Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 19:31:59

Zainspirowana fajnym tematem,który wyłonił się przy okazji innej dyskusji,w innym wątku,postanowiłam rozpocząć nowy wątek o takim temacie.
Uważam,że temat jest dość ciekawy i wart uwagi.
Dotyczy ludzi,których część z nas uważa za "dziwnych",
a druga część za ciekawych.

Czy znacie ludzi,którzy potrafią przewidywać przyszłość,wróżyć,kontaktować się ze zmarłymi,mają prorocze sny,umieją rozpoznawać znaki dawane z zaświatów...?
Osobiście wierzę w takie rzeczy.
Ja uważam Ich za ciekawych,a Wy?

Ja mam sąsiadkę,która widzi czarne chorągwie koło domu,w którym ktoś umrze.
Nie wierzyłam w to,ale przekonałam się na własnej skórze.
Mówi,że zmarli do Niej przychodzą (Oni szurają ciężko przesuwając nogi).
Proszą Ją o pomoc,gdyż nie zdążyli zakończyć jakichś spraw na ziemi.
Mam wrażenie,że być może jest kimś w rodzaju "łącznika",który łączy świat żywych i umarłych.
Wiem,że to brzmi "dziwnie",ale ja w to wierzę.
Bywało,że ta kobieta spotykała się z rodziną jakiegoś zmarłego i wiedziała o rzeczach,o których wiedział tylko zmarły i dana osoba.
Było trochę dowodów na to,że faktycznie coś może być na rzeczy.

Znacie takich "dziwnych" ludzi? Moim zdaniem są bardzo ciekawi.
@banach
@kukingaku

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-06 20:10 przez czarownicaao.

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 20:44:33

Też jestem ciekawa jakie wy lub osoby wam znajome mają doświadczenia w tej strefie pozamaterialnej.

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 21:43:27

ja wiele mogłabym o tym pisac ale nie chce tego robic bo rozgłos czy gadanie na mój temat tegoo co robie nie jest mi potrzebne, ale tak to jest jak sie jest czarownicą ;)

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 21:44:13

czy chodzi ci o Medium hmm

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 23:27:38

@Polaris
Chodzi mi o różne,"dziwne" osoby,które mają jakieś predyspozycje do rzeczy mniej racjonalnych.Medium też...,ale wróżki,czarownice,wiedźmy,jasnowidzów i takie tam.

@agata74
No nie mów,że należysz do osób posiadających podobny dar?!
Zdradź nam po cichutku na czym to polega.

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 23:31:49

Cytat
czarownicaao
@Polaris
Chodzi mi o różne,"dziwne" osoby,które mają jakieś predyspozycje do rzeczy mniej racjonalnych.Medium też...,ale wróżki,czarownice,wiedźmy,jasnowidzów i takie tam.

@agata74
No nie mów,że należysz do osób posiadających podobny dar?!
Zdradź nam po cichutku na czym to polega.
kazdy posiada ten dar tylko kwestia jest tego by sie okeslic czy to jest jasna strona mocy czy ciemna, i odnalezienie swojej drogi i wazna jest tz gotowosc i otwarcie sie na inne rzeczy ale tak jak pisałam z ezoteryka ostroznie to nie jest zabawka dla nieodpowiedzialnych ludzi . Ja pracuje z energia reiki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-06 23:33 przez agata74.

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 23:34:58

Cytat
kukingaku
Też jestem ciekawa jakie wy lub osoby wam znajome mają doświadczenia w tej strefie pozamaterialnej.

Cześć.Wyczytałam już,że Twoja mama ma podobne predyspozycje.
Opowiesz jeszcze o tym?

Ja zazdroszczę wręcz takim ludziom,którzy znają przyszłość z góry.
Może to życie staje się wtedy nieciekawe i bezcelowe,ale
dla mnie to bardzo wyjątkowy dar.
Chociaż niektórzy ludzie widzą też śmierć,osoby nieżyjące i wszystkie takie złe rzeczy,a to już niektórzy nazywają przekleństwem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 23:36:52

Był w telewizji taki jeden wróżbita co niezłej kasiory chyba się dorobił i ... stał się celebrytą w modnych butach hmm

Cytat
czarownicaao
Ja zazdroszczę wręcz takim ludziom,którzy znają przyszłość z góry.
...
Przyszłość z góry ktoś może znać ? Ja w to nie wierzę, to jest niemożliwe. Można wnioskować coś na podstawie czego, ale przyszłość z góry znać ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-06 23:39 przez malmie.

"Dziwni" ludzie

06 wrz 2017 - 23:43:15

@agata74
kazdy posiada ten dar tylko kwestia jest tego by sie okeslic czy to jest jasna strona mocy czy ciemna, i odnalezienie swojej drogi i wazna jest tz gotowosc i otwarcie sie na inne rzeczy ale tak jak pisałam z ezoteryka ostroznie to nie jest zabawka dla nieodpowiedzialnych ludzi . Ja pracuje z energia reiki. [/quote]

Zdaję sobie sprawę,że nie jest to zabawa i wiem,że sprawy są bardzo poważne.Przynajmniej dla mnie,bo niektórzy to traktują jako żart.
Wiem,że trzeba wiedzieć w jaki sposób stosować wszelkie "procedury",
bo można narobić dużo złego i wyrządzić krzywdę.
Czy każdy posiada ten dar,to raczej byłabym innego zdania Agatko.
Kiedy sąsiadka mówi,że widzi czarne chorągwie koło domu,w którym ktoś umrze,a ja ich fizycznie nie widzę,to wątpię w swój dar.Mogę tylko przekonać się po pewnym czasie,czy miała rację.

Cytat
malmie
Był w telewizji taki jeden wróżbita co niezłej kasiory chyba się dorobił i ... stał się celebrytą w modnych butach hmm

Przyszłość z góry ktoś może znać ? Ja w to nie wierzę, to jest niemożliwe. Można wnioskować coś na podstawie czego, ale przyszłość z góry znać ?

Myślę,że jednak może.
Owszem,jest mnóstwo oszustów,którzy bazują na naiwności ludzi
i wyciągają kasę.To jasne.
Ale są też nieliczne,pojedyncze jednostki,które naprawdę mają ten dar i faktycznie widzą przyszłość.
Tylko wiem z doświadczenia,że takie "prawdziwe wróżki" bardzo trudno namówić do wróżenia.One są ciche,skromne i nie chcą nawet się do tego przyznawać.Mam na myśli te z prawdziwym darem-nie te wyuczone.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-06 23:50 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

07 wrz 2017 - 00:06:51

Cytat
czarownicaao
Myślę,że jednak może.
Byłaś u takiej prawdziwej wróżki ? Ja nigdy nie byłam i raczej nie pójdę. Piszę raczej, bo może kiedyś coś mi się zmieni i może będę potrzebowała czegoś takiego, ale teraz marna to wizja.

"Dziwni" ludzie

07 wrz 2017 - 00:11:54

Wróżki czytają z kart, kawy itd, to są symbole które trzeba przyswoić, to raczej nie są przepowiadanie przyszłości tylko odczytanie znaków i interpretacja. Tu nie trzeba daru tylko dobrej szkoły. Ludzie posiadający jakiś dar nie bawią się w żadną czarną magię:)@malmiemaciusiowi dziwnie z oczu patrzy;)
Jasnowidz to nie wróżka tylko ktoś kto ma wizje, i może przewidzieć niektóre sytuacje ale przyszłości nie zna.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

07 wrz 2017 - 00:24:19

@CzerwoneUsta wyobrażasz sobie to, by widzieć przyszłość ? Ja już nie mówię o widzeniu wygranej w toto-lotto, ale zobaczyć coś z przyszłości nie po naszej myśli albo jaką tragedię, no weź żyj z czymś takim ... no chyba, że jeszcze to wszystko kierować na właściwe tory, ale jak to mówią: takie coś nie da rady.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 00:25 przez malmie.

"Dziwni" ludzie

07 wrz 2017 - 00:32:19

@malmie nie myślę o takich rzeczach, dla mnie wystarczą takie znaki jak mam na codzień:swędzi prawa dłoń z prawej strony-dostanę kasę/ z lewej strony- wydatki, lewa dłoń- będę się z kimś witać, coś pada- ktoś zadzwoni lub wpadnie, itd...i o dziwo przez lata wszystko się sprawdza, i raczej nie bardzo ciekawi mnie przyszłość, raczej to czy coś uda mi sie zrobić czy załatwić, takie codzienne sprawy:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

07 wrz 2017 - 00:38:49

Cytat
CzerwoneUsta
@malmie nie myślę o takich rzeczach ...
O mosz, a ja teraz pomyślałam właśnie i nie chcę daru, ale pewnie nawet nie mam i tego związanego ze swędzeniem rąk, bo u mnie na odwrót, takie mam psikusy, ale jak coś załatwić to i mnie interesuje.
Niemniej ciekawy wątek :)

"Dziwni" ludzie

07 wrz 2017 - 07:08:27

Cytat
czarownicaao
Zainspirowana fajnym tematem,który wyłonił się przy okazji innej dyskusji,w innym wątku,postanowiłam rozpocząć nowy wątek o takim temacie.
Uważam,że temat jest dość ciekawy i wart uwagi.
Dotyczy ludzi,których część z nas uważa za "dziwnych",
a druga część za ciekawych.

Czy znacie ludzi,którzy potrafią przewidywać przyszłość,wróżyć,kontaktować się ze zmarłymi,mają prorocze sny,umieją rozpoznawać znaki dawane z zaświatów...?
Osobiście wierzę w takie rzeczy.
Ja uważam Ich za ciekawych,a Wy?

Ja mam sąsiadkę,która widzi czarne chorągwie koło domu,w którym ktoś umrze.
Nie wierzyłam w to,ale przekonałam się na własnej skórze.
Mówi,że zmarli do Niej przychodzą (Oni szurają ciężko przesuwając nogi).
Proszą Ją o pomoc,gdyż nie zdążyli zakończyć jakichś spraw na ziemi.
Mam wrażenie,że być może jest kimś w rodzaju "łącznika",który łączy świat żywych i umarłych.
Wiem,że to brzmi "dziwnie",ale ja w to wierzę.
Bywało,że ta kobieta spotykała się z rodziną jakiegoś zmarłego i wiedziała o rzeczach,o których wiedział tylko zmarły i dana osoba.
Było trochę dowodów na to,że faktycznie coś może być na rzeczy.

Znacie takich "dziwnych" ludzi? Moim zdaniem są bardzo ciekawi.
@banach
@kukingaku
tak jak wspomniałam wcześniej moja mama i moja teściowa.
teściowa jest medialna osobą a mama tłumaczy sny . a co powiesz na intuicję u kobiet chyba każda to w sobie ma ? :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pogadajmy o snach...