna sie reklama? znajomi polecili ty polecasz na szafie?

Cytat
fopsior
Ja mam dokładnie tak samo jak poprzednik. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi...

a tu ze swojego nowego konta podbijasz sobie wątek



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-04 19:04 przez edekzkrainykredek2.

Sklep internetowy

28 paź 2017 - 21:33:22

Ja lubię zerkać do sklepów ale ogrodniczych, bo moja pasja do ogród. Zawsze w sieci kształtuje swoje postępowanie jeszcze lepiej. Zawsze mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

Sklep internetowy

29 lis 2017 - 17:57:43

Popytaj o to znajomych. Moim zdaniem to jest dość dobre rozwiązanie :)

Sklep internetowy

28 gru 2017 - 14:03:14

Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli koleżanka Ci tak podpowiada, to warto na to zwrócić uwagę, zwłaszcza kiedy interes nie idzie najlepiej

Sklep internetowy

29 paź 2022 - 17:02:00

Na ogół jak można zauważyć to właśnie sama sprzedaż internetowa realizowana jest przez najróżniejsze sklepy. Mi także jakiś czas temu udało się natrafić na fajny wpis https://pomyslynabiznes.org.pl/sprzedaz-internetowa-a-vat-najwazniejsze-informacje/ i dziś dokładnie wiem jak ma się jeszcze do tego sprawa podatku VAT.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zawieszka celebrytka