Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogadajmy o snach...

10 wrz 2017 - 10:13:36

Cytat
banach
"A wiesz mój tata jak żył to zawsze mówił że nie będzie mnie odwiedzał we śnie i wiesz jak zmarł to raz jedyny przyśnił mi się jak szedł koło mojego bloku ja widziałam go we śnie z okna mojego domu i rzeczywiście ominął moje okna mój blok i tyle go widziałam ."

Mój zawsze mi się śni.
Czasem bywa tak,że już na drugi dzień,kiedy przez cały dzień jestem czujna,że coś się wydarzy nie dzieje się nic.Jest przykładowo 22 wieczorem i nawet wtedy potrafi "wybuchnąć bomba".
Na sam koniec dnia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-10 10:26 przez czarownicaao.

Pogadajmy o snach...

10 wrz 2017 - 11:07:57

Może zboczę trochę z tematu wybaczcie.
Jest coś takiego, że jak ktoś coś mówi przed śmiercią to potem się sprawdza.
Moja ciocia miała sąsiadkę która powiedziała jej że ona pierwsza umrze potem jakaś inna znajoma a potem umrze moja ciocia.
Wszystko się sprawdziło do roku czasu.

Z kolei sąsiad przed śmiercią przepowiedział śmierć grabarza na swoim pogrzebie.
Mówił,że taki młody i umrze na jego pogrzebie.
Wyobraźcie sobie że grabarz dostał ataku serca zakupując jego grób i zmarł.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Pogadajmy o snach...

10 wrz 2017 - 14:53:20

Dziewczyny a macie tak we śnie ze chcecie komuś przyłożyć i wyślacie sie z całej siły ale nie możecie tego zrobic albo nie możecie trafić tej osoby ? :D

Pogadajmy o snach...

10 wrz 2017 - 15:00:28

Cytat
lola17xD
Dziewczyny a macie tak we śnie ze chcecie komuś przyłożyć i wyślacie sie z całej siły ale nie możecie tego zrobic albo nie możecie trafić tej osoby ? :D

HaHa!Oj tak.
Albo próbuję przyłożyć,albo krzyczeć i nie daję rady,albo uciekam i nie mogę biec,a często szukam też toalety i nie mogę się obudzić,a po obudzeniu lecę jak szalona w wiadome miejsce.:D
Zupełnie jakby coś blokowało.Taki dziwny paraliż.:D

Cytat
kukingaku
Może zboczę trochę z tematu wybaczcie.
Jest coś takiego, że jak ktoś coś mówi przed śmiercią to potem się sprawdza.
Moja ciocia miała sąsiadkę która powiedziała jej że ona pierwsza umrze potem jakaś inna znajoma a potem umrze moja ciocia.
Wszystko się sprawdziło do roku czasu.

Z kolei sąsiad przed śmiercią przepowiedział śmierć grabarza na swoim pogrzebie.
Mówił,że taki młody i umrze na jego pogrzebie.
Wyobraźcie sobie że grabarz dostał ataku serca zakupując jego grób i zmarł.

Myslę,że są ludzie,którzy w jakiś sposób odczuwają,kiedy odejdą.
"Nie znasz dnia,ani godziny",a mimo tego niektórzy to czują.

Jedna babcia podczas kolędy księdza poprosiła Go o spowiedź (po tej kolędzie),bo dziś umrze.Wszyscy podchodzili do sprawy z dużą rezerwą,ale babcia tej nocy rzeczywiście poszła spać i umarła.Sytuacja dziwna i niewytłumaczalna,bo skąd babcia wiedziała?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-10 15:14 przez czarownicaao.

Pogadajmy o snach...

04 paź 2017 - 16:19:55

Mi się wydaje, że to jest raczej temat dla specjalistów z tej dziedziny. Dzięki temu oszczędzimy sobie naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju trudności...

Pogadajmy o snach...

19 lis 2017 - 21:23:06

W temacie dziwnych, strasznych snów, w których dzieje się coś nie po naszej myśli, snów które często powracają i męczą nas. Czytałam kiedyś wywiad z psychlogiem, który sugerował, aby po przebudzeniu zapisać ten sen, ale zmienić go tak, jak chcielibyśmy, żeby było. Czyli np dodać szczęśliwe zakończenie, pomyślne rozwiązanie problemu itp
Czytać to sobie przed zaśnięciem. Powtarzać za każdym razem, gdy taki sen powraca. Nie wiem, czy to działa, ale spróbować warto:)

Pogadajmy o snach...

19 lis 2017 - 22:09:05

A ja muszę się wam dziewczyny pochwalić, że po ponad 2 latach wreszcie mam sny.
Niesamowite to uczucie.

Pogadajmy o snach...

20 lis 2017 - 12:33:37

W ciąży miałam mnóstwo DZIWNYCH i przerażających snów, teraz trochę się uspokoiły ale sny to jeden z tematów zagadek jak dla mnie hmm

Pogadajmy o snach...

20 lis 2017 - 14:53:59

Cytat
kukingaku
A ja muszę się wam dziewczyny pochwalić, że po ponad 2 latach wreszcie mam sny.
Niesamowite to uczucie.
sny ma sie zawsze tylko nie zawsze sie je pamieta.

Pogadajmy o snach...

20 lis 2017 - 19:30:49

Może masz racje ale nie pamiętać nic przez tak długi okres czasu to bardzo dziwna sytuacja.

Pogadajmy o snach...

20 lis 2017 - 20:49:18

Cytat
kukingaku
Może masz racje ale nie pamiętać nic przez tak długi okres czasu to bardzo dziwna sytuacja.
nie wcale to nie jest dziwne, człowiek zapamietuje sny jak są one świadome. Ostatnio ogladałam webinar na temat swiadomego snu nota bene u tego samego chłopaka robilam kurs medytacji. Jak ktos zainteresowany to polecam Adama Bytofa bardzo fajny i pozytywny człowiek który zna sie na tym bo sam był tym zafascynowany http://adambytof.pl/

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Pogadajmy o snach...

27 gru 2017 - 10:48:14

Już dawno nic mi się nie śniło... ale słyszałam, że sny trzeba interpretować na odwrót.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sklep internetowy