Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 07:47:47

ja jak wysyłałam paczkę list to po prostu prosiłam Panią w okienku aby mi wystemplowała i dała wtedy robiłam zdjęcia ,nigdy nikt mi nie powiedział ze nie wysłałam

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 09:53:22

Cytat
czarownicaao
@slodkamala96
Zawsze informuję "jestem na poczcie, wysyłam", po czym mam paragon z poczty + nagrywam telefonem wysyłkę, pokazuję dane na paczce. Nie grozi mi oskarżenie o "niewysłąnie' bo mam dowody

Paragon ok-choć nie jest konkretnym dowodem na wysłanie akurat listu do danego adresata.Nie ma na nim adresu.
Co do nagrywania,to na której poczcie Panie pozwalają sobie na nagrywanie usługi?Poczta jest urzędem i nawet zdjęcia są zabronione.
Jakoś nie chce mi się wierzyć,bo One mimo wszystko zauważą
i muszą się na to zgodzić.
Jak dla mnie to bzdura,ale...co kraj,to obyczaj...


czarownicaao jak ktoś chce robic szopkę na poczcie i nagrywać gimnastykę z przesyłkami to jego brocha. To takie działania pozorne dla zamydlenia oczu. Hahaha dowody...Dowodem jest potwierdzenie nadania a nie głupawy filmik z telefonu.

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 11:49:28

czarownicaao jak ktoś chce robic szopkę na poczcie i nagrywać gimnastykę z przesyłkami to jego brocha. To takie działania pozorne dla zamydlenia oczu. Hahaha dowody...Dowodem jest potwierdzenie nadania a nie głupawy filmik z telefonu.[/quote]


Nic dodać nic ująć.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 12:43:11

@kukingaku uwierz mi że to jednak się przydaje. Kilka razy miałam taką sytuacje i w 2 przypadkach mi to pomogło na v. , bo dziewczyny nagle znajdowały paczkę w domu ;)

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 14:43:51

Cytat
slodkamala96
@kukingaku uwierz mi że to jednak się przydaje. Kilka razy miałam taką sytuacje i w 2 przypadkach mi to pomogło na v. , bo dziewczyny nagle znajdowały paczkę w domu ;)

Ja się raz przejechałam na listach zwykłych. Został zwymyślana od złodziejek i dziękuję za taką formę wysyłki.
Jeśli ktoś nie chce zapłacić za list polecony to zwyczajnie dziękuję takiej osobie.
A oszustom dziwię się że mogą spokojnie spać.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 15:18:25

@kukingaku to fakt, że oszustow na "paczka nie doszła" bądź "mam paczkę ale napisze że nie wysłałaś" nie brakuje. Wszystko zależy od czlowieka, ale nie wiemy kto jest po drugiej stronie

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 21:59:55

Ale czy jest sens się tym tak przejmować? Ja mam taką opcję wysyłki na szafie, każdy kto u mnie kupuje zdaje sobie sprawę z tego, że nie mam możliwości okazania dowodu wysyłki... Trudno, życie. Ja nie mam zamiaru się przejmować, że ktoś próbuje wyłudzić ode mnie pieniądze za to, że niby nie wysłałam paczki, choć kupujący wie że wysłałam. No skoro taki baranek chce być cwany to niech będzie ale prędzej czy później wraca do takiego Pana/ni KARMA :) CHILL GIRLS!!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 22:12:09

A ja nie rozumiem jednego: po czorta ta cała gimnastyka z niby nagrywaniem, fotografowaniem, prośbami do pań na poczcie, przechowywaniem tego wszystkiego, jak wystarczy mieś małe potwierdzenie z poleconego ... po co tyle zachodu, a na końcu jak list zginie to i tak to wszystko w kosz się nadaje.

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 22:22:29

@malmie albo mozna miec w nosie, skoro sie wysłało a nie dotarło no to im sorry trzebabylo wybrac polecony i święto :) dziewczyny spinacie sie strasznie i nie potrzebnie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 22:35:59

@ModneZegarki2016 hehe to teraz dowaliłaś :D A jak taki sprzedawca faktycznie nie wyśle, a twierdzi, że wysłał ... lepiej wybrać polecony. I tak w koło Macieju to samo tylko z innej strony, a wychodzi i tak na jedno, że najlepiej polecony.

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 22:51:47

@malmie ale wiesz, co jak ktoś chce oszukać to oszuka czy polecony czy zwykły. Ja tam mam to w nosie, jestem uczciwa a jak ktoś mnie chce wykiwać to, żeby się nie pomylił przypadkiem :p

listy polecone i zwykłe

17 cze 2017 - 23:34:42

Każdy zdaje sobie sprawę jak jest z przesyłkami, mi to obojętne jest teraz jak inni podchodzą do tematu, każdy narzeka na pocztę i opłaty za przesyłki a żaden inny przewożnik nie ma zwykłych przesyłek bez potwierdzenia nadania ponieważ wiadomo co to oznacza. Ale jeżeli ktoś chce wysyłać zwykłym niech to robi, ja wiem że to jest ryzyko i nigdy nie zdecyduję się na taką opcję, i nie kupię nigdy u sprzedawcy z taką opcją sprzedaży ponieważ musiałabym liczyć się ze stratą, ale jak kto chce, jego towar i jego decyzja:)

listy polecone i zwykłe

18 cze 2017 - 08:46:43

nigdy nie wysyłam zwykłymi listami bez potwierdzenia.
Komus nie pasuje- trudno

listy polecone i zwykłe

18 cze 2017 - 11:32:32

Cytat
slodkamala96
@kukingaku uwierz mi że to jednak się przydaje. Kilka razy miałam taką sytuacje i w 2 przypadkach mi to pomogło na v. , bo dziewczyny nagle znajdowały paczkę w domu ;)

Właśnie dlatego nie znoszę V..ed .
"Zabawy" tamtejszych gimnazjalistek mnie powalają.

Zdecydowanie wolę wysłać poleconym i spać spokojnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-18 11:37 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

listy polecone i zwykłe

18 cze 2017 - 18:13:26

@czarownicaao moim zdaniem każdy wybiera wysyłkę jaką chce. Ja wolę dopłacić za polecony,ale są cebulaki które wolą tę złotówkę zaoszczędzić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadek