Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Przedszkole

6 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

46 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 22:07:41

Cytat
CzerwoneUsta
ludzie czytają właśnie po to żeby dowiedzieć się co może być przyczyną takich zdarzeń i nie chodzi tu o "wierzysz niewierzysz", to są twoje wnioski wynikające z tego czego nie zrozumiałaś.

To siadaj i czytaj.
Po co dyskutujesz,jeśli nie zrozumiałaś sensu wątku,a co dopiero treść książki...?!

Gdybyś spotkała kiedyś,w życiu taką prawdziwą osobę,z darem przewidywania na pewno nie byłaby Ci potrzebna książka.

Cytat
malmie
Nie wiecie co dzisiaj mi się przytrafiło, Kryśka mi ciastko z wróżbą przyniosła i powiedziała, że zaczyna zgłębiać tajemnice snów, a to co w tym ciastku jest mi przepowiada jako przyszłość i teraz chyba będę czekała działając, żeby się to spełniło, bo fajna przepowiednia. Kryśka zawsze była dziwna, ale teraz bardziej dziwaczała, ale to bardzo ciekawa osoba.

Temat szeroki, a jak chodziło o coś innego to trzeba było napisać w pierwszym poście, a nie teraz jak już dyskusja się wywiązała to mówić, że dyrdymały ...

Nie musisz szydzić.
Wystarczyło uważnie przeczytać pierwszy post.
Wytłumaczone było aż zanadto dokładnie.
Nie rozumiem,to nie piszę lub pytam,czy zrozumiałam właściwie.

Takie aluzje są też raczej niestosowne.

Często rozmowy mojej sąsiadki ze zmarłymi odbywają się jakby bez głosu i słów-w myslach-telepatycznie.
Trudno to zrozumieć,ale opowiadała,że te osoby nie muszą mówić w sensie fizycznym.One jakby w myślach przesyłają Jej słowa.
Niezwykłe,prawda?

Cytat
malmie
Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi. Forum jest dostępne dla ogółu Użytkowników, którzy w wątkach mogą się wypowiadać dowolną ilość razy, chyba że Regulamin stanowi inaczej.

I kto to mówi...
"Użytkownicy na Serwisie nie mogą prowadzić prywatnych sporów, zwracać uwagi innym na błędy ortograficzne czy łamanie Regulaminu. Takie spory i uwagi Użytkownicy mają obowiązek przekazywać sobie drogą wiadomości prywatnych lub zgłaszać Moderatorom używając opcji „raportuj”. Niestosowanie się do tej zasady może zakończyć się Ostrzeżeniem."

"Raportuj" to chyba ma awarię techniczną,
a moje wypowiedzi przecież są bardzo kulturalne.

Znam też dziewczynę,która potrafi odczytywać sny.
Z reguły mają zupełnie odwrotne znaczenie.

Cytat
kukingaku

Kobieto jeżeli nie czujesz potrzeby wypowiadania się na ten temat to po co piszesz w tym wątku.
Jeśli Cię ten temat nie interesuje to porostu tu nie zaglądaj i tyle w temacie.
Zamiast jeździć po innych i sugerować że głupie wątki zakładają, nie zaglądaj na ten wątek.
Wątek jest po to żeby dziewczyny wypowiedziała się o swoich doświadczeniach.
Ty już powiedziałaś co o tym myślisz więc daj już spokój i idź do innego wątku.

Wiesz,każdy ma swój sposób na podkreślenie własnego ego.
Myslę,że ważna jest satysfakcja,że znowu wątek jest rozwalony.
Ale każdy robi to,co lubi.

Ja lubię ludzi ciekawych.Takich,którzy posiadaja jakąś pasję,cel,wartościowych i takich,którzy mają jakieś wyjątkowe zdolności.Są jak naznaczeni.



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 23:51 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 22:46:15

Cytat
czarownicaao
"Użytkownicy ...
Użytkownicy ... zostałam Moderatorem. Proszę nie wprowadzać w błąd, proszę nie wprowadzać offtopu.

Zna ktoś jeszcze jakichś dziwnych ludzi ? Przy czym nie ma sprecyzowanego o jakie poznanie chodzi ?
"Dziwnych" ludzi pełno dookoła przecież :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-08 22:46 przez malmie.

"Dziwni" ludzie

08 wrz 2017 - 23:12:32

Cytat
malmie
Cytat
czarownicaao
"Użytkownicy ...
Użytkownicy ... zostałam Moderatorem. Proszę nie wprowadzać w błąd, proszę nie wprowadzać offtopu.

"Temat szeroki, a jak chodziło o coś innego to trzeba było napisać w pierwszym poście, a nie teraz jak już dyskusja się wywiązała to mówić, że dyrdymały ..."

"Ja również cheers "

Regulamin dotyczy wszystkich.
Pragnę podkreślić,iż moja wypowiedź nie była offtopem,gdyż zawierała treść zgodną z tematyką wątku.

Ja mam sąsiadkę,która widzi czarne chorągwie koło domu,w którym ktoś umrze.
Nie wierzyłam w to,ale przekonałam się na własnej skórze.
Mówi,że zmarli do Niej przychodzą (Oni szurają ciężko przesuwając nogi).
Proszą Ją o pomoc,gdyż nie zdążyli zakończyć jakichś spraw na ziemi.
Mam wrażenie,że być może jest kimś w rodzaju "łącznika",który łączy świat żywych i umarłych.
Wiem,że to brzmi "dziwnie",ale ja w to wierzę.
Bywało,że ta kobieta spotykała się z rodziną jakiegoś zmarłego i wiedziała o rzeczach,o których wiedział tylko zmarły i dana osoba.
Było trochę dowodów na to,że faktycznie coś może być na rzeczy.

Czy znacie ludzi,którzy potrafią przewidywać przyszłość,wróżyć,kontaktować się ze zmarłymi,mają prorocze sny,umieją rozpoznawać znaki dawane z zaświatów...?
Osobiście wierzę w takie rzeczy.
Ja uważam Ich za ciekawych,a Wy?



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-09 21:11 przez czarownicaao.

"Dziwni" ludzie

09 wrz 2017 - 09:52:22

Cytat
czarownicaao
Cytat
CzerwoneUsta
ludzie czytają właśnie po to żeby dowiedzieć się co może być przyczyną takich zdarzeń i nie chodzi tu o "wierzysz niewierzysz", to są twoje wnioski wynikające z tego czego nie zrozumiałaś.

To siadaj i czytaj.
Po co dyskutujesz,jeśli nie zrozumiałaś sensu wątku,a co dopiero treść książki...?!

Gdybyś spotkała kiedyś,w życiu taką prawdziwą osobę,z darem przewidywania na pewno nie byłaby Ci potrzebna książka.

Cytat
malmie
Nie wiecie co dzisiaj mi się przytrafiło, Kryśka mi ciastko z wróżbą przyniosła i powiedziała, że zaczyna zgłębiać tajemnice snów, a to co w tym ciastku jest mi przepowiada jako przyszłość i teraz chyba będę czekała działając, żeby się to spełniło, bo fajna przepowiednia. Kryśka zawsze była dziwna, ale teraz bardziej dziwaczała, ale to bardzo ciekawa osoba.

Temat szeroki, a jak chodziło o coś innego to trzeba było napisać w pierwszym poście, a nie teraz jak już dyskusja się wywiązała to mówić, że dyrdymały ...

Nie musisz szydzić.
Wystarczyło uważnie przeczytać pierwszy post.
Wytłumaczone było aż zanadto dokładnie.
Nie rozumiem,to nie piszę lub pytam,czy zrozumiałam właściwie.

Takie aluzje są też raczej niestosowne.

Często rozmowy mojej sąsiadki ze zmarłymi odbywają się jakby bez głosu i słów-w myslach-telepatycznie.
Trudno to zrozumieć,ale opowiadała,że te osoby nie muszą mówić w sensie fizycznym.One jakby w myślach przesyłają Jej słowa.
Niezwykłe,prawda?

Cytat
malmie
Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi. Forum jest dostępne dla ogółu Użytkowników, którzy w wątkach mogą się wypowiadać dowolną ilość razy, chyba że Regulamin stanowi inaczej.

I kto to mówi...
"Użytkownicy na Serwisie nie mogą prowadzić prywatnych sporów, zwracać uwagi innym na błędy ortograficzne czy łamanie Regulaminu. Takie spory i uwagi Użytkownicy mają obowiązek przekazywać sobie drogą wiadomości prywatnych lub zgłaszać Moderatorom używając opcji „raportuj”. Niestosowanie się do tej zasady może zakończyć się Ostrzeżeniem."

"Raportuj" to chyba ma awarię techniczną,
a moje wypowiedzi przecież są bardzo kulturalne.

Znam też dziewczynę,która potrafi odczytywać sny.
Z reguły mają zupełnie odwrotne znaczenie.

Cytat
kukingaku

Kobieto jeżeli nie czujesz potrzeby wypowiadania się na ten temat to po co piszesz w tym wątku.
Jeśli Cię ten temat nie interesuje to porostu tu nie zaglądaj i tyle w temacie.
Zamiast jeździć po innych i sugerować że głupie wątki zakładają, nie zaglądaj na ten wątek.
Wątek jest po to żeby dziewczyny wypowiedziała się o swoich doświadczeniach.
Ty już powiedziałaś co o tym myślisz więc daj już spokój i idź do innego wątku.

Wiesz,każdy ma swój sposób na podkreślenie własnego ego.
Myslę,że ważna jest satysfakcja,że znowu wątek jest rozwalony.
Ale każdy robi to,co lubi.

Ja lubię ludzi ciekawych.Takich,którzy posiadaja jakąś pasję,cel,wartościowych i takich,którzy mają jakieś wyjątkowe zdolności.Są jak naznaczeni.

brawo
Mam nadzieje, że temat wróci na właściwą drogę a nie będzie tylko okazją do naśmiewania się z innych w sposób "kulturalny"
Dziwni ludzie to temat rzeka.
Czekam na nowe historie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-09 09:57 przez kukingaku.

"Dziwni" ludzie

09 wrz 2017 - 13:45:04

Cytat
kukingaku
Mam nadzieje, że temat wróci na właściwą drogę a nie będzie tylko okazją do naśmiewania się z innych w sposób "kulturalny"
Dziwni ludzie to temat rzeka.
Czekam na nowe historie.

Również mam taka nadzieję,że dziewczyny opowiedzą nam o swoich zdarzeniach,które nierzadko zapadają bardzo w pamięć,z osobami posiadającymi dar i predyspozycje do kontaktów z zaświatami.
Tego właśnie dotyczył temat-być może sformułowany nieco niekonkretnie,ale wyjaśniłam w pierwszym poście,jaki cel ma założenie wątku.
Zapraszam do wyznań i rozmów o ludziach "ciekawych" lub "dziwnych",
których predyspozycje wykraczają poza możliwości normalnych,przeciętnych ludzi.
Pozdrawiam.

Może niekoniecznie o osobach i Ich zdolnościach metafizycznych,
ale...o pewnym zjawisku chciałam powiedzieć.
W mojej miejscowości,w jednym ze sklepów zawsze spada ten sam zegar ze ściany,kiedy ktoś umiera.To malutka miejscowość i wszyscy się znają.
Dziś również spadł.
...Młody chłopak upadł i uderzył głową o kamień (prawdopodobnie),były karetki i mnóstwo służb,ale...nie udało się Go uratować.
Nie mogę dojść do siebie.
Zegar i tym razem przepowiedział,co nastąpi.
(dziwne,bo wciąż cały i chodzi)
Miałyście podobne zdarzenia z zegarem?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-09 23:46 przez czarownicaao.

"Dziwni" ludzie

09 wrz 2017 - 23:37:01

Mój dziadek jak zmarł w tym samym czasie zatrzymał się zegar.
To był zegar dziadka.
Dziadek go nakręcał i oliwił bo to był bardzo stary zegar.
Może zegary mają jakąś tajemniczą moc?

"Dziwni" ludzie

09 wrz 2017 - 23:55:06

Cytat
kukingaku
Mój dziadek jak zmarł w tym samym czasie zatrzymał się zegar.
To był zegar dziadka.
Dziadek go nakręcał i oliwił bo to był bardzo stary zegar.
Może zegary mają jakąś tajemniczą moc?

No właśnie kilka razy już słyszałam,że zegary potrafią
działać dziwnie w takich momentach.
Zupełnie,jakby zatrzymywał się czas dla tej osoby.
Wiem,że potrafią przestać chodzić.
Dziwne zjawisko i dla mnie bardzo zagadkowe.
Skąd taki zegar wie,że właśnie teraz ma spaść lub się zatrzymać,
a w kolejnej chwili znowu chodzi i normalnie działa?

Podobno też aparaty fotograficzne zaczynają się psuć lub szwankować,kiedy ktoś próbuje zrobić zdjęcie czemuś,co jest nadprzyrodzone albo z tym związane.Po zaniesieniu do naprawy okazuje się,że nic im nie jest i wszystko działa bez zarzutu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-10 00:12 przez czarownicaao.

"Dziwni" ludzie

10 wrz 2017 - 07:10:56

Miałam taką historię, że byłam na grobie babci i z grobu wypełnia dużadnych jaszczurka.
Zrobiłam tej jaszczurcenie zdjęcie i potem patrzę a ja mam na zdjęciu tylko plamę taką jakby ktoś potraktował wybielaczem zdjęcie w miejscu gdzie miała być jaszczurka. Nigdy wcześniej mi takie zdjęcie nie wyszło,potem też nie.

"Dziwni" ludzie

10 wrz 2017 - 09:56:12

Cytat
kukingaku
Miałam taką historię, że byłam na grobie babci i z grobu wypełnia dużadnych jaszczurka.
Zrobiłam tej jaszczurcenie zdjęcie i potem patrzę a ja mam na zdjęciu tylko plamę taką jakby ktoś potraktował wybielaczem zdjęcie w miejscu gdzie miała być jaszczurka. Nigdy wcześniej mi takie zdjęcie nie wyszło,potem też nie.

Prawda,że to dziwne?
Może nie dotyczy konkretnie osoby i jej daru przewidywania,ale jest związane z jakimiś działaniami nadprzyrodzonymi (moim zdaniem).
Zupełnie jakby ktoś lub coś specjalnie wygumkował tę jaszczurkę i tylko ją,bo później aparat działał w porządku.

"Dziwni" ludzie

04 paź 2017 - 16:17:40

Znakomicie, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Jestem pewien, że mi się one bardzo przydadzą :)

"Dziwni" ludzie

04 paź 2017 - 22:27:07

Cytat
fopsior
Znakomicie, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Jestem pewien, że mi się one bardzo przydadzą :)
ciekawe do czego ci sie przydadza?

"Dziwni" ludzie

05 paź 2017 - 16:00:27

ciekawostka naszego :fopsiora:
do czego mu sie przydadzą? ale co ?????hmm
a co do wątków faktycznie to wszystko jest jakieś dziwne jak i to całe nasze życie.
Co do zegarów to wiemy i to sie potwierdza .
Duchy i dusze krążą podobno po śmierci dusza błądzi za nim trafi do czyśca.

ja tak słyszałam od takiej babeczki .
Jeśli dusze nie mogą trafić to błądzą i one szukają nawet odwiedzają naszych zmarłych a to pózniej ponoś zle wpływa na ludzi związanych z nimi ( rodzina )

"Dziwni" ludzie

05 paź 2017 - 17:08:18

Tak własnie wyglada nasze życie ;) "Przy okrągłym stole zasiadały dusze i wybierały dla siebie temat następnej lekcji. Najbardziej odważna i najsilniejsza dusza wstała i oznajmiła:
- Tym razem wybieram się na Ziemię, żeby nauczyć się wybaczać. Kto mi w tym pomoże?
Dusze współczująco i z pewnym niepokojem spojrzały na nią i wszystkie na raz zaczęły mówić:
- To jedna z najtrudniejszych lekcji… Może ci. nie starczyć jednego życia… Będziesz cierpieć… Bardzo ci współczujemy… Możesz sobie nie poradzić… Kochamy cię i będziemy cię wspierać…
Jedna z dusz powiedziała:
- Jestem gotowa ci towarzyszyć na Ziemi i pomóc się uczyć. Zostanę twoim mężem, a wszystkie problemy w naszym związku będą przeze mnie, ty zaś będziesz uczyć się wybaczenia.
Druga dusza westchnęła:
- A ja będę jednym z twoich rodziców, zapewnię ci trudne dzieciństwo, następnie będę wtrącać się do twojego życia i przeszkadzać ci, a ty będziesz się uczyć mi wybaczać.
Trzecia dusza obiecała:
- Ja będę twoim szefem i często będę cię traktować źle, z góry i niesprawiedliwie, żebyś mogła doskonalić się w wybaczaniu…
Kilka innych dusz również zgodziło się na to, by w określonym czasie spotkać się z nią i pomóc w nauce.
Każda dusza wybrała zatem temat własnej lekcji. Dusze podzieliły się rolami, opracowały wzajemnie powiązany plan życia, w którym każda z nich miała pomóc innej w nauce, a następnie udały się na Ziemię.
Jednak taka jest specyfika nauczania dusz, że w chwili narodzin ich pamięć się oczyszcza. I tylko nieliczne domyślają się, że wydarzenia nie są przypadkowe, a każdy człowiek pojawia się w życiu właśnie wtedy, gdy najbardziej potrzebujemy lekcji, którą ze sobą niesie…"

"Dziwni" ludzie

21 paź 2017 - 22:49:48

niedługo wszystkich świętych



"Dziwni" ludzie

22 paź 2017 - 08:06:04

no własnie
byłam u mojej mamy wczoraj i wiesz co mi powiedziała ?
że śnili jej się wszyscy zmarli
ciekawe co ?
akurat przed wszystkimi świętymi
oni dają znać o sobie , ale to też jest dziwne bo jak do tej pory to nikt mi się nie przyśnił:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pogadajmy o snach...